מתסיהו  מצווה טאנץ
איך להיפטר מכרס בירה בלי להפסיק לשתותאיך להיפטר מ'כרס בירה' בלי להפסיק לשתות
כ"ז בחשוון תשעט | 05.11.18
המושג "כרס בירה" לרוב מיוחס לאנשים שצורכים כמויות עצומות של המשקה האלכוהולי הזה, אבל, יש להדגיש כי למרות שהמשקה עתיר בקלוריות ופחמימות, הוא לא הסיבה לכך שיש לשתיינים כרס. מה כן? (MEN)
המדריך: איך תרכשו יין כמו מקצועניםהמדריך: איך תרכשו יין כמו מקצועניםכיכר השבת3
עבור רוב האנשים, בחירת בקבוק יין נחמד זו משימה מאתגרת, עם המבחר העצום שבחנויות. האתר "Men's Health" פנה למנכ"ל של יקבי "Silver Oak" כדי לקבל מעט הדרכה איך לבצע רכישות נכונות של יין (MEN)
מחקר בינלאומי: צריכת אלכוהול - מסוכנתמחקר בינלאומי: צריכת אלכוהול - מסוכנתדניאל הרץ1
על פי מחקר בינלאומי גדול, צריכת אלכוהול גורמת להעלאת הסיכון למוות ולמחלות קשות גם בכמויות קטנות. יתרונות בריאותיים? גם אם יש מועטים אל מול הסיכון הרב (MEN)
אילוסטרציהבירה חדשה: 'בוא ניישב את זה כמו מבוגרים'יוחנן בלייך
לקראת המפגש ההיסטורי בין נשיא ארצות הברית טראמפ ונשיא רוסיה פוטין, שעתיד להתקיים בהלסינקי בירת פינלנד, מציגה מבשלה פינית בקבוק חדש שנחטף מהמדפים (לחיים!)
ההיסטוריה של המשקה הכי קייצי שישההיסטוריה של המשקה הכי קייצי שישכיכר השבת
מי הגאון שחשב על זה? (רמז: אף אחד) האם זה יוצר בפיליפינים? (רמז: לא) ואיזה בשורות בריאותיות יגיעו למי ששותה אותו? (רמז: יש כמה) • לחיים! (men)
מתוך ארוע השקת יין "הורקנוס" ביקב אור הגנוז.מדריך שתיית יין לליל סדר מיושב בדעתו עד הסוףkikar.co.il בשיתוף יקב אור הגנוז3
אמנם את הסדר צריך לערוך בשמחה אבל עם דעה מיושבת לפחות בשלוש הכוסות הראשונות, וזה בהחלט לא קל לאור העובדה שאנחנו כמעט בצום מהצהרים. אז ישבנו להכין לכם מספר עצות איך בכל זאת לעבור את הסדר בשלום עד סופו (MEN, שיווקי)
מותר לנהוג אחרי שתיית "מעט" אלכוהול?מותר לנהוג אחרי שתיית "מעט" אלכוהול?כיכר השבת
רגע לפני ה'לחיים' בבתי הנדיבים, מאחר וכידוע "אם שותים לא נוהגים", נשאלת השאלה האם ישנה כמות אלכוהול שמותר לשתות ובכל זאת להמשיך ולנהוג על פי החוק? (MEN, לחיים!)
