כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
הצהרת תובע

התחזו לחשמלאים וניסו לשדוד באלימות זוג מבוגרים

המשטרה פענחה מקרה שוד אלים שארע בדירתם של זוג מבוגרים בית שמש באמצעות אקדח ואיומים. עם סיום החקירה הוגשה נגד שני החשודים, מי-ם ובת ים, הצהרת תובע (בארץ)

המסכה שנתפסה (צילום: דוברות המשטרה)

לפני כחודשיים, בשעת בוקר, הגיעו שודדים לדירת מגורים של בני זוג מבוגרים בעיר בית שמש, תוך שהם מתחזים לחשמלאים.

לאחר שנקשו על הדלת ובעלת המקום פתחה כדי לברר את רצונם, היא טענה בפניהם כי כלל לא הזמינה אנשי שירות לביתה. לאחר מכן היא ניסתה לסגור את הדלת - אך בשלב זה החשודים פרצו בכח פנימה לתוך הבית תוך שהצמידו אקדח מסוג איירסופט לצווארה.

האשה החלה לצרוח והחשודים הפצירו בה כי אם לא תשתוק יהרגו אותה. למשמע הצעקות, בעלה ניגש לכיוונם והחל מתעמת עם אחד החשודים, תוך שבמהלך העימות הוא מצליח לתלוש את מסיכת הקורונה מפניו של החשוד ורעייתו החלה להתעמת איתם אף היא.

כתוצאה ממאבק זה, נחבלו בני הזוג בגופם, אולם במעשיהם הם הצליחו להניס את השודדים שיצאו בידיים ריקות ונמלטו מהדירה.

מחסנית "איירסופט" שנותרה בזירה (צילום: דוברות המשטרה)

בעקבות המקרה נפתחה במשטרה חקירה. חוקרי מחוז ירושלים פעלו לאיסוף ממצאים פורנזיים בזירה וראיות שונות על ידי חוקרי המשטרה, ביניהם מסיכת הקורונה של אחד החשודים.

חוקרי היחידה ללוחמה בפשיעה במרחב ציון חשפו את זהותם של החשודים במעשה והם נעצרו לאחרונה על ידי השוטרים. עם סיום החקירה גובשה תשתית ראייתית כנגד שני חשודים במעשה, תושב ירושלים בן 49 ותושב בת ים בן 35 ומעצרם הוארך מעת לעת.

השבוע הוגשה נגד שני החשודים הצהרת תובע ע"י הפרקליטות בדבר הכוונה להגיש נגדם כתב אישום בימים הקרובים, ומעצרם הוארך לטובת כך עד ליום חמישי הקרוב.

במשטרה מציינים כי "תושייתם של בני הזוג ונחישות חוקרי המשטרה הובילה לחשיפת החשודים במעשה השוד והאלימות, מעצרם והעמדתם לדין. אירוע זה מחדד את הסכנה הטמונה בפתיחת דלת הבית לאדם זר ולא מוכר, ויש לנקוט בכל אמצעי הזהירות בטרם פתיחת הדלת בפני זרים למניעת מעשים חמורים מעין אלו. נמשיך לפעול למיצוי הדין עם עברייני רכוש אלימים שינסו לפגוע בשלום הציבור ורכושו".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר