בשליחות הרבי מגור

הנגיד ר' יצחק שפירא נפגש עם יאיר לפיד

הנגיד רבי יצחק שפירא, מחותנו של האדמו"ר מגור, נפגש היום עם ראש הממשלה החליפי ושר החוץ יאיר לפיד; הרקע: "נכונותו לשיתוף פעולה וכינון יחסים בעיר ערד" (חסידים, ארץ)

שימי שפר | כיכר השבת |
שפירא ולפיד, היום (צילום: ללא קרדיט)

הנגיד רבי יצחק שפירא, מחותנו של האדמו"ר מגור, עליו דווח בחודשים האחרונים כי הוא מנהל מגעים פוליטיים עם נציגי הממשלה, נפגש היום (שלישי) עם ראש הממשלה החליפי ושר החוץ יאיר לפיד.

שפירא, שמשמש גם כשליחו של הרבי לערים ערד וחצור הגלילית, הודה - כך לפי ההודעה שיצאה לאחר הפגישה - ללפיד על נכונותו לשיתוף פעולה וכינון יחסים בעיר ערד, בין קהילת חסידי גור לראש העירייה ונציג יש עתיד ניסן בן חמו, אשר ידע בעבר מתיחות רבה עם תושבי העיר החרדים.

בנוסף, שוחחו השניים על היכולת של הציבור החרדי בערים המעורבות לחיות במשותף עם כלל הציבורים בישראל, תוך הקפדה על אורח חיים תורני על פי ערכי היהדות הנאמנה.

יצויין כי הפגישה התקיימה באותו יום שבו נערך סיור משותף במירון של שר הדתות מתן כהנא יחד עם ח"כ מאיר פרוש מיהדות התורה, סיור שעורר סערה. במקביל לסיור שערך ראש המועצה המקומית קריית יערים יצחק רביץ, איש 'דגל התורה', עם שרת הפנים איילת שקד.

"מחסידות גור נמסר כי הרב יצחק שפירא נפגש היום עם ראש הממשלה החליפי ושר החוץ, יו"ר מפלגת "יש עתיד" מר יאיר לפיד, להודות לו על שיתוף הפעולה והיחסים הטובים וההוגנים בין הרשות המקומית בערד בראשות עו"ד ניסן בן חמו ומ"מ דודי אוחננה מסיעת "יש עתיד", לבין קהילת חסידי גור בעיר", כך לשון ההודעה.

יחד עם זאת, גורמים בגור טוענים כי הפגישה עם לפיד התקיימה ביוזמתו הפרטית של יצחק שפירא.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר