אאא

לפני שבועיים, התקבל דיווח במשטרה אודות אירוע תקיפה ברחוב יציאת תש"ז שבקריית גת בו הותקפה קשישה בעת שטיילה לתומה ברחוב. מעדויות ומהחקירה עלה כי החשוד חבט בפניה וכשנפלה ארצה לא חדל החשוד והמשיך בועט בפניה ובכל חלקי גופה. הקשישה על ידי צוותי הרפואה, שהוזעקו אף הם, אל בית החולים שם אושפזה

כוחות המשטרה שהגיעו למקום החלו בבירור נסיבות המקרה תוך תחקור ראשוני ומעקב אחר כתמי הדם שהובילו את השוטרים אל ביתו של החשוד שם הוא אותר כאשר דם טרי על ידיו. החשוד שהבחין בשוטרים שהגיעו לעצרו, החל משתולל תוך ניסיונות לתקוף אותם וגרם נזק רב לרכושו בדירה, אך לבסוף נעצר ונכבל. 

החשוד הועבר אל תחנת המשטרה בקריית גת לחקירה בה מסר גרסתו תוך שחוקרי המשטרה פעלו גם בזירת האירוע במשימת איסוף עדויות וממצאים פורנזיים. בסיום חקירתו נכלא החשוד ומעצרו הוארך בבית המשפט במספר ימים, וככל שהתקדמה מלאכת החקירה הוארך מעת לעת מעצרו פעמים נוספות.

בדיקות מקצועיות שנערכו במעבדות הפורנזיקה של משטרת ישראל קבעו כי ממצאים פורנזיים שנדגמו על החשוד ועל נעליו קושרים את אותו למעשה החמור שמיוחס לו. ממצאים אלו יחד עם חקירה מקצועית שנערכה במשטרה, הבשילו בימים אלו להצהרת חטיבת התביעות במשטרה כי בכוונתם להגיש כנגד החשוד כתב אישום ומעצרו הוארך שוב עד היום (ראשון) בכוונה להגיש היום כתב אישום כאמור.