דהר במהירות, ברח מהשוטרים ועף לתעלהדהר במהירות, ברח מהשוטרים ועף לתעלהדניאל הרץ4
תושב הדרום דהר 40 קמ"ש מעל המהירות המותרת וללא רישיון בתוקף וכשנתפס ניסה להימלט מהשוטרים במהירות עד שאיבד שליטה על רכבו ועף לתעלה אך יצא ללא פגע (רכב)
ה"טייס" היה צריך לטוס במהלך היום ונעצרה"טייס" היה צריך לטוס במהלך היום ונעצרדניאל הרץ8
טיסה מוקדמת על הכביש במהירות 203 קמ"ש הביאה למעצרו של נהג המונית. הנהג טען להגנתו כי הוא ממהר לטיסה. השוטרים עצרו את הנהג והוא יובא לביהמ"ש (רכב)
נפל מקורקינט ויקבל 200 אלף ש"ח פיצוייםנפל מקורקינט ויקבל 200 אלף ש"ח פיצוייםכיכר השבת3
תושב תל אביב שנפל מהקורקינט לאחר שנתקל בשקע בכביש יפוצה על ידי העירייה שאחראית לפי השופט ל-75% מהאחריות ולכן הושת עליה לפצות את הנופל (משפט, רכב)
רוכבי אופניים, אילוסטרציהאלף ש"ח קנס על דיבור בטלפון בעת רכיבהכיכר השבת
עיריית תל אביב-יפו תתחיל להפעיל פקחים שיאכפו את רכיבת האופניים ברחבי העיר, הקנסות יעמדו על החל מאלף שקלים לדיבור בטלפון סלולרי בעת הרכיבה (רכב, משטרה)
ניסו לגנוב אופנוע בירושלים ונלכדו "על חם"ניסו לגנוב אופנוע בירושלים ונלכדו "על חם"דניאל הרץ
נתפסו 'על חם' עת שגנבו אופנוע בצהרי היום בירושלים, שוטרים שפעלו במקום באופן סמוי פעלו מידית ובגיר וקטין ממזרח ירושלים נעצרו, האופנוע הוחזר לבעליו (משטרה, רכב)
הדורסת שלחה את חברתה להודות - ונעצרההדורסת שלחה את חברתה להודות - ונעצרהדניאל הרץ
נהגת ששלחה את חברתה להודות במקומה בדריסת הולך רגל בראשון לציון, נעצרה. הנהגת שפגעה וברחה מהמקום, בת 20 מראשל"צ, חשודה גם בשיבוש הליכי חקירה (חדשות, משטרה)
מחאת הנכיםמחאת הנכים: הנכים חסמו כניסות לנתב"גכיכר השבת1
הנכים גורמים לשיבושי תנועה במספר כבישים, בכניסות לנתב"ג מכביש 1 ובכביש מספר 5 ליד ראש העין. המשטרה פועלת כדי להסדיר את התנועה במקומות ההפגנה (משטרה)
"מיהרתי": במקום 70 נסע על 128 קמ"ש"מיהרתי": במקום 70 נסע על 128 קמ"שכיכר השבת3
"אני צריך להגיע עד השעה 8:00 לתל אביב", כך אמר נהג רכב שנתפס הבוקר בירושלים כשהוא נוהג במהירות של 128 קמ"ש במקום בו המהירות המותרת היא עד 70 קמ"ש (רכב)
הכניסה לנתב"ג מכביש 40 נסגרה זמניתהכניסה לנתב"ג מכביש 40 נסגרה זמניתכיכר השבת
המשטרה הודיעה כי הכניסה והיציאה מנמל התעופה בן גוריון דרך כביש 40 סגורה זאת בשל שריפה המשתוללת במקום. המשטרה ביקשה מהנהגים לנסוע בדרכים חלופיות (משטרה)
שוטרי התנועה נדהמו - נהג הרכב קטין בן 12שוטרי התנועה נדהמו - נהג הרכב קטין בן 12דניאל הרץ2
השוטרים שעצרו את הרכב החשוד בדרום הר חברון נדהמו לגלות כי מאחורי ההגה יושב ילד בן 12 שלטענתו קיבל את הרכב מתנה מאביו. הרכב נתפס ואביו הוזמן לשימוע (משטרה)
בשל עבודות בכביש: קטע בכביש 1 - ייחסםבשל עבודות בכביש: קטע בכביש 1 - ייחסםכיכר השבת
המשטרה הודיעה כי הלילה, ומחר בלילה, ייחסם קטע בכביש מספר 1 ממערב מחלף חמד בשל עבודות בכביש. המשטרה מתריעה מפני עומסי תנועה הצפויים להיות בכביש (משטרה)
שוטרים סיכנו חשוד והוא שוחרר למאסר ביתשוטרים סיכנו חשוד והוא שוחרר למאסר ביתדניאל הרץ3
בית המשפט בבאר שבע הביע ביקורת על התנהגות השוטרים בעת מעצר חשוד בהברחת שב"חים. השוטרים השליכו דוקרנים על הכביש בצורה שסיכנה ומנעה ממנו לעצור (רכב)
המחאה המקורית של לקוח וולוו המאוכזבהמחאה המקורית של לקוח וולוו המאוכזבדניאל הרץ10
לקוח מאוכזב של וולוו הציב שלט ענק על רכבו בו הוא מלין על החברה והחנה אותו ליד סוכנות הרכב. הסוכנות תבעה אותו בביהמ"ש שם הפסידה והוא יוכל להמשיך לנסוע כך (משפט)
זירת התאונהדיווח למשטרה אך הקשישה נדרסה למוותדניאל הרץ
איהאב מחאמיד ראה קשישה במקום מסוכן בכביש החוף ומיהר לדווח למשטרה - שהגיעה למקום רק לאחר שהקשישה בת ה-87 מצאה את מותה בתאונת פגע וברח (משטרה, חדשות)
צעיר נתפס "טס" במהירות של 192 קמ"שצעיר נתפס "טס" במהירות של 192 קמ"שדניאל הרץ4
תושב אשדוד בן 24 נתפס כשהוא נוהג ברכבו במהירות של 192 קמ"ש. כאשר עצרו אותו השוטרים המופתעים הוא טען להגנתו כי נסע במהירות 120 קמ"ש בלבד (רכב, משטרה)
בית המשפט: אופניים חשמליים הם כמו אופנועבית המשפט: אופניים חשמליים הם כמו אופנועדניאל הרץ18
בפסק תקדימי של בית המשפט בכפר סבא קבע השופט כי דינם של אופניים כרכב ממונע והרוכב עליהם אינו זכאי לביטוח כהולך רגל. כרגע אין עדיין ביטוח לאופניים (רכב, משפט)
אילוסטרציה, ארכיוןמבצע משטרתי נגד רכבים משודרגים ומשופריםדניאל הרץ
משטרת ישראל הודיעה כי פתחה במבצע אכיפה נרחב נגד כלי רכב המשודרגים שלא כחוק וגורמים לסיכון של הנהגים והרכבים שלצדם, זאת לצד מפגעים נוספים (משטרה, רכב)
זירת האירועירי באוויר ועשרה פצועים במרדף משטרתיכיכר השבת10
מרדף משטרתי אחר חוליית גנבי רכבים הפך לאירוע רב נפגעים כשהגנבים שנהגו בפראות התנגשו במונית שירות ואילצו את אחד השוטרים לירות באוויר. שניים נעצרו (משטרה)
כמעט אסון: משאית בניגוד לכיוון התנועהכמעט אסון: משאית בניגוד לכיוון התנועהדניאל הרץ8
"לא האמנתי למראה עיני, משאית פול טריילר נוסעת מולי בניגוד לכיוון הנסיעה", סיפר השוטר המופתע שעצר משאית במהלך נסיעה בנתיב הנגדי, דבר שיכל להסתיים באסון (רכב)
הרכב המשופר שלא כחוקנתפס ללא רישיון והעז להמשיך לנהוג כרגילדניאל הרץ2
נעצר בחודש שעבר כשהוא נוהג ללא רישיון ברכב שעבר שיפורים והוגש נגדו כתב אישום. שלשום נעצר שוב כשהוא נוהג ללא רישיון נהיגה באותו הרכב. הוגש כתב אישום (רכב)
מראשון עד חמישי: עבודות ליליות בכביש  1מראשון עד חמישי: עבודות ליליות בכביש 1כיכר השבת1
החל מיום ראשון בלילה ועד ליום חמישי ייערכו מידי לילה עבודות בכביש ירושלים תל אביב באזור בית זית לצורך החלפת האספלט בכביש. שימו לב להסדרי התנועה (משטרה ומשפט)
נלכד גנב רכבים שעשה שימוש במחשבי רכבנלכד גנב רכבים שעשה שימוש במחשבי רכבדניאל הרץ
המשטרה לכדה גנב רכבים מהכפר סעיר שעל פי החשד גנב רכבים רבים בישראל תוך שימוש במחשבי רכב. בפשיטה על ביתו נתפסו מחשבי רכב גנובים ורכוש גנוב נוסף (משטרה)
שתי נערות נמצאו בתוך תא מטען של רכבשתי נערות נמצאו בתוך תא מטען של רכבדניאל הרץ8
שתי נערות בנות 17 נמצאו בתוך תא המטען של רכב פרטי הנהוג בידי נהג חדש. בנוסף נתפסו ארבעה נהגים, ביניהם קטין בן 16, אשר נהגו בכבישי הנגב מבלי שהוציאו רישיון נהיגה (משטרה)
ה"טקטסלייזר": המכשיר שימנע תאונות?ה"טקטסלייזר": המכשיר שימנע תאונות?דניאל הרץ
במדינת ניו יורק הודיעו כי ינסו ויבדקו את יעילותו של מכשיר חדש, פיתוח ישראלי חדש שימדוד האם נעשה שימוש בסלולר במהלך הנסיעה בדומה ל"ינשוף" שבודק אלכוהול (משטרה)
קבר האר"יהילולת האר"י הקדוש בצפת • כל הפרטיםכיכר השבת1
הילולת האר"י הקדוש בצפת תיערך החל מהערב - יום חמישי ועד מחר יום שישי. אלפים יגיעו כדי לשאת תפילה ובמשטרה נערכים לבאים הרבים עם הסדרי תנועה מתאימים (משטרה)
הינשוף החדשהכירו: זה ה"ינשוף" החדש של המשטרהדניאל הרץ
המשטרה משיקה מכשיר חדש לבדיקת אלכוהול בגוף שיוכל לזהות גם כמות נמוכה של אלכוהול - בדיקה הנדרשת לגבי נהגים חדשים או כאלו הנוהגים ברכבים ציבוריים (משטרה)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

כיכר facebook