אאא

הבוקר (רביעי), התקבל דיווח במשטרה מאזרח ישראלי, שטען כי בשעה שנכנס לשתות קפה בתחנת הדלק ברנתיס, נכנס חשוד לרכבו ונמלט מהמקום.

עם קבלת הדיווח, כוחות משטרה שהיו פרוסים בצירים השונים, החלו בפריסת מחסומים. שוטרי הסיור שהיו בכביש 446 הבחינו ברכב שהוא מנסה להימלט לכפר הסמוך, תוך כדי הימלטותו ניגח ניידת משטרה, ירד מהרכב והחל להימלט רגלי.

השוטרים לא ויתרו וביצעו אחריו מרדף רגלי והביאו למעצרו. ביצוע פעולות מהירות ותגובתם המהירה של השוטרים, הביאו לאיתור הרכב הגנוב ולמעצר החשוד. החשוד בשנות ה-20, תושב שוקבא נעצר לחקירה.

מקרה נוסף של גנב רכב שנתפס היה אמש, אז התקבל דיווח אודות רכב שנגנב באזור ראשל"צ ונמצא בתנועה על כביש 5 לכיוון מזרח.  המשטרה הציבה מחסומים בנתיב המצופה ובמקביל ניידת משטרה הצליחה לזהות את הרכב הגנוב וכרזה לנהג לעצור בצד.

הנהג האיץ את מהירות נסיעתו תוך שהוא סוטה הצידה בניסיון לנגח את ניידת המשטרה. בשלב מסוים משהבחינו השוטרים כי הנהג החשוד מתקרב במהירות גבוהה לכיוון השוטרים במחסום, בוצע ירי לעבר גלגלי הרכב הגנוב. בהגיע הרכב הגנוב לאזור בו הוצב מחסום, סמוך לצומת ירקונים, התנגש החשוד עם הרכב בעוצמה ברכב משטרתי תוך שהוא פורץ את המחסום.

החשוד יצא מהרכב והחל במנוסה רגלית אולם השוטרים שדלקו אחריו השיגו אותו ועצרו אותו. החשוד תושב קלקיליה בן 29 הועבר לחקירה והבוקר יובא לביהמש השלום בת"א לדיון בהארכת מעצרו.

האירוע בכביש 5
האירוע בכביש 5