אאא

"טוקר בכיכר" - מגזין תרבות למגזר החרדי, מבית 'כיכר השבת' ו'טוקר fm', בהגשת מנחם טוקר, היישר מ'אולפן כיכר השבת'. מדי שבוע, במוצאי שבת, נסכם את כל מה שקרה, קורה ויקרה בתרבות החרדית - ומה שלא כאן, כאילו לא קרה.

והשבוע, בפרק הרביעי: הזמר בערי וובער כפי שלא הכרתם | הסטטוסים הכי חמים של האמנים | הווידאו הוויראלי והמרגש של השבוע כשמוטי שטיינמץ חיבק את יהודי אוקראינה | מני הולנדר משאיר אותנו במתח... ועוד....

הפינות של "טוקר בכיכר"

התעשייה - סיכום השבוע בתעשיית התרבות והמוזיקה של הציבור החרדי עם כל האירועים, ההופעות, הזמרים, האלבומים החדשים והסינגלים הלוהטים.

באולפן - מדי שבוע אושיית תרבות תתארח ב'אולפן כיכר' לריאיון בלתי שגרתי. האורח השבוע הוא הזמר חיים שלמה מאייעס.

מישאל בשטח - כתב "טוקר בכיכר", מישאל עמור, יוצא לשטח אל האירועים הגדולים ומביא את כל מה שקרה מאחורי הקלעים. והשבוע: מישאל התארח בהופעה שמחה במיוחד של אלייצור.

מה בסטטוס? - כל הסטטוסים הכי לוהטים של האמנים, המפיקים והזמרים. השבוע, 'מלך הסטטוסים' הצלם שלומי כהן מתארח באולפן. וגם, מי אלוף הסטטוסים של השבוע?

הנוסטלג'יק - הסטטוס הנוסטלגי מהעבר. והשבוע, הופעה של מיאמי. 

ויראלי ברשת - הווידאו שכבש את הרשת; והשבוע, הסרטון הויראלי של הזמר החסידי מוטי שטיינמץ, שחיבק את יהודי אוקראינה.

זיםzoom - שיחה מרתקת ב'זום' עם אחד האנשים המעניינים והחשובים; והשבוע, הזמר בערי וויבער ירתק אותכם למסך.

טיקטוקר - פינת הטיקטוק החרדי - אתם שולחים סרטון שלכם על כל מה שקשור למוזיקה היהודית, ואנחנו מקרינים אותו לכולם. והשבוע, מני הולנדר משאיר אותנו במתח עם ביצוע מדהים...

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

     רוצים שנקרין את הסרטון שלכם? שתפו אותנו בסרטוני הטיקטוק שלכם ואולי תזכו בפרסים...
     • לשליחת הודעה בוואטסאפ - הקליקו כאן 

אח"משיר - אחד האח"מים בוחר את השיר איתו נסיים את התוכנית. והשבוע, הפרשן הפוליטי הוותיק יעקב ריבלין, בוחר את השיר 'הנשמה לך' של שלמה כהן.

על ההפקה: איציק אוחנה, אברומי לינשה והודיה זוהר.

עיצוב גרפי: מירי סבו, פרסום MST

• • •

גולשים יקרים, נתקלתם בסטטוס מעניין או בסרטון שרץ ברשת? רוצים לשתף אותנו בפינת הטיקטוקר? או שסתם בא לכם לדבר איתנו? שלחו לנו וואטסאפ אל המספר - 0506937809 או שפשוט הקליקו כאן - היישר לשליחת ההודעה...