אאא

כולנו מכירים את הלחץ שחווה מי שרואה טקסט באנגלית כשאינו מספיק בקיא בשפה. מתחיל גמגום קל וניסיון להסיח את הדעת של מי שסביבנו כדי שלא יבחינו במה שעובר עלינו באותו רגע. באותה מידה כולנו יודעים שחלק מהשלמת לימודי תואר בכל מכללה נדרש גם ידע נרחב באנגלית. השלמת הידע נמשכת בדרך כלל כשנה וכרוכה בעלויות. 

הדאגה לסטודנטים בקמפוס החרדי של מכללת אשקלון לא נעצרת לרגע וכחלק מזה נעשתה חשיבה על חסכון בזמן וחסכון בכסף לסטודנטים שכבר בחרו נכון - ולומדים בגן יבנה בקמפוס החרדי של מכללת אשקלון.

המחשבה והמאמץ נשאו פרי ויחד עם שותפים ראויים – 'מפתח אשדוד' שהינו המרכז להכוון תעסוקתי לחרדים בחסות משרד העבודה הרווחה והשירותים החברתיים וחברת 'טרגט'  שולבו בימים אלה כ 60 סטודנטים מן המניין בקורס אנגלית מקוצר (3 חודשים) או ארוך (5 חודשים) ללא תשלום כלל ובכך משלימים הסטודנטים את חובת לימודי האנגלית בד בבד עם לימודי התואר.

בקמפוס החרדי של מכללת אשקלון מוצעים מגוון לימודי תואר בתחומים להם  ביקוש רב בשוק העבודה כמו - לימודי תואר בעבודה סוציאלית, בכלכלה וניהול או במדעי המחשב. בוגרי הקמפוס החרדי של מכללת אשקלון מבוקשים מאד בשוק העבודה ואחוזי ההשמה שלהם מהגבוהים בכל תחום. תוכנית הלימודים מאפשרת לשמור על שגרת  החיים תוך שמירה על אורח חיים תורני וכוללת ליווי אישי לאורך כל הדרך ומלגות לזכאים.

בימים אלו מסתיימת ההרשמה לשנת הלימודים הבאה ללימודי תואר ולמכינות לתואר. 

מוזמנים גם אתם להצטרף להצלחה.