ישראל במלחמהישראל במלחמה
משועפט ובית לחם | צפו

מכת גניבות רכב בי-ם: שני חשודים נעצרו לאחר מרדף

בתום מרדף רגלי ורכוב נעצרו הלילה שני חשודים ערבים, שנתפסו כשהם גונבים רכבים משכונות יהודיות בירושלים • חשוד אחד שנתפס בגילה הוא מבית לחם והשני, תושב שועפט (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |
המרדף המשטרתי (צילום: דוברות המשטרה)

בחודשים האחרונים סובלים תושבי מספר שכונות בירושלים, ממכת גניבות של תושבים ערבים, הלילה (שלישי) ערכו שוטרים מרדפים ונעצרו שני חשודים.

שוטרי מחוז ירושלים הצליחו במהלך היממה האחרונה לסכל בתום מרדף רגלי ורכוב ניסיונות גניבת כלי רכב בעיר. החשודים במעשה שנעצרו כך ידי השוטרים, הועברו לחקירה בתחנות המשטרה והיום הם יובאו בפני בית המשפט בירושלים, בבקשה להאריך את מעצרם.

באחד המקרים שנתפסו, צוות שוטרי סיור של תחנת שלם במחוז ירושלים, הבחינו בקטנוע שעורר את חשדם, לאחר שזיהו שהרוכב עליו אינו שולט בנהיגתו.

השוטרים החלו בנסיעה אחר הקטנוע ובשלב מסוים הרוכב עצר את נסיעתו, השליך את הקטנוע לצד הדרך והחל במנוסה רגלית. שוטרי הסיור הנחושים דלקו אחריו ובתום מרדף רגלי נתפס ונעצר החשוד (18, תושב מ.פ שועפאט). בדיקה שנערכה למול בעליו של הקטנוע העלתה כי כלל לא ידע שרכבו נגנב ובעקבות דיווח המשטרה והמעצר הוא גילה זאת והגיע לתחנת המשטרה.

במקרה נוסף שארע הלילה, במהלך פעילות בלשי תחנת מוריה של מחוז ירושלים, נודע לכוחות המשטרה אודות גניבת רכב משכונת גילה בעיר וכי הרכב עושה דרכו לכיוון מחסום מזמוריה. פעילות מהירה של בלשי המשטרה הובילה לאיתור הרכב בסמוך למחסום והבלשים ביצעו את מעצרו המהיר.

החשוד (25, פלסטיני תושב אזור בית לחם) נעצר על ידי הבלשים והועבר לחקירה בתחנת מוריה. גם במקרה זה, נודע לבעליו של הרכב על כך שרכבו נגנב לאחר שכוחות המשטרה סיכלו את הגניבה.

"משטרת ישראל ומחוז ירושלים בפרט, תמשיך לפעול לסיכול ומאבק בגניבות באופן יזום ומגיב, גלוי וסמוי נגד גנבי רכבים ועבריינים הפוגעים בביטחון הציבור ורכושו ותפעל למיצוי הדין עם המעורבים", נמסר ממשטרת ישראל.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר