"ליווי ואכפתיות"

מחזור רביעי של המכינות בבר אילן במימון מלא

אחרי שרשמו הצלחה מרשימה במחזורים הראשונים של הקמפוס החרדי - בר אילן, נשלמת בימים אלו ההרשמה למחזור רביעי. ד"ר לויטן: "התלמידים יכולים לקבל מימון מלא" • כל הפרטים (לימודים, שיווקי)

אוניברסיטת בר אילן. (צילום: שאטרסטוק)

החלה ההרשמה למכינה קדם אקדמית מחזור ד' של 'הקמפוס החרדי - אוניברסיטת 'בר אילן', למגוון מסלולים, בהם: פסיכולוגיה וניהול כלכלה ולוגיסטיקה.

שעות הלימוד בקמפוס נפרדות לגברים ונשים. הנרשמים יוכלו ליהנות ממגוון מלגות ייחודיות עם אפשרות להגיע ל-100 אחוז מימון בהתאם לקריטריונים של המלגות השונות.

קמפוס הלימודים ומרכז הרישום לקמפוס החרדי נמצאים בסמוך לשער גהה - שער הכניסה לאוניברסיטה מכיוון בני ברק, ליד לתחנות האוטובוס והגשר להולכי הרגל.

כזכור, לפני קרוב לשנתיים יצא לדרך המחזור הראשון של הקמפוס במסלולים האמורים, כאשר הרישום נסגר מוקדם מהצפוי בשל הביקוש הרב.

ח', סטודנט במחזור הראשון של הקמפוס, מספר על הסטנדרטים הגבוהים של המקום: "מדובר על לימודים ברמה הכי מקצועית שיש, זאת בנוסף לכיתות המאובזרות והמתחם המתקדם שמעניק חוית לימודים גבוהה במיוחד".

ש', סטודנט נוסף, מחדד: "באתי עם הרבה חששות, אבל ההשתלבות היתה טבעית וחלקה. אנחנו זוכים כאן לליווי ואיכפתיות של הצוות בכל רגע".

ד"ר דוב לויטן, מנהל התכנית באוניברסיטה, מדגיש כי ההצלחה במחזורים הראשונים הפתיעה גם אותו: "אף אחד לא חשב שיהיה רישום כל כך גדול ואיכותי. בנוסף, הרצינות וההתמדה של הסטודנטים היא מופת עבור כולנו".

"אנו מקווים ומשוכנעים שהקמפוס שפתחנו ילך ויגדל, תוך שימת דגש על עקרונות דתיים לצד סטנדרטים מקצועיים גבוהים", מוסיף ד"ר לויטן.

בבר אילן מפצירים במעוניינים להסדיר את ענייני הרישום והקבלה בהקדם, כדי למנוע עוגמת נפש בהמשך |להשארת פרטים לחצו כאן

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות