אאא

זוהי בדיוק הסיבה שבכל מקרה של בעיה במנעול יש להתקשר עם מנעולן מקצועי ולא להתפתות לפתור את הבעיה באופן עצמאי. 

ואם כבר מנעולן, אז עדיף דרך מנעולן פיקס, בו תמצאו פורצי מנעולים מקצועיים שיודעים להתמודד עם כל סוגי הפריצות והתקלות ושמחים להעניק שירות בכל שעות היממה. להלן סיבות נוספות לבחור במנעולן פיקס.

מנעולן פיקס – ערוכים לכל תרחיש

ישנם תרחישים רבים בהם יש צורך להתקשר עם מנעולן ובאתר מנעולן פיקס ערוכים לכולם:

  • הדלת של הבית או העסק לא נפתחת / תקועה – מנגנון הנעילה נהרס, הדלת יצאה מכיוון, הלשונית זזה, התפתחה חלודה בידית או במפתח, המפתח נשבר בתוך חור המנעול, המפתח הלך לאיבוד ואין שכפול - בכל המקרים הללו מנעולן מקצועי ידע לפתור את הבעיה מבלי לפגוע בדלת, בצילינדר ובמנגנון הנעילה.

  • המפתחות של הרכב בסוויץ' והדלת נטרקה כשאתם נמצאים בחוץ – מנעולנים בעלי ניסיון מסוגלים להתמודד גם עם בעיות נעילה ברכבים וכאלה בדיוק תמצאו דרך מנעולן פיקס.

  • הכספת נעולה ואין שום אפשרות לפתוח אותה – בין אם שכחתם את הקוד ובין אם המפתח נאבד/הפסיק לעבוד, באתר מנעולן פיקס תמיד תמצאו את המנעולן המתאים שיצליח לפתוח אותה ללא מאמץ.

המנעולנים של מנעולן פיקס מסוגלים להתמודד עם כל סוגי המנעולים, להציע לכם את דרכי הפעולה המומלצות לפריצתם ואף מנעולים וצילינדרים חדשים במקרה הצורך.

יתרונות נוספים לבחירה במנעולן פיקס

מלבד למקצוענות מדרגה ראשונה שמתבטאת ביכולת לטפל בכל סוגי הפריצות והתקלות, ישנם עוד מספר קריטריונים שהופכים את מנעולן פיקס למקום לבחור בו מנעולן במקרה הצורך:

  • אמינות מובטחת – כשאתם בוחרים להתקשר עם מנעולן דרך אתר מנעולן פיקס, אתם מבטיחים לעצמכם בעל מקצוע שעבר את כל ההכשרות המתאימות ואף מחזיק בכל האישורים הנדרשים לעסוק בתחום מטעם משטרת ישראל

  • מנעולנים עם המלצות מוכחות – המנעולנים של אתר מנעולן פיקס הם כאלה עם ניסיון מקצועי מוכח שנבדק על ידי בעלי האתר לפני צירופם לרשימות.

  • פריסה ארצית נרחבת – אתר מנעולן פיקס מספק שירותי מנעולנות בכל רחבי הארץ, דרום, שפלה, אזור השרון, מרכז וצפון. נתקעתם? תנו לנו לאתר עבורכם מנעולן מוסמך באזור מגוריכם. כל שעליכם לעשות זה ליצור קשר דרך הטלפון שבאתר או בדף יצירת הקשר, ובתוך דקות תקבלו את כל רשימת המנעולנים שקרובים לאזורכם.

  • שירות 24/7 – לעולם אין לדעת מתי תזדקקו לשירותי מנעולן. זה יכול לקרות באמצע הלילה, בסוף השבוע או בחג. באתר מנעולן פיקס תקבלו מענה מיידי 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כולל חגים ומועדים. 

  • אדיבות - אף פעם לא נעים להיתקל בבעל מקצוע זעוף פנים, ובמיוחד לא ברגעים מלחיצים כמו הינעלות מחוץ לבית. בהתאם לזאת מקפידים במנעולן פיקס להתקשר מלכתחילה אך ורק עם אנשים אדיבים ומסבירי פנים, כאלה שיגיעו אליכם עם חיוך מתי שרק תזדקקו לכך.

גם טווח המחירים של המנעולנים שמופיעים באתר מנעולן פיקס הוא נוח והוגן, וסיכוי קלוש כי מישהו מהם ינסה לנצל את מצבכם המלחיץ על מנת לגבות מחירים גבוהים מהממוצע. בשורה התחתונה – עם מנעולן פיקס אתם יכולים להיות רגועים מכל בחינה שהיא. שמרו את מספר הטלפון והשתמשו בו במקרה הצורך.