הדלת הראשית להייטק

זהו הטרנד הבא בהייטק ויש בו מסלול לנשים חרדיות!!

בשורה אדירה! אוניברסיטת בר-אילן פותחת מסלול חדש ואטרקטיבי שיכניס נשים חרדיות לעולם ההייטק - תואר בלימודי מידע • יצאנו לשטח, להכיר קצת את הקמפוס. חזרנו רעננים עם אוויר פסגות (לימודים)

עבודה בהייטק מאפשרת עיסוק ריווחי, משתלם ומלא סיפוק (צילום: פלאש 90)

בוחרים בעתיד מצליח

אנחנו עוברים בפנינת החמד של הקמפוס הנפרד, מטופח ומזמין ונכנסים לנחמי, ראש המדור החרדי בבר-אילן. לגמרי 'משלנו', אנחנו מתרשמים. היא מקבלת אותנו בחיוך, אבל אנחנו לא מתאפקים: "מה גרם לכם לפתוח דווקא את המסלול של לימודי המידע?" תקפנו בשאלה שסקרנה אותנו.

תואר בלימודי מידע - המקצוע המבוקש ביותר בהייטק

עבודה בהייטק מאפשרת עיסוק ריווחי, משתלם ומלא סיפוק, עבודה שמאפשרת חיי משפחה ואימהות לצד הקריירה, מסבירה נחמי.

אם כבר משקיעים ולומדים לתואר אז רק ליוקרתי ביותר, לתואר שמעניק אפשרויות תעסוקה רבות וביקוש גבוה. לא מעט סטודנטיות שלנו משלבות לימודים עם עבודה ובית, זה מתאפשר להן כי הלימודים הם רק פעמיים בשבוע.

אנחנו שואפים לתת תואר יישומי שיקנה לסטודנטיות מיומנויות טכנולוגיות מתקדמות. אצלינו לומדים תואר יישומי בתכנות, שמשאיר מאחור את התיאוריות המתמטיות הסבוכות, ומכשיר את הסטודנטיות לתכנת בפועל.

זה כולל את כל תחומי המידע הקיימים: תכנות web, שיווק דיגיטלי, full stack , בניית אתרים , פיתוח אפליקציות ועוד. מדובר בתחומים החמים ביותר בשוק. החברות מייחלות לעובדים טובים, והשכר הממוצע נמצא בעלייה מתמדת.

תכל'ס, זאת הדלת הראשית להייטק

לימודי מידע זה הטרנד הבא, המקצוע של העתיד בה"א הידיעה, בדיוק כמו שמדעי המחשב היו לפני עשרים וחמש שנה! התואר מאפשר לעבוד במגוון משרות, כולל תפקידים ניהוליים בכירים. הביקוש אדיר וכל חברות הענק במשק מחפשות עובדים: משרדי ממשלה, גופי תחבורה, סטארטאפים וחברות יצרניות.

עבודה בחברות גדולות כוללת תנאים מעולים, מחייכת ראש המדור החרדי, היא משתלמת במיוחד ומתאימה לנשים חרדיות.

אני ממליצה לכל מי שמחפשת את התואר שיבטיח לה בעזרת ד' פרנסה בכבוד שתעשה את הצעד הקטן ותפנה כבר היום לצוות שלנו לבדוק את התאמתה.

התואר מתאים לבוגרות סמינר, התאמה מקסימלית!

מה את צריכה לעשות? להשאיר פרטים כאן, ונציגה תחזור אלייך בהקדם עם כל המידע הרלוונטי על התואר

*אני מסכים/ה לקבל מידע ועדכונים על לימודים באוניברסיטת בר אילן

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר