אאא

יום שני, מוצאי יום טוב ראשון של סוכות:

הבמה המרכזית ברחובות, עם הזמר מנדי ג'רופי בליווי תזמורתו של המאסטרו יהודה גלילי.

ישיבת 'משכן שלמה' בירושלים, עם שלום ברנהולץ ותזמורתו.

ישיבת גרודנא בבאר יעקב, עם אברהם משה ברדוגו והקלידן אבי דרור.

ישיבת 'משכנות הרועים' בבני ברק, עם שלמה אשר ותזמורתו.

ארגון בני הישיבות רמת שלמה רח' הרב מאיר חדש 1 ירושלים הזמר אבי אילסון עם תזמורת מורחבת בניצוחו של אלכסנדר מיטלמן.

בבית הכנסת דושינסקיא ברחוב רבי יהושע בבית שמש עם הזמר אלי' ווייס ותזמורתו.

באלעד שמחת בית השואבה אצל המשפיע הרה"צ רבי אלימלך בידרמן עם ברוך ויזל וארי פרקש עם אמן הקלרינט שלוימי גוטליב.

בטיש אצל האדמו"ר מדושינסקיא ברחוב שמואל הנביא בירושלים, עם הקלידן אליעזר ברנדמרק והאחים וויינברגר.

ישיבת 'תפארת התלמוד' (שינקר) ברחוב גרוסברג בגוש 80 בירושלים, עם הקלידן פסח באגד והזמר חזקי טאלר,

בבית הכנסת 'דברי שיר' בבני ברק, עם הזמר אביגדור רוט והקלידן שמחה שלזינגר.

בבית הכנסת 'שומרי שבת' בבני ברק בראשות הגרש"ז רוזנבלט עם הקלידן בני ורדי ותזמורתו.

ישיבת 'אבן האזל' באלעד, עם הקלידן והזמר משה לוין.

ישיבת 'אור שמואל' בירושלים עם הזמר קובי מירסקי ותזמורתו.

ישיבת 'אור אלחנן' לצעירים בשכונת גבעת שאול בירושלים עם נפתלי דויד ותזמורתו.

ישיבת 'תכלת מרדכי' בגבעת שאול ירושלים, עם הקלידן מוטי נוימן והזמר איציק עובדיה.

ישיבת 'משכן התורה' ברחוב הלפרין בבני ברק, עם האורגניסט זמר אברמי גולדשטיין.

ישיבת כנסת חזקיהו הקטנה לצעירים ברכסים, עם הזמר והמלחין ישי שלר והקלידן והמעבד לירן אלקובי.

ישיבת 'מערבא' ליד מודיעין עילית, עם שלמה ברונר ותזמורתו המורחבת.

ישיבה קטנה 'וילקומיר' באשדוד, עם הזמר נחמן בוימל והקלידן שלמה מוזס.

חניכי ישיבת 'אורחות תורה' ברח' רבי עקיבא בב"ב, עם הזמר והקלידן דודי ביטרמן.

הישיבה לצעירים בנתיבות, עם הזמר נתי לוין, ומוישה שמחה ותזמורתו.

בנתיבות בבית הכנסת 'בית בוכריס' ברחוב גרשונוביץת עם תזמורת המנגנים.

ישיבת 'אהל תורה' לצעירים בשכונת רמות, בליווי תזמורת.

בעמנואל, באולם העיריה, הזמר קובי גרינבוים, עם תזמורת מורחבת בניצוחו של המנצח מוישי וינדיש, בליווי מקהלה בניצוחו של איציק פילמר.

בבית הכנסת מנין אברכים בנתניה, עם נפתלי קמפה ואלי קליין, קומזיץ ושמחת בית השואבה.

בקיבוץ "מעלה החמישה" לאורחי חברת "תור פלוס" במלון יערים עם הזמר הרשי אייזנבך בליווי מקהלת יחד ותזמורת.

ישיבת לצעירים 'תורת מרדכי' במודיעין עילית, עם הקלידן מנחם בליז'ינסקי והזמר נחמן בוימל.

ישיבת 'חכמת שלמה' לצעירים בבני ברק, עם שרוליק שטרן וחיים עקשטיין.

ישיבת 'מלכות התורה' בקרית ספר מודיעין עילית יופיעו מוטי ליכטר ותזמורתו.

ישיבת 'בית דוד' לצעירים בבני ברק, בליווי תזמורתו של נחמן גולדמן.

ישיבת 'חכמת שלמה' לצעירים ברחובות עם יאיר בודנר.

במושב בית חלקיה עם הזמר אלי פרידמן.

בבית הכנסת המרכזי של הקהילה החרדית בזכרון יעקב, עם יוס'לה קרישבסקי והרשי הרטמן.