עד דלא ידע (אילוסטרציה)לפני שאתם שותים: כמה דברים על אלכוהולנח טוניק1
מה עושה קוף שמתמכר לאלכוהול וסיגריות? מתי היה ממש שווה להיות יהודי בגלל אלכוהול? והאם מלכיצדק זה שם של מלך או בקבוק שמפניה ממש גדול? עובדות די חשובות (לחיים)
העביר כמויות אדירות של אלכוהול ונתפס • צפוהעביר כמויות אדירות של אלכוהול ונתפס • צפוכיכר השבת5
כולם יודעים שבמידה ויוצאים לחו"ל בסמיכות לפורים, נמנעים ממצב שכל העולם מבקש לנצל את הדיוטי פרי כדי להוזיל את עלויות הפורים. זה מה שקורה לבחור שנתפס... (MEN)
צריכת אלכוהול באופן קבוע מאריכה את תוחלת החייםצריכת אלכוהול באופן קבוע מאריכה את תוחלת החייםכיכר השבת8
חג פורים בפתח והגוף נכנס לכוננות ספיגה של כמויות אלכוהול שבעזרתם נגיע לקיום מצוות עד דלא ידע בהידור, אך יתכן וכדאי לכם שלא להוריד רגל מהגז ולהמשיך לשתות כל השנה, אך בכמויות קטנות. לחיים, ארוכים (לחיים)
א ברוך: שבר שמפניה בשווי 42,000 דולריםא ברוך: שבר שמפניה בשווי 42,000 דולריםכיכר השבת8
תחשבו שקניתם רכב חדש כדי להרשים את החברים, אבל עוד לפני שהצלחתם לפתוח את הדלת כבר גרמתם לתאונה שהשביתה אותו. עכשיו תחליפו רכב בשמפניה, ובהצלחה (לחיים)
שותים אלכוהול? קחו איתכם בקבוק ספרייט ותגידו תודהשותים אלכוהול? קחו איתכם בקבוק ספרייט ותגידו תודהכיכר השבת6
משקיעים עשרות או מאות שקלים בבקבוק משקה משובח שיגרום לכם הנאה עד דלא ידע, אך רגע אחרי תשתלט על הגוף תחושה כבדה. עזבו קפה שחור, ושחררו מחליטות, הוסיפו 7 שקלים וקנו בקבוק ספרייט שישאיר אתכם עם טעם מתוק בפה ובראש (לחיים!/MEN)
הצדדים הפחות נוצצים של האלכוהולהצדדים הפחות נוצצים של האלכוהולכיכר השבת1
אנחנו נוהגים לראות באלכוהול כידיד טוב שמלומד להשתלב באלגנטיות בכל אירוע ובכל ארוחה, אך לאלכוהול ישנם צדדים יפים פחות שכדאי שתכירו גם אותם. ולא, זה לא רק אם אתם אלכוהוליסטים (men)
אילוסטרציהאלכוהול הופך אותך למדוכדך? זה לא אתה - זה הואכיכר השבת2
מחקר חדש שנעשה לגבי האלכוהול והשפעותיו מגלה שלל נתונים מרתקים, בהם כי הדבר תלוי בסוגי האלכוהול, שמתברר כי הם שונים לא רק בטעמם אלא אף בהשפעותיהם (Menׂׂׂ)
לא תאמינו: זה מה שיהפוך את הוויסקי שלכם ליותר טובלא תאמינו: זה מה שיהפוך את הוויסקי שלכם ליותר טובכיכר השבת3
איך אתם אוהבים את הוויסקי שלכם? מחקרים טוענים כי אם תוסיפו מים למשקה הזהוב הוא יהפך לטעים יותר (אלכוהול, Menׂׂׂ)
החורף מאחר? קררו את הבירות ותכינו ספלים מתאימיםהחורף מאחר? קררו את הבירות ותכינו ספלים מתאימיםכיכר השבת
"מה שחסר לי עכשיו זה כוס בירה" מסתבר שאם הכוס לא תהיה מתאימה לבירה היא עלולה לפגום בטעמה הייחודי. מבנה הלשון שלנו מחולק לטעמים והכוסות השונות בנויות לפי מידע זה (Men)
חובבי וודקה, התפקדו: מוזיאון חדש שכולו וודקה בפוליןחובבי וודקה, התפקדו: מוזיאון חדש שכולו וודקה בפוליןכיכר השבת3
אם ביטלתם טיסה לפולין בגלל הקור העז ששורר במדינה הזאת ברוב ימות השנה, עכשיו יש להם את הפתרון שיחמם אתכם. מוזיאון ראשון מסוגו עתיד לקום בשנה הבאה בו תוכלו לטעום מאות סוגי וודקה
מתכרבלים עם כוס תה? נסו את הבירה הכתומהמתכרבלים עם כוס תה? נסו את הבירה הכתומהכיכר השבת1
החורף גורם לכם להתכרבל עם כוס תה חם? אולי כדאי שתחליפו את התה בבירת חורף כתומה... המשקה הקייצי יוצא מגדרו כדי להוכיח שהוא משקה של שנה שלימה (לחיים!)
אילוסטרציהמדוע תפוקת היין ירדה דרמטית בשנה האחרונה?כיכר השבת1
ענקיות ייצור היין העולמי מדווחות על מכות קשות ביבול הגפן, דבר שגורם לתפוקת היין לרדת באחוזים ניכרים. אבל לא אצל כולם חצי הכוס ריקה (לחיים!, Men)
מחקר: משקאות האנרגיה גורמים לשורת בעיותמחקר: משקאות האנרגיה גורמים לשורת בעיותדניאל הרץ3
מחקר חדש שנערך בארה"ב בקרב אלפי סטודנטים מצא כי אלו שצרכו משקאות אנרגיה צרכו עם הזמן גם סמים קשים, אלכוהול וסבלו מבעיות התמכרות בהשוואה לחבריהם (בריאות)
בירהלתת וכשות? הנה כמה דברים שלא ידעתם שנמצאים בבירהכיכר השבת3
הבירה הכי פופולרית בבלגיה "הוגארדן" מתובלת בלא פחות מאשר כוסברה וקליפות תפוז. לסמואל אדמס החביבה באמריקה ישנה בירת שוקולד בוק המכילה שבבי קקאו קלויים ובקסטיל רוז' וקריק מוסיפים דובדבנים. הנה כמה דברים שלא ידעתם על בירה (מעניין)
טיפים: איך תשתו אלכוהול מבלי להשמיןטיפים: איך תשתו אלכוהול מבלי להשמיןכיכר השבת
גם אם אינכם מפריזים בשתיית אלכוהול, עדיין הערך הקלורי שלו גדול מאד והוא גורם השמנה משמעותי. כיצד תוכלו בכל זאת להפחית את הסיכוי להשמין משתיית אלכוהול (MENׂׂׂ)
סובלים ממצוקת הדיור? שתו וויסקיסובלים ממצוקת הדיור? שתו וויסקיכיכר השבת3
מבשלת laphroaig באי laslay שבסקוטלנד החליטה להילחם בשם הרע שיצא לחובבי האלכוהול ומעניקה שטח נדל"ן באי המדובר. איך תזכו בשטח? שתו וויסקי (MEN)
שידוך לא מוצלחהמדענים מזהירים: וודקה עם 'רד בול' - כמו קוקאיןכיכר השבת2
אחרי אין ספור מחקרים שדנו בשאלה האם שילוב ה'וודקה-רד בול' האהוב מזיק לבריאות, מגיע המחקר הבא: מדענים מאוניברסיטת פרדו מוכיחים כי ההשפעות הרעות של הקוקטייל הנפוץ על הגוף זהות להשפעותיו של הסם המסוכן (לחיים)
מחקר חדש מגלה: אלכוהול משפר את הזיכרוןמחקר חדש מגלה: אלכוהול משפר את הזיכרוןכיכר השבת1
מחקר חדש ומפתיע מגלה, כי בניגוד גמור למה שחשבנו בהסתמך על חוויות הפורים המעורפלות בזיכרוננו, אלכוהול יכול דווקא לשפר את איכות הזיכרון שלנו (לחיים!)
צעד קטן לאדם. צעד ענק לכרס הבירהבאדוויזר מפתחת בירה שנוכל לשתות על המאדיםכיכר השבת1
אין ספק שאתגר אכלוס המאדים מציב אין ספור סיכונים ומצבי חרום אפשריים שצריכים להילקח בחשבון כמו חשיפה ממושכת לקרינה קוסמית וקרינה מייננת הנפוצים יותר בחלל החיצון. אבל חברת אנהאוזר-בוש לא הולכת רחוק כל כך ומנסה לפתור בעיה פשוטה יותר: מה ישתה אסטרונאוט עצבני על המאדים? (לחיים)

לחיים!

לחיים! מדור יינות, אלכוהול וסיגרים של כיכר השבת. ביקורות וסקירות של מוצרי אלכוהול וטבק במדור men, כל מה שמעניין את הגבר הדתי והחרדי באתר כיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook