גוש קטיף  בית המקדש  אורי זלזניק  אברהם פריד
אילוסטרציההפינים מציגים בירה חדשה: "בוא ניישב את זה כמו מבוגרים"
ג' באב תשעח | 15.07.18
לקראת המפגש ההיסטורי בין נשיא ארצות הברית טראמפ ונשיא רוסיה פוטין, שעתיד להתקיים בהלסינקי בירת פינלנד, מציגה מבשלה פינית בקבוק חדש שנחטף מהמדפים (לחיים!)
באמצע הריקודים: הצלם שבר את אף החתןבאמצע הריקודים: הצלם שבר את אף החתןדניאל הרץ7
צלם חתונות טורקי שהוזמן לצלם בחתונה של ילדה בת 15 שרעדה מפחד, החליט להתעמת עם החתן ושבר את אפו במהלך הקטטה שפרצה במקום. הצלם זכה לשבחים (MEN)
עניבות עלולות לפגוע בזרימת הדם למוחעניבות עלולות לפגוע בזרימת הדם למוחכיכר השבת6
מחקר חדש שנערך בגרמניה ובדק באמצעות MRI את זרימת הדם למוח בעת השימוש בעניבה מצא כי העניבה מפחיתה באופן משמעותי את זרימת הדם ויכולה לפגוע בחשיבה (MEN)
שכירי חבל: איך מנקים חלון בגובה 100 מטר?שכירי חבל: איך מנקים חלון בגובה 100 מטר?דיאנה בחור ניר, כלכליסט3
מבנה ספירלי, עיצוב של קובייה מפורקת ושיא חדש של 100 קומות - שיגעון המגדלים היצירתיים שוטף את תל אביב ומציב אתגרים מורכבים לעובדי השחקים: מהחלפת זגוגית כבדה באלכסון בגובה 120 מטר עד ניקיון חלון ענקי בתוך מנהרת רוח אדריכלית (men)
מחקר חדש: קפה מפחית את הסיכון למותמחקר חדש: קפה מפחית את הסיכון למותדניאל הרץ7
מחקר בריטי ענק מצא כי שתיית קפה גם בכמויות גבוהות הוריד את הסיכון למוות. בנוסף לא נמצא קשר בין שתיית קפה בכמויות גדולות לבין מחלות לב ולחץ דם שונות (כושר ובריאות)
אילוסטרציה
סטייל ואופנהבתל אביב: תחרות אירופאית לזקנים ושפמים

אליפות אירופה לשפמים וזקנים מתקיימת כבר קרוב ל-50 שנה, וביום שישי היא הגיעה לישראל • עשרות מזוקנים ומשופמים בעלי אליפויות הגיעו לאירוע המסקרן והביזארי (MEN)

בקרוב אצלכם? נעלי הריצה הראשונות בתלת מימד
סטייל ואופנהבקרוב אצלכם? נעלי הריצה הראשונות בתלת מימד

הספורטאי אליוד קיפצ'וגה, האלוף האולימפי ובעל התוצאה השנייה בטיבה בריצת מרתון, ירוץ לראשונה עם נעליים של נייקי בעלי הדפס תלת מימד. אז מה היתרון המשמעותי? (Men)

הבשורה למתקרחים נמצאת ב...מקדולנד'ס
כושר ובריאותהבשורה למתקרחים נמצאת ב...מקדולנד'ס

קבוצת מדענים יפנים פיתחו שיטה חדשה לייצור המוני של שיער, וסיפרו כי דווקא רשת המזון המהיר ב"מקדולנד'ס" שותפה לגילוי המסעיר שאולי ישנה חייהם של רבים (MEN)

אילוסטרציה
כושר ובריאותזוהי השעה ביום בה אנחנו הכי יעילים בעבודה

למרות תחושת הדיכדוך שמלווה את תחילת השבוע אצל עובדים רבים - יום ראשון הוא דווקא הפרודוקטיבי ביותר. מהו הזמן ביום בו אנחנו נמצאים בשיא? • כל הנתונים (מעניין)

פסק דין: חייבי מזונות יכולים לצאת מהארץ
זוגיות והורותפסק דין: חייבי מזונות יכולים לצאת מהארץ