בתל אביב, שכונת עזרא. מרכז קהילתי עמיאל רמב"ם שמחת בית השואבה עם הזמרים חיים ישראל ואחיו איציק ואבישי אשל.

בפתח תקווה בבית הכנסת 'דברי חיים' עם אברמי רוט בליווי תזמורתו המורחבת של ארהלה נחשוני ומקהלה בניצוחו של שרוליק הרשטיק.

בישיבת משכנות התלמוד רח' דוב נוב 8 פ"ת עם הזמר שלום ויס עם צביקי מילר ותזמורתו.

בפתח תקווה בחסידות מישקולץ, בליווי להקת ה'קינדרלעך' ויניב בן משיח.

ברעננה ברחבת 'יד לבנים' עם ישי לפידות - אורח: חנן בר סלע

יום שלישי, א' דחול המועד סוכות:

בתוכנית חידודון ברדיו קול ברמה- שמחת בית השואבה בהשתתפות גדולי הזמר החסידי והמזרחי, בכל יום בימי חול המועד בין השעות 14:00-16:00.

באולמי 'אחוזת דניאל' בנתיבות, עם הזמר יעקב שוואקי ותזמורתו. הכניסה בתשלום.

ישיבת 'פורת יוסף' גאולה בירושלים, עם יוני אליאב ותזמורתו עם הזמר אבי לרנר.

בבמה המרכזית באשדוד, תזמורתו המורחבת של המעבד ישראל סוסנה עם גדולי הזמר חיים ישראל ויוסי ברגר.

במוסדות 'נר יוסף' ברחוב רבי חייא 16 באלעד, העם זמר שלמה אשר ותזמורתו.

בטיש אצל האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק בשכונת מאה שערים, יופיע הקלידן אליעזר ברנדמרק בליווי כלי נגינה ומקהלת החסידות.

בטיש אצל האדמו"ר מדז'יקוב ויז'ניץ ברחובות כמידי ערב הקלידן יהושע ברים (בלגיה) עם הזמר מוטי בוקסבוים והמקהלה.

ישיבת 'בית שמואל' בשכונת מטרסדורף בירושלים, עם תזמורתו של המאסטרו יהודה גלילי והזמר קובי גרינבוים

שמחת בית השואבה המרכזית שע"י מועצת רכסים, עם ארי פרקש והאחים לוק.

ישיבת 'כנסת יצחק' מודיעין עילית בליווי תזמורתו של ישראל וייס.

ישיבת 'שערי דעה' במודיעין עילית, עם הקלידן אליחי רחמני עם הזמר יהושע קאזין.

ישיבת מיר ברכפלד, עם תזמורתו של עמי כהן והזמר שלמה כהן.

בנתניה בבמה המרכזית, עם הזמר יוני ברגר ושאול כהן.

ישיבת 'תורת זאב' ברמת שלמה ירושלים, עם אברומי וינברג, ותזמורתו של אהרל'ה נחשוני.

ישיבת 'כנסת ישראל' באשדוד, עם אבי מילר ותזמורתו.

ישיבת 'אהל יוסף' לצעירים במודיעין עילית עם הקלידן בני ורדי ותזמורתו.

שכונת אתרוג ביתר עלית מטעם מוסדות הרב זמיר כהן עם הזמר אבי אילסון עם תזמורת מורחבת בניצוחו של דביר כהן.

בבית ספר "אוולינה דה רוטשילד" בשכונת רחביה בירושלים, עם גלעד פוטולסקי ותזמורתו.

ישיבת 'תנא דבי אליהו' בשכונת בית וגן בירושלים, עם הזמר אביגדור רוט והקלידן שמחה שלזינגר.

ישיבת 'תורה בתפארתה' באלעד עם הקלידן מאיר קליין.

ישיבת 'אור אליעזר' בבית שמש, עם הזמר יואלי שטיינברג והקלידן נפתלי גלובסקי.

בית הכנסת 'מאור שרגא' באלעד, עם הקלידן משה לוין, בשעה 18:00.

בבית מדרש לתורה ברחוב הרב סורוצקין בירושלים יופיע הזמר קובי מירסקי ותזמורתו עם הזמר מיילך קאהן.

ישיבת תושיה תפרח, עם הזמר מוטי לייכטר והזמר נחמן גולדמן.

ישיבת 'כנסת יצחק' חדרה עם נפתלי דויד ותזמורתו.

ישיבת אהל אברהם באלעד, עם הקלידן והזמר משה לוין, בשעה 21:00.

ישיבת 'תורה ודעת' בבני ברק, עם שלמה ברונר ותזמורתו בשעות הערב המוקדמות.

ישיבת 'רינת התורה' לצעירים בירושלים, עם הזמר פיני שחר.בית הכנסת חניכי הישיבות פרדס כץ רח' בני אברהם בב"ב, עם דודי ביטרמן זמר וקלידן.

ישיבת הגר"ח מן ההר בביתר, עם הזמר שמוליק גפנר, והקלידן איציק אייזנשטט.

בית הכנסת המרכזי "זיו יהודה" רח' צבי הרלינג בשכונת קרית הרצוג, עם הזמר הרשי אייזנבך והקלידן חיים פולק ותזמורתו.

ישיבת דעת אהרון (קפלן החדשה) בשכונת הר נוף בירושלים, הזמר יוסל לייפער עם שמוליק לוטרמן ותזמורתו.

בבית כנסת 'בית אל' בקרית חיים בחיפה, עם תזמורתו של יוני לוגסי והזמר יניב מדר.

בביהכנ"ס המרכזי 'משכן באב"ד' בגבעת שאול בירושלים, עם הזמר אושי פרוש והקלידן שימי יאקאב.

בביתר בחסות העירייה, עם מוטי גולדמן ותזמורתו של פייער.

ישיבת 'שערי תורה' לצעירים בהיכל ישיבת רבינו חיים עוזר ברח' שלמה המלך בב"ב, בליווי תזמורת.

ישיבת 'קדוש יעקב' גרודנא לצעירים באשדוד, בליווי תזמורתו של מנחם בליז'ינסקי.

ישיבה לצעירים פתח תקווה עם הזמר אלי פרידמן

ישיבת הכותל ברובע היהודי, עם אמן הכינור דניאל אהביאל.

ישיבת 'קול אריה' לצעירים ברחוב מירסקי 7 במשכנם החדש בירושלים בליווי תזמורת.

ארגון 'בלב אחד' באולמי גן הדסים במודיעין עילית בצהריים עם תזמורתו המורחבת של אהרל'ה נחשוני.

בנייני האומה מופע נפרד מיוחד עם הזמר ישי ריבו ולהקתו. מופע פותח להקת 'זושא'.

בכפר סבא בשעה 17:00 ברחבת קניון כפר סבא עם ישי לפידות

בצפת ברחבת השוק העירוני ברחוב ז'בוטינסקי עם שלומי גרטנר, יידל ורדיגר, נמואל הרוש ואלי הרצליך בליווי תזמורת המנגנים המורחבת.

רמלה ברחבת המגדל הלבן עם אברהם פריד ומידד טסה (כרטיסים מוזלים, הזמנה מראש)

יום רביעי, ב' דחול המועד סוכות:

הזמר יעקב שוואקי מופע השקת האלבום החדש, היכל התרבות תל אביב.

ביישוב היהודי בחברון שמחת חג עם גדולי הזמרים, ליפא שמלצר, חיים ישראל, אהרן רזאל, בערי וובר, סיני תתורה הקינדרלאך ואלישר ברינבאום, בליייו תזמורתו של יוני אליהב.

ישיבת "באר יעקב" ביישוב באר יעקב, עם הזמר יוני ברגר בליווי תזמורתו של מאסטרו יהודה גלילי .

שמחת בית השואבה של עזר מציון תיערך השנה במתכונת מצומצמת היום בשעות הצהריים באולם בית מלכה בב"ב עם אריק דביר ותזמורתו ומבחר זמרים.

ישיבת 'פתחי שערים' במודיעין עילית, בלווי הקלידן אליחי רחמני והזמר יהושע קאזין.

שמחת בית השואבה המרכזית לקהילה היהודית בג'נבה תיערך הערב עם תזמורתו של המעבד ישראל סוסנה והזמר רפאל מלול שהוטסו במיוחד לאירוע היוקרתי. ייערך שידור חי באמצעות לייב סיטי.

בחולון, בית הכנסת המרכזי 'אור לציון' יופיע הזמר אסף שפר בליווי שמואל אבידני ותזמורתו.

בסוכה הגדולה של תולדות אברהם יצחק לרגל סיום מסכת יופיע הזמר עקיבא גרומן בליווי תזמורתו המורחבת של הבעל מנגן אליעזר ברנדמרק.

ישיבת הגר"מ שטרנבוך - בית שמש, עם מוישי ניילנדר והקלידן צביקי לוקר.

ישיבת 'מאור התלמוד' ברחובות עם הזמר אבי אילסון ותזמורתו של דוד איכלביץ.

בביה"כ ברסלב המרכזי 'היכל מוהר"ן' בצפת יופיע הקלידן מוטי נוימן עם הזמר ירוחם גולד.

בביהכנ"ס 'החורבה' בעיר העתיקה בירושלים עם מיכאל הורביץ ותזמורתו.

ישיבת 'תפארת הלוי' לצעירים בירושלים, עם הקלידן והזמר משה לוין.

ישיבת 'עטרת שלמה' לצעירים באלעד, עם הזמר אלי ווייס בלווי הקלידן אושי לנדסמן.

שמחת בית השואבה המרכזית למשפחות 'אחים לנצח' באולמי שערי העיר בשעה 13:00 בצהריים, בליווי תזמורתו של בני לאופר ועם גדולי הזמר; אפרים מנדלסון, יוסי ברגר, שמחה פרידמן, פיני איינהורן, קובי ברומר, משה קליין וילד הפלא נתנאל מנת.

בבית מדרש מנין אברכים ברח' אבוחצירא 9 בבני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרמן.

בית חב"ד ברחביה בירושלים, עם הזמר אריה קרלינסקי ומוישה שמחה ותזמורתו.

שמחת בית השואבה של ארגון "עלי שיח" באולמי "בית ישראל" ירושלים עם תזמורתו של מוישי וינדיש והזמר שלומי גרטנר.

ישיבת 'קול תורה' בבית וגן בירושלים, עם הזמר הרשי אייזנבך הקלידן חיים פולק ותזמורת מורחבת.

ישיבת 'מאור התורה' לצעירים בירושלים, עם הקלידן בני ורדי והזמר אברהם ריס.

בית הכנסת 'היכל משה' ברכסים, עם שלמה ברונר ותזמורתו.

ביהכנ"ס חניכי הישיבות שכ' עמישב פ"ת בליווי תזמורת.

ישיבת 'מדרש יחיאל' בביתר עם נפתלי דויד ותזמורתו.

ישיבת 'אמרי דעת' בבני ברק, עם שרוליק שטרן חיים עקשטיין.

בביהמ"ד של האדמו"ר רבי רפאל אבוחצירא באשדוד בשעה 2 בצהריים יופיע גדול הזמר יוסי ברגר ותזמורתו

ישיבת 'אהלי שמואל' ברכסים, עם יוני לוגסי ותזמורתו.

ישיבת גרודנא בקרית פוניבז' באשדוד, עם מוטי לייכטר והקלידן נחמן גולדמן.

ישיבת 'יקירי ירושלים' ברחוב מלכי ישראל בירושלים, עם הקלידן מאיר קליין והזמר מוישי ווייס.

בבמה המרכזית בטלז סטון, עם אברמי רוט ויוסי ברגר, בליווי תזמורתו המורחבת של אהרל'ה נחשוני.

בבית הכנסת המרכזי איילון יד אליהו בתל אביב, יופיע הזמר קובי מירסקי ותזמורתו.

בבית שאן בבמה המרכזית עם אברומי וינברג, בליווי תזמורת.

בביכנ"ס בני הישיבות רח' מעוז 1 רמות א יופיע ברי הירשמן ותזמורתו

בפסטיבל המוזיקה ביישוב שפיר בשומרון- להקת קינדרלעך ואמנים נוספים.

שמחת בית השואבה שע"י קהילות ברסלב בביתר עם ארי פרקש ותזמורתו.

ישיבת קמניץ בירושלים בשילוב מעמד חנוכת הבית לישיבה במעמד מאות תלמידים עם גרשון פריישטט ותזמורתו.

ישיבת 'באר מרדכי' ברחוב חגיז בירושלים, תתקיים שמחת בית השואבה בשילוב הקבלת פני רבו, לראש הישיבה הגרב"ש דויטש, עם הזמר יוסי לייפער והקלידן הרשי סגל ותזמורתו.

בביכנ"ס נר שמואל נג'ארה 8 גבעת שאול עם יגאל יהושע ותזמורתו והזמר יואלי שטיינברג

בביהכ"נ בית אהרון - רח שי עגנון 10 אשקלון יחד עם הזמר משה קליין בליווי הקלידן דוד דיאמנט.

בביהכ"נ גלאנטע בירושלים בשעה 21:00 ינגנו הקלידן מנחם וולפין והקלרניסט דוד קליגר.

אשר ברדה ותזמורתו הורדצ'קה בחניכי הישיבות פלא יועץ שיכון ו' ב"ב.

מידד טסה ותזמורתו ברחבת העירייה מתחם חשמונאים 27 בת ים.

מוסדות כתר תורה ירושלים בראשות הרב אברמוב שליט"א עם הזמר קובי וינר ותזמרתו.

הזמר חיים עקשטיין והקלידן שרוליק שטרן בישיבת תורת אהרן ברכפלד.

בביהכ"נ חניכי הישיבות רח' מוסטבוי 11 פ"ת יחד עם הזמרים יידל ורדיגר, מאיר גפני והקלידן אבי דרור.

ברחבת ת"ת "להורות נתן" - חדרה בשעה 20:30 עם גדולי הזמר חיים ישראל, נמואל הרוש ואהרון רזאל.

במרכז חב"ד רמת שלמה י-ם עם הזמר שמחה פרידמן והקלידן לייבלה ליפסקר.

בביכנ"ס דרכי שמואל ברח' החיד"א 23 עם יאיר בודנר ותזמורתו

ברחבת המרכז התורני 'חזון יוסף' הדר גנים פ"ת עם רולי דיקמן ותזמורתו של יואלי דיקמן.

בביכנ"ס "אש תמיד" אידלזון 34 רמות ג בליווי תזמורתו של יוסי קניג בן חיים

במתנ"ס גוונים רמב"ש א' עם בעל המנגן שמואל גריינמן והזמר יידל ורדיגר בליווי תזמורת המנגנים.

בבנייני האומה בשעה 13:00 עם הזמרים: יניב בן משיח, מיילך קאהן, אלי הרצליך ואבי אילסון בליווי תזמורת המנגנים.

בביהכ"נ משאת מרדכי - נחל דולב 33 רמב"ש א' עם הזמר שלמה כהן בליווי תזמורת המנגנים.

באולמי האצולה אשדוד בשעה 20:00 יחד עם הפייטנים בנימין בוזגלו ומשה לוק בליווי תזמורת אנדלוסית.

יום חמישי, ג' דחול המועד סוכות:

הזמר ובעל התפילה זלמן שטוב עם להקתו בבית הכנסת "גולד", ברחוב אגסי 10, הר נוף, ירושלים, לתפילת הלל מוזיקלית בסגנון קרליבך. שחרית בשעה 9:30. הלל 10:20.

ישיבת חברון בגבעת מרדכי בירושלים, עם גלעד פוטולסקי ותזמורתו.

ישיבת 'עטרת שלמה' בראשון לציון עם בעל המנגן הרב מאיר אדלר והזמר שמעון דוידוביץ והאחים קלצקין.

נתניה, רחוב רותם 129, במוסדות אורחות יצחק- יופיע הזמר שלמה אשר בליווי תזמורת מורחבת. תחילת האירוע בשעה 8:30 בערב.

ישיבת 'אור אלחנן' בירושלים, עם הזמר קובי גרינבוים בליווי תזמורתו המורחבת של המאסטרו יהודה גלילי.

בתל אביב, רח' ראול ולנברג 34 -בית הכנסת חניכי הישיבות- יאיר אביצור ותזמורתו.

בבית המדרש קרעטשניף ירושלים ברחוב אבינועם ילין עם הזמר אלי ווייס בלווי הקלידן יואל הרשקוביץ ומקהלת החסידות.

בית המדרש ביאלא ברחוב רוזנהיים 19 בני ברק, עם הזמר אברימי גולדשטיין והקלידן חיים איינהורן.

בית מדרש חניכי ישיבת ברית יעקב רח' יואל פינת השלושה ב''ב- דודי ביטרמן זמר וקלידן.

בחצר הקודש ביאלה בבני ברק ברחוב ירושלים, עם בעל המנגן שמוליק גפנר והקלידן מושי וייס.

רחבת בי"ס תחכמוני, ברחוב תחכמוני נתניה, עם הזמר משה קליין, ותזמורתו של מוישה שמחה.

ישיבת "קרית מלך" ברחוב ירושלים 42 בני ברק, עם הזמר הרשי אייזנבך והקלידן ברוך הומינר. בשעה 21:00.

ישיבת 'תורת חסד' לצעירים באלעד, עם הזמר אביגדור רוט ותזמורתו.

ישיבת נתיבות חכמה, (וולפסון) בית וגן ירושלים, עם הזמר יוסל לייפער ושמוליק לוטרמן ותזמורתו.

ישיבת נחלת דוד לצעירים פתח תקווה, עם הזמר קובי מירסקי ותזמורתו.

הישיבה הגדולה החדשה מיסודם של בוגרי חברון בבית הכרם בירושלים, עם הזמר יוסי ברגר בליווי תזמורתו של המעבד ישראל סוסנה.

חצר חסידות סאדיגורה בבני ברק עם מקהלת החסידות והקלידן מאיר קליין.

ישיבת 'עטרת שלמה' לצעירים בנתיבות, עם יואלי שטיינברג והקלידן נפתלי גלובסקי.

ישיבת 'אילת השחר' (שערי יושר) בירושלים עם אשר גבאי ותזמורתו.

ישיבת חכמי ירושלים עם הזמר אלי פרידמן.

ישיבת 'כנסת יחזקאל' באלעד, עם יוסלה קרישבסקי, ונחמן גולדמן.

