השנה החדשה בפתח?

מתחילים שנה טובה בטעם יהודי אמיתי!

מגוון הטעמים שמציעה חברת 'קדם' במוצר כל כך בסיסי לכאורה – מיץ הענבים, פשוט מעורר השראה • סקרנו את המיטב שלהם בכתבה שלפניכם (צרכנות)

בכל מרקם וארומה תמצאו את מיץ הענבים של קדם עומד בקדמת הבמה (צילום: יח"צ | שאטרסטוק)

ההיערכות לקראת חגי תשרי החלה, מרכזי הקניות כבר הומים, הזריזים שביננו כבר החלו לערוך את הקניות לחג, אנחנו בקדם נערכנו לכך חודשים מראש, את מגוון מוצרי קדם שתראו על המדפים ברשתות ובמרכולים המובחרים, החלנו בייצורם כבר לפני כמה וכמה חודשים, עשינו כל מאמץ שגם הצרכן הישראלי שלנו, שאנחנו כל כך מכבדים, יוכל להנות מהמגוון הרחב והאיכותי של מוצרי קדם.

הנה הם לפניכם ערוכים ומחכים לקראת שולחנות החג של השנה החדשה!

אותנטי, בריא, תוסס, או בצבעי העינב הצהוב, איך תרצו את מיץ הענבים שלכם? בכל מרקם וארומה תמצאו את מיץ הענבים של קדם עומד בקדמת הבמה.

אותנטי – מיץ הענבים המוכר והמסורתי, זה בצבעי הבורדו עם הטעם הכל כך מיוחד והארומה שהוא משאיר בסיום הלגימה שלו, מיץ ענבים טבעי לחלוטין ללא ממתיקים, מים או מוצרי טעם וריח.

דגם הלייט – מופחת הקלוריות, פיתוח חדשני ומיוחד של קדם. מיץ ענבים קל יותר, בריא יותר ומופחת קלוריות, מומלץ במיוחד!

תוסס – אם תרצו קצת לצאת מהשגרה, לשנות ולגוון מעט בטעם מיץ הענבים, מומלץ לכם לטעום את מיץ הענבים התוסס של "קדם", תטעמו - תרגישו – תבינו!

הצהוב – כן, יש משהו בצבע הזה ובטעם המיוחד שלו שמרגיש רגוע ונינוח יותר, בהחלט יש מקום לשקול את האופציה הזו...

וכן, תמיד ישנה אפשרות לקנות את ארבעת הטעמים ולגוון תוך כדי סעודות החגים, למהדרין מן המהדרין, מיץ הענבים של קדם כשר בהשגחת בד"צ העדה החרדית לכל ימות השנה.

מגוון הטעמים שמציעה קדם במוצר כל כך בסיסי לכאורה – מיץ הענבים, מאפשרת לצרכן להנות ממגוון טעמים ומרקמים ועדיין בכל אחד מהטעמים תמיד להרגיש טעם יהודי!

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר