אאא

העבריין המורשע אבנר הררי, שבית המשפט פסק כי בעבר ניסה לחסל את העבריין אסי אבוטבול באמצעות טיל לאו והניח מטען ברכבו של קובי מוסא, מסייע מבין כותלי בית הכלא לעורך דינו, אייל בסרגליק, שמתמודד בבחירות המקדימות לרשימת הליכוד, כך פורסם הבוקר (חמישי) ב'כאן רשת ב''.

הררי, שנשפט לתקופת מאסר של 11 שנים וחצי, פתח בתאו בבית הסוהר סוג של משרד עבור סנגורו בתקופה האחרונה, שמייצג אותו בערעור שהגיש בפרשת הנחת המטען. במסגרת "עבודת המשרד" מתקשר הררי אל עשרות פעילי מרכז הליכוד ואף לחברי כנסת במפלגה - בניסיון להשיג תמיכה בעורך דינו.

פרקליטו, עורך הדין אייל בסרגליק, החליט לרוץ בפריימריז על מקום ברשימה במשבצת נציג מחוז מישור החוף, כאשר רוב משבצות נציגי המחוז הן בעשירייה השלישית, בין מקום 21 ל-30, ונחשבות ריאליות מאוד, נוכח העובדה שהליכוד מגיעה בסקרים ל-34 מנדטים ויותר.

המועמד לליכוד אייל בסרגליק מסר בתגובה על הפרסום ב'כאן רשת ב': "אני שמח לגלות כי קיימת גם תמיכה חוצת מגזרים בימים אלה, גם בקרב אסירים שפועלים באופן עצמאי, כמובן בלי שאבקש ואפילו בלי שהם יעדכנו אותי על כך, כדי שאיבחר לכנסת. אין פסול בכך ואני ממשיך במלוא המרץ כדי להשיג תמיכה מרבית למשימה המרכזית לנגד עיניי - החזרת הליכוד למעמד של מפלגת השלטון והחזרת הביטחון הכלכלי, החברתי המשפטי והאזרחי לאזרחים".