בביה"כ ברסלב המרכזי של מאור חיים 'פאר הנצח' בצפת יופיע הקלידן מוטי נוימן עם הזמרים אברהם יצחק בורשטיין ויחזקאל גבאי.

ביד בנימין במה המרכזית- מנדי ג'רופי, עם תזמורתו של ארהלה נחשוני.

*אוהד מושקוביץ ואיציק דדיה בליווי גרשון פריישטט ותזמורתו במופע בניו יורק שישודר בארץ

להקת קינדרלעך בצעדת ירושלים.

ארגון 'בלב אחד' באולמי בית ישראל בירושלים בליווי תזמורת מורחבת ואמנים רבים.

באשקלון ברחוב  שי עגנון 13 עם הזמר מאיר חג'בי.

ישיבת אורייתא, ברחוב הטורים 36, עם אברהם מושקוביץ, משה מנדלסון, חיליק פרנק ושלמה מינצברג ומענדי הלר.

מוצאי שבת חול המועד – ליל הושענא רבא:

בבית מדרשו של הגר"ס הלברטשאם אב"ד שיכון ג' ורב איחוד הצלה ב"ב ברחוב דבורה הנביאה 10 בני ברק- עם האורגניסט והזמר אברימי גולדשטיין. בשעה 20.30

בטיש אצל האדמו"ר מפרמישלאן, אברבנאל 3 בני ברק, עם הזמר הרשי אייזנבך עם הקלידן חיים פולק.

בבית הכנסת יערות דבש קרית הרצוג בני ברק, עם הזמר יואלי שטיינברג, והקלידן נפתלי גלובסקי.

יום שני, מוצאי שמחת תורה - הקפות שניות:

בית מנחם בכפר חב"ד עם תזמורתו של גרשון פריישטט.

*קהילת חב"ד בכיכר המצבה, רחוב העצמאות 67 בת ים- יופיע הזמר שלמה אשר בליווי תזמורת. מתחילים בשעה 8:30.

*הבמה המרכזית בחולון, ברחבת המדיה טק - יופיע הזמר אסף שפר עם תזמורתו של אהרל'ה נחשוני בליווי 5 נגנים.

בחדרה בבמה המרכזית איציק דדיה והקינדרלך, בליווי תזמורתו של המעבד ישראל סוסנה.

ישיבת 'יסודות' במושב יסודות, עם הזמר קובי גרינבוים ותזמורתו של המאסטרו יהודה גלילי.

ישיבת 'אור לציון' ברחוב אוהלי יוסף בירושלים, עם עמי כהן ושלמה כהן.

אשדוד רחבת מבוא הדמומית מטעם מוסדות הרב מויאל זהר התורה עם הזמר אבי אילסון ותזמורתו של דוד איכלביץ.

ישיבת 'כנסת חזקיהו' ברכסים, עם הזמר יוני ברגר ותזמורתו של אלכס מיטלמן.

בנתיבות אצל הגרי"י איפרגן יופיע הזמר יוסי ברגר בליווי תזמורתו של שמשון דניאל.

בית המדרש תולדות אברהם יצחק י-ם, יופיע הזמר אהרל'ה סמט עם הקלידן אליעזר ברנדמרק.

ישיבת 'אהל יוסף' בשכונת רמות בירושלים, בליווי תזמורת

הקפות שניות בחצר נדבורנה אלעד עם שמוליק וינריך ותזמורת מורחבת.

ישיבת 'דרכי דוד' בבית שמש יופיע הזמר שלום ברנהולץ בליווי תזמורת.

ישיבת רבינו חיים עוזר יופיע הזמר גלעד פוטולסקי עם הקלידן אברימי שפירא.

ישיבת תפארת שרגא עם הזמר אלי פרידמן.

ישיבת 'עטרת ישראל' בשכונת בית וגן בירושלים, עם הזמר מוישי רוזנברג, הקלידן אבי דרור והקלרינט חיים קירשנבוים.

ישיבת דרך ה' בירושלים עם הקלידן יוסי שטקהומר והזמר מוטי אברהם.

ישיבת 'אור החיים' בירושלים בראשות הגאון רבי ראובן אלבז, אלפים מכל קצוות הארץ נוהרים לישיבה בליווי תזמורת.

ישיבת 'חברת אהבת שלום' בראשות המקובל הגר"י הלל, עם עמוסי דיקן ואהרל'ה בנדר עד השעה 6:00 בבוקר.

ישיבת 'רשב"י' ברחוב השל"ה בבני-ברק, עם צאת החג הקפות שניות בליווי תזמורת.

ישיבת 'חזון עובדיה' ברוממה בירושלים, בהשתתפות הראשל"צ הגאון רבי יצחק יוסף נשיא הישיבה, בליווי תזמורת.

ברחבת עיריית כרמיאל, עם תזמורתו של מוישי וינדיש והזמר מארה"ב מיילך קאהן.

בית הכנסת חניכי הישיבות רבי יהונתן בן עוזיאל באלעד- יופיע הקלידן והזמר משה לוין .

בית המדרש של לובלין ברחוב אלישע 2 בני ברק, עם האורגניסט זמר אברימי גולדשטיין. בצאת החג.

בית הכנסת 'משכן שרגא' בשכונת רמות בירושלים, בליווי תזמורת.

רכסים ביה"כ חניכי הישיבות- הזמר והמלחין ישי שלר עם הקלידן שמואל כהן.

ישיבת 'אוצרות התורה' בבני ברק, עם שלמה ברונר ותזמורתו בהרכב של 5 נגנים.

בישיבת ברכת דוד בית שמש יוםיע הזמר שלום ברנהולץ עד השעה 12:00 בלילה

ישיבת 'רינת התורה' בירושלים, יופיע אמן הקלידים לייבלה ליפסקר והזמר שלום ברנהולץ החל מ 1:20 ועד השעה 5:30 לפנות בוקר.

בית הכנסת חניכי הישיבות קהילת בני תורה ברמות ג' ברחוב גרינברג 15 בירושלים -יופיע הזמר פיני שחר.

ישיבת 'ברית יעקב' ברחוב שערי תורה בבית וגן ירושלים הקלידן והזמר דודי ביטרן.

בחצר הקודש ביאלא בני ברק, עם הבעל מנגן שמוליק גפנר, והקלידן מושי וייס.

מוסדות 'זרחה השמש ליעקב' ברחוב יחזקאל בירושלים, עם הזמר נתי לוין עם תזמורתו של מוישה שמחה. בשעה תשע.

במוסדות ויז'ניץ, נתניה ברחוב אברהם שפירא, עם הזמר אריה קרלניסיקי, ותזמורתו של איצי בשעה תשע.

בית המדרש הגדול של האדמו"ר מפרמישלאן, רח' אברבנאל 3 בני ברק, עם הזמר הרשי אייזנבך והקלידן חיים פולק.

בית המדרש 'אהבת תורה' בית שמש עם הזמר שמעון דוידוביץ ושמוליק לוטרמן.

בבית הכנסת קהילת יסודות פרדס כץ יופיע הקלידן בני ורדי ותזמורתו.

בקרית ביאליק (חיפה)- עם הזמר אבי בן ישראל ותזמורתו של יוני לוגסי. שעה אחרי צאת החג.

ישיבת 'בית שמעיה' בבני ברק, עם הזמר מנדי ויס ותזמורתו של יואלי דיקמן.

קהל עדת ירושלים 'המתמידים' ברחוב מנחת יצחק, הקפות המרכזיות, עם יוסלה קרישבסקי ומנדי גולדברג.

ישיבת 'דעת חיים' בבית וגן ירושלים, עם הזמר מוטי לייכטר והקלידן שימי יאקב.

ישיבת 'באר התלמוד' שע"י יקירי ירושלים , עם שרוליק קלצקין ולהקתו.

ישיבת 'יסודות התורה' בתל אביב, עם שלמה גובי ושמוליק וינרייך.

ישיבת 'אמיתה של תורה' בירושלים, עם יואלי שטיינברג והקלידן נפתלי גלובסקי.

הישיבה הגדולה 'אור ברוך' בבית וגן, בליווי תזמורת.

ישיבת רש"י בירושלים עד אור הבוקר עם תזמורתו של קובי מירסקי.

ישיבת 'היכל יצחק' (לנדא) בקרית יובל בירושלים, עם הזמר נפתלי דוד והקלידן אשר גבאי.

ישיבת 'נתיבות החכמה' (וולפסון) בבית וגן ירושלים עם הזמר אלי ווייס בלווי הקלידן איציק אייזנשטט.

ישיבת 'מאור התורה' בירושלים, עם אברהם משה ברדוגו ותזמורתו.

ישיבת 'תפארת לוי' באלעד, עם ברוך ויזל וארי פרקש.

ישיבת"דברי חיים"-ויזמן בבני ברק, עם הקלידן מאיר קליין והזמר הלל פולק.

הזמר עוזיה צדוק יופיע בבמה המרכזית בנס ציונה.

חצרות החסידים (לפי סדר הא' ב')

אוז'רוב: בבית המדרש ברחוב חזון איש פינת רחוב נחמיה בבני-ברק, שמחת בית השואבה במוצאי יו"ט ראשון בשעה 9:30, בליל הושענא רבה אמירת תהלים בציבור בשעה 10:30, טיש 'נעילת החג' במוצאי שמחת תורה לאחר מנחה, ולאחר מכן הקפות שניות.

