ישראל במלחמהישראל במלחמה

המאבטח של מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל: "הייתה לי זכות"

צחי ברקוביץ' זכה לשמש כמאבטחו האישי של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל. "אנחנו נפרדים מאיש גדול ואדם מבריק", כתב וחשף סיפור מרגש שהיה עד לו במהלך עבודתו בבית הרב. "רציתי לשתף ביום זה באחד הדברים שאקח איתי לעד, סיפור ששמעתי את כבוד הרב מספר", הוא כותב

ישי כהן | כיכר השבת |
צחקי ברקוביץ מקבל את ברכת מרן פוסק הדור זצוק"ל (צילום: מתוך פייסבוק )

וכל בית ישראל יבכו את השרפה אשר שרף ה': בשנים בהן היה נתון מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל תחת איומים, הציבה המדינה אבטחה סביבו. המאבטחים נלוו אליו בצאתו מביתו, בבואו לאירועים שונים ובלכתו לשיעורי תורה.

אחד מאנשי הביטחון שזכה לשמש כמאבטחו האישי של הרב, הוא צחי ברקוביץ.

הבוקר (שלישי) הוא נפרד מהרב בפוסט דומע שהעלה לעמוד הפייסבוק שלו.

"בעבר הלא רחוק מאוד הייתי מאבטח של המרן עובדיה יוסף זיכרונו לברכה", כתב ברקוביץ: "רציתי לשתף ביום זה באחד הדברים שאקח איתי לעד, סיפור ששמעתי את כבוד הרב מספר.

"באחד מהימים הגיע רב מפורסם לתת הרצאה בארץ ישראל, התאספו מאות אנשים והרב החל בהרצאה. תוך כדי דיבור הוא שם לב לשני פטפטנים שלא מפסיקים לדבר. ליבו של הרב מתמלא בכעס אך הוא ממשיך בהרצאה. בסוף ההרצאה ניגש אליו אחד הפטפטנים ואומר לו: 'כבוד הרב, איזה יופי של הרצאה'.

"הרב עונה: אתה לא מתבייש? כל ההרצאה דיברת והפרעת לי ועכשיו אתה בא אליי? עונה התלמיד כבוד הרב, זה שיושב לידי הוא עולה חדש מארגנטינה והייתי צריך לתרגם לו כל מה שאתה אמרת'...

"הנמשל: כשבאים לשפוט אדם, יש לעשות זאת מזכות..."

ברקוביץ' סיים את דבריו וכתב: "אנחנו נפרדים מאיש גדול ואדם מבריק, שלי הייתה הזכות להיות בקרבתו".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר