אאא

עובד בלשכת ראש הממשלה נמצא חיובי לנגיף הקורונה. במשרד רה"מ בודקים האם ראש הממשלה, בנימין נתניה, והאם הוא יידרש להיכנס לבידוד. גם שר החינוך, יואב גלנט, ושר האוצר, ישראל כץ, היו במעון ראש הממשלה בזמן שהעובד נכח במעון.

על פי הדיווח של ספי עובדיה ב'חדשות 13', במשרד בודקים מתי העובד היה במגע עם נתניהו בכדי לבדוק אפשרות שרה"מ יידרש להיכנס לבידוד.

מלשכת ראש הממשלה נמסר: ""עובד משרד רה"מ נמצא חיובי לקורונה. ברגעים אלה מבוצעת חקירה אפידמיולוגית שבסופה יינתנו הנחיות מתאימות למי שבא עימו במגע".

כזכור, לפני כחודשיים ראש הממשלה וצוותו הקרוב נכנסו לבידוד לאחר שהיו במגע עם יועצת ראש הממשלה למגזר החרדי ולכנסת, רבקה פאלוך, שנמצאה חיובית לנגיף.

מוקדם יותר אמר נתניהו: "יש עלייה בימים האחרונים בתחלואה, כולכם ראיתם את זה. באופן מובהק זה קשור לריפיון מסויים בכללים. אין אפס, הנגיף לא טס לבד באוויר אלא נישא על ידי בני אדם ומועבר מאדם לאדם על ידי התעטשות או השתעלות או מגע.

"ככל שהמרחק קטן והמגע גדל, הנגיף גדל ומתפשט. אנחנו נדרשים לעשות עכשיו שני דברים שאנחנו עושים אותם בממשלה ובכנסת, וזה קודם כל להדק את המשמעת מצד אחד ומצד שני לפתוח את הכלכלה".