ישראל במלחמהישראל במלחמה
"מידה כנגד מידה"

הצדיק המקובל מבטיח נחת והצלחה לכל המסייעים להקמת בית לילדים המיוחדים

בבית מרן שר התורה התאספו גדולי ומאורי הדור לפתיחת מגבית 'בשבילם - בונים בית לילדים המיוחדים' והרימו את תרומתם למען בניית הבית המיוחד. הצדיק המקובל רבי שמעון גלאי שליט"א בירך בקול נרגש את כל התורמים והמסייעים להצלחת מגבית החסד (צדקה)

להעניק להורים שעות של חסד - הגה"צ ר' שמעון גלאי (צילום: באדיבות המצלם)

המגבית המיוחדת נערכת תחת הכותרת "בשבילם", ובמהלכה מתבקש הציבור הרחב להתגייס לטובת ארגון החסד 'בלב אחד' שיצא כעת בפרוייקט הקמה של רשת מרכזי יום ומשחקיות מפוארות שישמשו את הילדים המיוחדים ויעניקו להורים שעות של חסד במהלך היום, שבהן יוכלו לטפל בשאר בני המשפחה ולהכניס אווירה רגועה לבית.

גדולי ישראל שמכירים מקרוב את פעילות החסד העניפה של הארגון, קוראים לציבור הרחב לסייע למגבית לטובת הפעילות החשובה של ארגון 'בלב אחד.

במהלך אירוע פתיחת המגבית אמר הצדיק המקובל הרב שמעון גלאי "כשיש לך ילד מיוחד בבית זה מפריע לתפקוד של כל הילדים בבית. חז"ל אמרו כל המציל נפש אחת מישראל כאילו קיים עולם מלא. זה עוזר לכל המשפחה ולכל הילדים הקב"ה ישלם להם מידה כנגד מידה שעוזרים לילדים של הקב"ה, הקב"ה יעזור לכל התורמים והמסייעים שיהיה להם רק נחת עם הצלחה בסייעתא דשמיא".

במענה לשאלת הנוכחים בירך מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א כי מי שיסייע למגבית ויקח על עצמו השתתפות בהקמת רשת מרכזי היום לטובת הילדים המיוחדים יזכה באריכות ימים.

במעמד המיוחד השתתפו חבר מועצת חכמי התורה הגר"ש בעדני שליט"א, המקובל הרב שמעון גלאי שליט"א, הרב ישראל מאיר דרוק מרבני הארגון וכן הנהלת ארגון 'בלב אחד' בראשות הר"ר דוד וייטמאן.

עיזרו לארגון 'בלב אחד' לעזור להורים ולבני המשפחות של הילדים המיוחדים.

לתרומות כנסו >>

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר