אאא

לפני כעשור, נכלא אליאור חן ל-24 שנים בכלא לאחר שהורשע בהתעללות אכזרית בילדים. בליל שבת, אחד הילדים שעברו התעללות, יצא למסע דקירות בקרב בני משפחתו.

לפני מספר ימים, השתחרר החשוד ממוסד לבריאות הנפש, ובליל שבת, כאמור, הגיע לשכונת בית הכרם בירושלים, שם דקר את אמו, אחותו וגיסו.

האם, שבזמן הפרשה כונתה "האם המתעללת" נפצעה באורח קל, ואילו אחותו וגיסו נפצעו באורח בינוני.

האירוע הקשה התרחש בליל שבת, בסביבות השעה 20:00 בערב, אז הוזעקו כוחות החירום וההצלה לדירה, ממנה בקעו קריאות של מצוקה. הכוחות מצאו במקום שלושה פצועים, שני נשים וגבר. בזירה נמצאה גם תינוקת בת שמונה חודשים, שלא נפגעה. הפצועים פונו לבית החולים 'שערי צדק'.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

מהחקירה עלה כי החשוד, בן ה-26, הגיע לבית אחותו, והתנפל עליהם עם סכין, תוך שהוא דוקר אותם בפלג גופם העליון. לאחר מכן המשיך התוקף ודקר את אמו בת ה-45, ופצע אותה באורח קל. אחותו ובעלה הצליחו להימלט מהדירה עם בתם הקטנה, והמתינו בחוץ לכוחות.

השוטרים, פרצו לבית, שם החשוד נעל את עצמו עם אמו, ולאחר שאיים על השוטרים עם סכין, הם השתמשו באקדח טייזר ובתום מאבק ממושך הם עצרו אותו.

הערב, יובא החשוד לדיון בבית המשפט השלום בירושלים בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו.

פראמדיק מד"א ליאור לוי סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הגבר והאישה יושבים בסמוך לכיכר ברחוב כשהם בהכרה וסובלים מפציעות בפלג גופם העליון ופעוטה שבכתה והייתה על הידיים. מיד התחלנו בטיפול רפואי מציל חיים שכלל עצירת דימומים וחבישות, הכנסנו אותם לאמבולנסים ופינינו אותם בדחיפות לבית החולים הסמוך כשמצבם קשה. בדקנו גם את הפעוטה שהייתה איתם, שלא נפגעה ולא נזקקה לטיפול רפואי. בהמשך ביצענו סריקות באזור ואיתרנו אישה כבת 45 שסבלה מפציעה קלה, חבשנו אותה ופינינו אותה במצב קל לבית החולים".