בוקר טוב!

חמשת הדברים שכדאי לכם לעשות 'על הבוקר'

אפשר 'להעביר' עוד יום ואפשר להפוך את היום למיוחד יותר | איך? אלו חמשת הפעולות שעשויות להפוך לכם את היום למוצלח | כוס מים, רגע לנשמה ומטרות (אימון אישי)

ארי טננבוים | כיכר השבת |
תנו לו רגע, 20 שניות והוא 'מתגבר כארי' (צילום: שאטרסטוק)

קמנו בבוקר? יופי. כל השאר בונוס, כמו שאומרים, אבל בכל זאת. יש דברים שכדאי לעשות על הבוקר על מנת להפוך את היום לטוב יותר. דווקא בשעות הבוקר, שהמוח נקי וצלול, כדאי לא לאבד את הזמן החשוב הזה, אלא לנצל אותו לעשיה ברוכה ולדברים טובים.

הנה חמשת הדברים שכדאי לנו לעשות לפני שאנחנו נסחפים לשגרה השוטפת.

כוס מים

במהלך שנת הלילה אנחנו מאבדים נוזלים. כדאי על הבוקר לשתות כוס עד שתי כוסות מים. הנוזלים חשובים לתפקוד גבוה, ריכוז ואנרגיה. בד בבד, נזכור: "שהכל נהיה בדברו". כל מה שיהיה לנו במשך היום, הטוב והטוב יותר – ממנו יתברך ואת הכל הוא עושה לטובתנו.

פעילות גופנית

לא דיברנו על ריצה (מה טוב), אפשר אפילו עשר דקות של ספורט בוקר קל. להזרים את הדם ולשמור על גוף בריא. אפילו הליכה עם הילדים לגן במקום נסיעה ברכב, גם נחשבת לספורט, לתשומת ליבכם.

ארוחת בוקר

ארוחת בוקר חשובה מאין כמותה ולכן לא כדאי לדלג על ארוחת הבוקר. ארוחה טובה הינה ערובה להמשך יום מוצלח. נקפיד על ארוחה בריאה ומזינה ולא על מאפים ושתיה מתוקה.

רק רגע

ניקח את הרגע שלנו, רגע לפני שאנחנו נשטפים למטלות הרבות שלא יותירו לנו זמן לעצמנו. זה יכול להיות בקריאת ספר שאנחנו אוהבים לכמה דקות, כוס קפה מפנק, או סתם להסתכל על הנוף. העיקר שהרגע הזה יהיה כל כולו שלנו. ששש... לא להפריע.

מטרות

נכתוב לעצמנו ביומן את המשימות שעלינו להספיק היום. ככה גם ניקינו את הראש מבלגן – הרי הכל כתוב ביומן – וגם אנחנו יודעים, פחות או יותר, לקראת מה אנחנו הולכים.

בונוס:

ניתן חיוך. אפילו מזויף בהתחלה, זה עשוי לשפר לנו את היום. נודה לה' על כל הטוב שיש לנו והוא בחסדו יתברך יראה לנו שהטוב שיש לנו זה כאפס קצהו לטוב שהוא עוד ישפיע עלינו.

יום טוב ומבורך, בכל אשר תפנו – תעשו ותצליחו!

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר