אאא

ח"כ אוריאל בוסו (ש"ס) תקף אמש (שני) במליאת הכנסת את דבריה של שרת התחבורה, מירב מיכאלי, שקראה להפסיד ע ההפרדה בכותל המערבי וזה בצל הקמתה שדולה ל"יהדות" הרפורמית.

במהלך נאומו, תקף ח"כ בוסו: "היום בכנסת ישראל הוקמה שדולה שהיא אות קלון נוסף על מצחם ועל ראשם של אותם חובשי כיפות בקואליציה הנוכחית, השדולה לקהילות הרפורמיות בראשותו של הרב הרפורמי".

לדבריו: "למי שהיה ספק מה מטרותיה של אותה שדולה אז זה הגיע, שרת התחבורה מצהירה לא מספיק אזור שיוויוני בכותל, נצטרך לשחרר את הכותל שוב מהיהודים, אותו כותל שקיים אלפי שנים, אותה מורשת ישראל נדרסת ע"י שרה בממשלה ובגיבוי מלא של ראש ממשלה חובש כיפה, מקימים פה שדולה כזאת אנטית, מה טענו למליוני אזרחי ישראל שרוצים לבוא להתפלל בכותל ?! מפריע לאותה שרה שעד היום מתייחסים לכותל כמו בית כנסת, מה חשבת שהכותל זה הבימה!".

בוסו הוסיף: "מגדיל לעשות ולעמוד כאן מעל הדוכן השר לשירותי הדת, שדורס ברגל גסה את כל רבני הערים, כביכול עד היום לא הייתה כשרות ולא עשו כשרות, האם שמעת את הרב מיכה הלוי, רבה הראשי לעיר פתח תקוה, שהוא מטובי בניה של הציונות הדתית שיוצא בחירוף נפש נגד הרפורמה של הכשרות שאותה אתה מתכנן ליישם.

"אבל מה זה משנה למפלגה שסוגרת ערבי גיבוש במקומות שמוכרים בשר לצד חלב בעיצומה של שבת, לא ירחק היום ונברך בשם ומלכות מעל דוכן זה ברוך שפטרנו מעונשו של זה, גם ממך וגם מראש ממשלה שלקח את תפקידו בהונאה". גמורה.