ישראל במלחמהישראל במלחמה
האדמו"ר על הקו

המתיחות בלעלוב: האדמו"רים שוחחו, ביקשו להרגיע הרוחות

לאחר התקרית בחתונת בן האדמו"ר מלעלוב בני-ברק, שוחח האדמו"ר מבני-ברק עם אחיו האדמו"ר מבית שמש וביקש את סליחתו ● בתוך-כך, באסיפת חירום שנערכה בבית הרב ביננשטוק בבני ברק, הוחלט לשוב ולקבוע את חצר החסידות בבני-ברק ● החסידים: "זה תוכנן עוד קודם" (בחדשות)

ישראל כהן | כיכר השבת |
האדמו"ר מלעלוב בית-שמש (צילום: יעקב לדרמן)

חסידות לעלוב בית שמש תקבע את משכנה בבני-ברק - כך הוחלט אתמול בתומה של ישיבה סוערת, בעקבות התקרית בחתונת לעלוב שנערכה השבוע.

כזכור, המתחות בן החצרות הגיעה לשיא לפני כמה חודשים, לאחר שכ"ק האדמו"ר מלעלוב בני-ברק נאלץ להפסיק את הטיש בשל מהומה שפרצה.

תקרית נוספת התרחשה השבוע, במהלך חתונת בן האדמו"ר מב"ב.

לפי גירסת חסידי לעלוב בני-ברק, החסידים מבית שמש גרמו למהומה במקום וניסו להפריע לשמחה של הרבי מבני ברק. ואילו בבית-שמש טוענים כי לא היו דברים מעולם.

אתמול חלו שתי התפתחויות בפרשה: עם שחר, שוחח האדמו"ר מבני-ברק עם אחיו האדמו"ר מבית שמש וביקש את סליחתו.

"ראיתי את אש המחלוקת בוערת והייתי חייב לזעוק בכדי שנכבה יחד את השריפה", הסביר האדמו"ר לאחיו.

במקביל, חסידי לעלוב בית שמש התכנסו אתמול כמחאה על הפגיעה ברבם.

באסיפת חירום נסערת שנערכה בבית הרב ביננשטוק בבני ברק, הוחלט על ידי המשתתפים - בכירים מחסידות לעלוב בית שמש לשוב ולקבוע את חצר החסידות בבני-ברק, בבחינת "כאשר יענו".

במהלך האסיפה, שהיתה מתוחה, כצפוי, שוחח האדמו"ר עם המשתתפים טלפונית וסיפר להם על שיחתו עם אחיו האדמו"ר מבני-ברק. "קיבלתי את ההתנצלות", הוא אמר וביקש כי החסידים ישגיחו על כולם וימנעו כל אלימות.

יצוין כי לטענת בכירים בחסידות, מעברו של האדמו"ר לבני-ברק תוכנן עוד קודם התקרית. "האדמו"ר ביקש לעבור, אין לזה כל קשר למה שהתרחש בחתונה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר