אאא

אנשים רבים ניצלו את הסגר לזמן איכות משפחתי, לשיפור התזונה, הכושר הגופני, הפכו את הלימון ללימונדה. יחד עם זאת אי אפשר להתעלם מהעובדה שעדיין צריכים לשמור מרחק ורוב המקומות סגורים או פועלים באופן מצומצם. אנחנו הרבה יותר בבית, וישיבה ממושכת, עשויה להיות פחות נוחה לאנשים שסובלים מבעיות גב, צוואר, רגליים ועוד. 

אז מה עושים עכשיו כשאין מכון כושר, כשאין מכוני רפואה שמסייעים בכאבים מהם אתם סובלים? חברת אמריקן קומפורט מביאה לכם הכל הביתה, כדי שתוכלו להמשיך את חייכם בטוב ובנוחות.

כנסו למגוון הפתרונות >>

בין היתר מאפשרת לכם אמריקן קומפורט, רכישת כרית טיפול שיאצו חדשה מבית BEURER. שיאצו (שי= אצבעות, אצו = לחץ) היא צורת עיסוי המתבססת על הפעלת לחץ נקודתי בעזרת אצבעות וכפות ידיים. כרית שיאצו זו מדמה מגוון רחב של טיפולים מרגיעים לכתפיים, לצוואר, לגב ולרגליים בעזרת 4 ראשים מסתובבים. לכרית מצורף שלט ובו ניתן לבחור כיוון סיבוב ופונקציה לחימום הכרית תוך כדי פעולה. חום האינפרא אדום מגביר את השפעת הטיפול גם לעומק השריר, בעוצמה שאתם בוחרים. מוצר זה עומד בתקנים הגבוהים ביותר של איכות, תפקוד ותכנון.

מכשיר נוסף, שייפר, הוא מסוג המכשירים שניתן למצוא בחדרי הכושר הגדולים והיוקרתיים בארץ. המכשיר יוצר רטט המדמה מצב של פעילות גופנית ומסייע בשריפת קלוריות ושיפור סיבולת לב ריאה. מסייע לזרימת הדם, להפגת עייפות ולשחרור שרירים תפוסים.

תוכלו ליהנות גם מחגורת טיפול חדשה לצוואר עם ארבעה מנועים ופונקציית חימום להפעלה בנפרד. 

עוד מוצר מנצח זוהי כרית השיאצו החדשה מבית Beurer, מגיעה בעיצוב מודרני וגודל אוניברסלי, ויכולה להשתלב ככרית על הספה שלכם בסלון, אלא שבזמן שאתם נשענים עליה, היא תעשה לכם טיפול בגב, בצוואר, בשכמות או ברגליים. 

חברת אמריקן קומפורט, חרתה על דגלה את השאיפה לפענח, להפתיע, לחדש ולעדכן תמידית את החומרים עליהם כולנו נמצאים רוב שעות היום, תוך מחשבה על דבר אחד בלבד: הנוחות שלכם. 

חפשו את המוצרים המיוחדים של אמריקן קומפורט ותוכלו ליהנות מכל רגע שאתם בבית! >>

ניתן ליצור קשר עם מומחי ויועצי החברה שזמינים לכם עכשיו יותר מהרגיל, לסייע גם ברכישה מרחוק תוך התאמה מדויקת לצורך שלכם.