אב גרוש הצליח לקבל פסק דין תקדימי בבית המשפט לענייני משפחה לאחר שנים של אפליה והתנהלות בעייתית במיוחד ולא חוקית של ההוצאה לפועל כנגד אבות גרושים (MEN)

תם המשבר: הבנות על חוק 'ביטול חזקת הגיל הרך'
זוגיות והורותתם המשבר: הבנות על חוק 'ביטול חזקת הגיל הרך'

ח"כ יואב קיש המקדם את השוויון לטובת האבות הגרושים הצליח לכפות על ח"כ שולי מועלם שהתנגדה לחוק, להגיע לפשרה שתאפשר את ביטולה החלקי של חזקת האם (MEN)

רכב פרארי 250 GTO
גאדג'טים ורכבכמה שווה פרארי מודל 62' מפורקת לחלקים?

בית המכירות הפומביות COYS מציע למכירה פרארי 250 GTO בת 56 שהתגלתה לפני כמה חודשים מפורקת בתוך ארגזים. בין החלקים: שלדה, מנוע, מרכב חיצוני, גלגלים ומערכת קירור. המחיר הצפוי: מעל 50 מיליון יורו (MEN)

השוטר עם בעל הרכב
גאדג'טים ורכבאחרי שנתיים: רכב האספנות הוחזר לבעליו

במשטרה התקבל דיווח על רכב אספנות מסוג אלפא רומאו שנגנב בשנת 2016 מאזור מרכז הארץ. הרכב אותר באחד הכפרים ובעל הרכב זומן לתחנת המשטרה לקבלו חזרה (ארץ)

ההיסטוריה של המשקה הכי קייצי שיש
לחיים!ההיסטוריה של המשקה הכי קייצי שיש

מי הגאון שחשב על זה? (רמז: אף אחד) האם זה יוצר בפיליפינים? (רמז: לא) ואיזה בשורות בריאותיות יגיעו למי ששותה אותו? (רמז: יש כמה) • לחיים! (men)

מתוך ארוע השקת יין "הורקנוס" ביקב אור הגנוז.
לחיים!מדריך שתיית יין לליל סדר מיושב בדעתו עד הסוף

אמנם את הסדר צריך לערוך בשמחה אבל עם דעה מיושבת לפחות בשלוש הכוסות הראשונות, וזה בהחלט לא קל לאור העובדה שאנחנו כמעט בצום מהצהרים. אז ישבנו להכין לכם מספר עצות איך בכל זאת לעבור את הסדר בשלום עד סופו (MEN, שיווקי)

הרכב שהוצת
אל תפספסופרץ עם חבריו לרכב, הצית אותו ו... נכווה קשות

דיווח על רכב שעולה באש ועל קטין שהגיע עם כוויות לבית החולים חשף את הגנבים שפרצו לרכב כדי לגנוב ומאוחר יותר הציתו אותו כדי לטשטש ראיות, אלא שחברם נכווה... (MEN)

אילוסטרציה
אל תפספסוזו הסיבה להצלחה של גברים בשוק העבודה - יותר מנשים

ממחקרים חדשים באוניברסיטת לונדון עולה, כי הצלחת גברים במגוון תחומי תעסוקה, נובעת מכתיבה שונה של קורות החיים • הנה הניסוח שישיג לך עבודה מכובדת (MEN, אל תפספסו)

MEN

המדור לגברים החרדים באתר כיכר השבת. חדשות לגברים, רכב, אקסטרים, גאדג´טים, נושאי חינוך ומחקרים וכל מה שמעניין את הגבר החרדי והדתי

עדכונים
כיכר facebook
התגרשתם? הילדים עדיין יוכלו לישון אצלכם
עו"ד הילית שלומי קדוש
התגרשתם? הילדים עדיין יוכלו לישון אצלכם
ג' בחשוון תשעח2
עידן חדש בפסיקת מזונות ילדים / טור דעה
עו״ד רות דיין וולפנר
עידן חדש בפסיקת מזונות ילדים / טור דעה
כ"ט בתשרי תשעח