רוצים לדעת אילו ויסקי/וודקה מותר לשתות?רוצים לדעת אילו ויסקי/וודקה מותר לשתות?
י"ג באדר ב' תשפב | 16.03.22
כך תצרכו ויסקי ווודקה נפוצים בכשרות מהדרין - גם אם אין להם חותמת של הידור. צפו ברשימה של המותגים הנבחרים שתוכלו לשתות בפורים עד דלא ידע מתוך ידיעה ברורה (לחיים)
ככל שנכין את עצמנו טוב יותר נבוא להרצאה רגועים יותרכך תדבר מול קהל בלי להתעלף מהתרגשותארי טננבוים6
צריך לדבר מול קהל ויש לך פרפרים בבטן? • 6 טיפים פשוטים שיעזרו לך להגיע להרצאה או לכל שיחה מול קהל, רגוע יותר ומלא ביטחון עצמי • מחיוך ועד תרגיל נשימה (אומנות הדיבור)
להיות קשוב באמתלא זוכר שהיא ביקשה ממך? הנה פיתרון יעילארי טננבוים
האישה ביקשה שתעשה משהו ושוב שכחת? אתה לא לבד • איך נזכור את בקשותיה של האישה ונשמח אותה? • הנה ששה טיפים חשובים • כֹּל אֲשֶׁר תֹּאמַר אֵלֶיךָ, שְׁמַע בְּקֹלָהּ (MEN)
מחקר: אנשים צורכים כעת יותר אלכוהולמחקר: אנשים צורכים כעת יותר אלכוהולאביטל לוי5
כל אדם מתמודד עם הלחץ שהוא חווה בדרכים שונות, אך מחקר שערכה חברת "דרינקאוואר" האירית, מראה כי יש דרך משמעותית אחת שאנשים נוקטים בה כדי לנצח את הסטרס: שתייה מרובה יותר (MEN)
אילוסטרציהכך תשתו בחג הפורים בצורה הטובה והנכונהכיכר השבת3
המדריך המלא לשתיית אלכוהול בחג הפורים כדי לקיים את מצוות היום בראש טוב, ברוח טובה ומבלי לפגוע בבריאות. בחרו את המשקה המועדף עליכם ושיהיה פורים שמח (לחיים!)
הדרך הנכונה להחזיק כוס יין בלי להרוס אותוהדרך הנכונה להחזיק כוס יין בלי להרוס אותויעל קלצקין
רכשתם בקבוק של יין משובח במיטב כספכם ולא עלה בדעתכם שאתם יכולים להרוס את הטעם שלו, רק באמצעות אחיזה תמימה של ידכם בכוס. אז הנה, הדרך הנכונה להחזיק את היין שלכם כמו מומחים (MEN)
8 דברים מוזרים שלא ידעתם על  יין8 דברים מוזרים שלא ידעתם על ייןיעל קלצקין4
איפה יש מזרקת יין חינמית? מי התחיל את המנהג המוזר של הרמת הכוסית והאם כל היינות אכן משתדרגים עם הזמן? רמז: לא ממש. הנה 8 עובדות מרתקות על יין שתשתמעו כאן לראשונה (MEN)
הנה הדרך לסגור בקבוק יין ולהשתמש בו שובהנה הדרך לסגור בקבוק יין ולהשתמש בו שובכתבי כיכר השבת6
לפעמים, אתם רוצים לשתות רק כוס יין אחת. אז בפעם הבאה שאתם נתקלים במקרה שכזה, נסו ליישם את אחד מהטריקים הבאים כדי להבטיח שהבקבוק שלכם יהיה מוכן לשתיה גם בלילה הבא (MEN)
הטריק הגאוני לשמור על כוס יין קרה, ללא קרחהטריק הגאוני לשמור על כוס יין קרה, ללא קרחכיכר השבת2
סעודת שבת חורפית. בידכם כוס יין מובחר וקר בדיוק במידה הנכונה, אתם לוגמים ממנו מדי כמה דקות והוא נשאר קר מספיק, למרות החימום שפועל באוויר. טוב, זה לא באמת קורה, אז יש לנו פתרון (MEN)
רוצה לשלוט בשפה חדשה? שתה ייןרוצה לשלוט בשפה חדשה? שתה ייןכיכר השבת3
בדיוק לקחתם קורס בצרפתית כדי לשחק אותה כהוגן בפגישות העסקים המתוכננות לכם בעיר האורות? מצוין. יש עוד דבר שיסייע לכם בעניין: שתיה מתונה של יין, על פי מחקר (MEN)
אילוסטרציה'ישיבעבוחר', בוא תלמד קצת על האלכוהולכיכר השבת3
מרתון האלכוהול היהודי יצא לדרך עם כניסת חג הפורים והמחמירים מקיימים בהידור רב את 'עד דלא ידע'. רגע לפני, הנה כמה עובדות שכדאי לכם לדעת על האלכוהול (men)
5 דברים שחובב יין אמיתי לעולם לא יעשה5 דברים שחובב יין אמיתי לעולם לא יעשהכיכר השבת
"יין ישמח לבב אנוש" נאמר בתהילים. הוא משכיל להרוות את צמאוננו לאחר יום ארוך של מספרים ורדיפה אחר זאטוטים קטנים. אז הנה 5 דברים שאוהד יין אמיתי לא יעשה אף פעם, על פי המומחים (MEN)
איך להיפטר מכרס בירה בלי להפסיק לשתותאיך להיפטר מכרס בירה בלי להפסיק לשתותכיכר השבת
המושג "כרס בירה" לרוב מיוחס לאנשים שצורכים כמויות עצומות של המשקה האלכוהולי הזה, אבל, יש להדגיש כי למרות שהמשקה עתיר בקלוריות ופחמימות, הוא לא הסיבה לכך שיש לשתיינים כרס. מה כן? (MEN)
המדריך: איך תרכשו יין כמו מקצועניםהמדריך: איך תרכשו יין כמו מקצועניםכיכר השבת3
עבור רוב האנשים, בחירת בקבוק יין נחמד זו משימה מאתגרת, עם המבחר העצום שבחנויות. האתר "Men's Health" פנה למנכ"ל של יקבי "Silver Oak" כדי לקבל מעט הדרכה איך לבצע רכישות נכונות של יין (MEN)
מחקר בינלאומי: צריכת אלכוהול - מסוכנתמחקר בינלאומי: צריכת אלכוהול - מסוכנתדניאל הרץ1
על פי מחקר בינלאומי גדול, צריכת אלכוהול גורמת להעלאת הסיכון למוות ולמחלות קשות גם בכמויות קטנות. יתרונות בריאותיים? גם אם יש מועטים אל מול הסיכון הרב (MEN)
אילוסטרציהבירה חדשה: 'בוא ניישב את זה כמו מבוגרים'יוחנן בלייך
לקראת המפגש ההיסטורי בין נשיא ארצות הברית טראמפ ונשיא רוסיה פוטין, שעתיד להתקיים בהלסינקי בירת פינלנד, מציגה מבשלה פינית בקבוק חדש שנחטף מהמדפים (לחיים!)
ההיסטוריה של המשקה הכי קייצי שישההיסטוריה של המשקה הכי קייצי שישכיכר השבת
מי הגאון שחשב על זה? (רמז: אף אחד) האם זה יוצר בפיליפינים? (רמז: לא) ואיזה בשורות בריאותיות יגיעו למי ששותה אותו? (רמז: יש כמה) • לחיים! (men)
מתוך ארוע השקת יין "הורקנוס" ביקב אור הגנוז.מדריך שתיית יין לליל סדר מיושב בדעתו עד הסוףkikar.co.il בשיתוף יקב אור הגנוז3
אמנם את הסדר צריך לערוך בשמחה אבל עם דעה מיושבת לפחות בשלוש הכוסות הראשונות, וזה בהחלט לא קל לאור העובדה שאנחנו כמעט בצום מהצהרים. אז ישבנו להכין לכם מספר עצות איך בכל זאת לעבור את הסדר בשלום עד סופו (MEN, שיווקי)
מותר לנהוג אחרי שתיית "מעט" אלכוהול?מותר לנהוג אחרי שתיית "מעט" אלכוהול?כיכר השבת
רגע לפני ה'לחיים' בבתי הנדיבים, מאחר וכידוע "אם שותים לא נוהגים", נשאלת השאלה האם ישנה כמות אלכוהול שמותר לשתות ובכל זאת להמשיך ולנהוג על פי החוק? (MEN, לחיים!)
עד דלא ידע (אילוסטרציה)לפני שאתם שותים: כמה דברים על אלכוהולנח טוניק1
מה עושה קוף שמתמכר לאלכוהול וסיגריות? מתי היה ממש שווה להיות יהודי בגלל אלכוהול? והאם מלכיצדק זה שם של מלך או בקבוק שמפניה ממש גדול? עובדות די חשובות (לחיים)
העביר כמויות אדירות של אלכוהול ונתפס • צפוהעביר כמויות אדירות של אלכוהול ונתפס • צפוכיכר השבת5
כולם יודעים שבמידה ויוצאים לחו"ל בסמיכות לפורים, נמנעים ממצב שכל העולם מבקש לנצל את הדיוטי פרי כדי להוזיל את עלויות הפורים. זה מה שקורה לבחור שנתפס... (MEN)
צריכת אלכוהול באופן קבוע מאריכה את תוחלת החייםצריכת אלכוהול באופן קבוע מאריכה את תוחלת החייםכיכר השבת8
חג פורים בפתח והגוף נכנס לכוננות ספיגה של כמויות אלכוהול שבעזרתם נגיע לקיום מצוות עד דלא ידע בהידור, אך יתכן וכדאי לכם שלא להוריד רגל מהגז ולהמשיך לשתות כל השנה, אך בכמויות קטנות. לחיים, ארוכים (לחיים)
א ברוך: שבר שמפניה בשווי 42,000 דולריםא ברוך: שבר שמפניה בשווי 42,000 דולריםכיכר השבת8
תחשבו שקניתם רכב חדש כדי להרשים את החברים, אבל עוד לפני שהצלחתם לפתוח את הדלת כבר גרמתם לתאונה שהשביתה אותו. עכשיו תחליפו רכב בשמפניה, ובהצלחה (לחיים)
שותים אלכוהול? קחו איתכם בקבוק ספרייט ותגידו תודהשותים אלכוהול? קחו איתכם בקבוק ספרייט ותגידו תודהכיכר השבת7
משקיעים עשרות או מאות שקלים בבקבוק משקה משובח שיגרום לכם הנאה עד דלא ידע, אך רגע אחרי תשתלט על הגוף תחושה כבדה. עזבו קפה שחור, ושחררו מחליטות, הוסיפו 7 שקלים וקנו בקבוק ספרייט שישאיר אתכם עם טעם מתוק בפה ובראש (לחיים!/MEN)
הצדדים הפחות נוצצים של האלכוהולהצדדים הפחות נוצצים של האלכוהולכיכר השבת1
אנחנו נוהגים לראות באלכוהול כידיד טוב שמלומד להשתלב באלגנטיות בכל אירוע ובכל ארוחה, אך לאלכוהול ישנם צדדים יפים פחות שכדאי שתכירו גם אותם. ולא, זה לא רק אם אתם אלכוהוליסטים (men)
אילוסטרציהאלכוהול הופך אותך למדוכדך? זה לא אתה - זה הואכיכר השבת2
מחקר חדש שנעשה לגבי האלכוהול והשפעותיו מגלה שלל נתונים מרתקים, בהם כי הדבר תלוי בסוגי האלכוהול, שמתברר כי הם שונים לא רק בטעמם אלא אף בהשפעותיהם (Menׂׂׂ)

עוד כתבות

לחיים!

לחיים! מדור יינות, אלכוהול וסיגרים של כיכר השבת. ביקורות וסקירות של מוצרי אלכוהול וטבק במדור men, כל מה שמעניין את הגבר הדתי והחרדי באתר כיכר השבת

כיכר facebook