"השתוקקות גדולה"

הרבי מסאטמר מגיע לישראל וישהה בציון רשב"י במירון

בהמשך השבוע צפוי האדמו"ר מסאטמר (מהר"א) צפוי להגיע השבוע לביקור בזק בן יומיים בישראל, במהלכו ישהה הרבי בביקורו בעיקר בציון הרשב"י שבהר מירון (חסידים ואנ"ש)

שימי שפר | כיכר השבת |
הרבי מסאטמר (צילום: יוסי גולדברגער ואברמי ברגר)

האדמו"ר מסאטמר (מהר"א) צפוי להגיע השבוע לביקור בזק בישראל, במהלכו ישהה הרבי בעיקר באתרא קדישא מירון.

ל'כיכר השבת' נודע כי הרבי צפוי לעזוב את מעונו שבארה"ב ביום שני, ולנחות בישראל ביום שלישי, למשך יומיים בלבד, במהלכם הוא ישהה בעיקר באתרא קדישא מירון.

הביקור יוצא אל הפועל לאחר דברים שנשא הרבי בראש חודש סיוון האחרון, במהלכם הוא הביע את רצונו להגיע ארצה, לפני השינויים המתוכננים לדבריו בציונו של רשב"י, לאחר האסון הכבד שהתרחש בל"ג בעומר.

"יש לי השתוקקות גדולה להגיע בהקדם לביקור בארץ ישראל. כולנו יודעים מה שקרה במירון, וכל בר דעת מבין שהולכים להתבצע שינויים גדולים במירון. אני מקווה ורוצה להיות במירון לפני השינויים הצפויים בשטח, ורצוני הוא להגיע לישראל כדי לשהות רק במירון, ללא ציבור", אמר הרבי.

עוד הוסיף האדמו"ר ואמר. "אבי זצוק"ל דיבר בחייו כמה פעמים אודות הרוחניות שיש במירון, ואשר על כן אני רוצה לשהות שם במשך כמה ימים, ללא עריכת 'טישים' וללא חסידים, ולחזור חזרה לארה"ב מייד לאחר מכן".

כאמור, נכון לעכשיו אמור הרבי לנחות בארץ ישראל ביום שלישי הקרוב, בליווי קבוצה מצומצמת מאד של גבאים ומקורבים, ולאחר כמה שעות של מנוחה, יעלה הרבי למירון, ללא חסידים, שם הוא ישהה במשך כיומיים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר