אאא

הרב אוריאל זלזניק, המוכר כבכיר ה'רשמים' בעולם הישיבות, עבר היום (שלישי) אירוע מוחי, והובהל לבית החולים שערי צדק על ידי כונני החירום שהגיעו לביתו.

מעבר לעיסוקו השוטף, זלזניק אף ייסד ישיבות רבות, ביניהן נתיבות חכמה ('וולפסון'), וכמה מההצלחות הגדולות בעולם הרישום - על שמו, דוגמת ישיבת מיר ברכפלד, ששינתה את פניה בשנים האחרונות, וישיבת בית מאיר בבני ברק, שעלתה אף היא מאוד בשנים אלו.

ככל הנראה בשל לחץ בעבודה ומסיבות נוספות, זלזניק עבר היום אירוע מוחי, ואושפז כאמור במחלקת טיפול נמרץ שבבית החולים בירושלים.

על פי הידוע עד כה, לזלזניק יש קריש דם במוחו, והוא אף עבר צנתור, שלא צלח, אך מצבו יציב, והוא נשאר בבית החולים להמשך טיפול.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

יצוין, כי בשיחה שקיימתי לאחרונה עם זלזניק, הוא גילה את אשר ליבו ואמר: "אני מרגיש שהתפקיד שלי - זו שליחות מהמדרגה הראשונה. אני רואה בו עבודת קודש.

"אנשים חושבים שנהייתי מיליונר מזה, אבל זה לא נכון. אני עושה זאת רק להרבות כבוד שמיים - זה מה שמנחה אותי וזה מה שמפעיל אותי", הוסיף ר' אוריאל.

במשפחתו מוסרים, כי בחסדי שמיים מצבו כעת טוב, אך הם מבקשים מהציבור לקרוא פרקי תהילים וללמוד לרפואתו של הרב אוריאל בן לאה.