אשלג: במוצאי יו"ט הראשון יערוך האדמו"ר טיש לרגל אושפיזא דיצחק, בשעה 8:30 בערב, ובמוצאי שמחת תורה תתקיים מעמד הקפות שניות לאחר תפילת מעריב בבית המדרש אשלג ברחוב אבן עזרא 4 בב"ב.

באיאן: בליל אושפיזין דאהרן ביום שני בערב תתקיים שמחת בית השואבה המרכזית.

ברסלב: ביהמ"ד עטרת הנח"ל רחוב קעניג בבית במוצאי שבת הילולת רבי נחמן מברסלב זיע"א

ברסלב: כולל ברסלב ברחוב אלשיך בבני ברק הילולת רבי נחמן זיע"א ושמחת בית השואבה מרכזית.

ביאלא בני-ברק: ביום ראשון ג' דחול המועד אור לי"ט תשרי, יומא דהילולא של 'היהודי הקדוש' מפשיסחא זי"ע, תתקיים בהיכל בית המדרש ברחוב ירושלים שמחת בית השואבה בשעה 8:30, וב-10:30 טיש בסוכה בגג בית המדרש, הקפות שניות במוצאי שמחת תורה בשעה 8:00.

ביאלא פשיסחא: במוצאי יו"ט ראשון אושפיזין דיצחק תתקיים שמחת בית השואבה לכבוד האושפיזין של האדמו"ר בסוכת בית המדרש. בליל ד' דחול המועד יום ההילולא של אבי השושלת לבית ביאלא פשיסחא, יערוך האדמו"ר טיש הילולא מרכזי בסוכת בית המדרש, ולאחר מכן תתקיים שמחת בית השואבה עם תזמורת.

ביאלא רמת אהרן: באור לי"ט תשרי יומא דהילולא של היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע, ראש שושלת ביאלא, יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכה הגדולה שבחצר בית המדרש 'משכן יחיאל' דחסידי ביאלא בשכונת רמת אהרן, בשעה 8:30 בערב לאחר הטיש תתקיים שמחת בית השואבה וריקודים לכבוד החג, במוצאי שמחת תורה הקפות שניות בשעה 10:00.

ביטשקוב ביפו: האדמו"ר יערוך הבדלה במוצאי יום טוב בשעה 21:30, לאחר מכן טיש אושפיזין ושמחת בית השואבה בליווי תזמורת, בליל הושענה רבה קריאת משנה תורה ולאחר מכן טיש, הקפות שניות בשעה 20:30 בליווי תזמורת.

בעלזא: יערוך האדמו"ר מדי ערב את שולחנו בסוכה הגדולה בשעה 21:00 בערב. ביום שני בערב יערוך האדמו"ר טיש 'פרנסה ברוייט' שם יחלק האדמו"ר חלה לאלפי החסידים כסגולה לפרנסה, השיא בחצר הקודש בעלזא הוא דווקא טיש נעילת החג במוצאי שמחת תורה, במעמד נושא האדמו"ר את ה'שטיעדיגע תורה'.

דאראג: האדמו"ר יערוך את שולחנו מידי ערב בסוכה הגדולה שליד בית המדרש ברחוב יצחק נפחא בבני-ברק זאת למרות חולשתו לאחרונה, במוצאי שמחת תורה, לאחר טיש נעילת החג בשעה 10.30, יתקיים מעמד הקפות שניות בהיכל בית המדרש בליווי תזמורת.

דושינסקיא: שמחת בית השואבה כל ערב בסוכה הגדולה ברחבת בית המדרש ברחוב שמואל הנביא בירושלים. האירוע המרכזי בלי אושפיזא דמשה.

דז'יקוב ויז'ניץ: במוצאי יום טוב ראשון אושפיזין דיצחק שמחת בית השואבה בסוכה ולאחר מכן ריקודים בבית המדרש הגדול ברחובות.

דעעש: האדמו"ר מדעעש יערוך את שולחנו במוצאי יום טוב ראשון לרגל אושפיזין דיצחק, בסוכת בית המדרש ברחוב רבי טרפון 3 בבני-ברק, ולאחר מכן שמחת בית השואבה.

ויז'ניץ: כל ערב בשעה 8:00 שמחת בית השואבה בסוכה הגדולה בקריה בבני-ברק, בראשות האדמו"ר מויז'ניץ, בניצוחו של הבעל המנגן מאיר אדלר עם מקהלת חסידי ויז'ניץ והבעל מנגן יענקי דאסקל. כך גם בחצר ויז'ניץ ברחוב שלמה המלך בבני ברק.

ווערצקי: בבית המדרש ברחוב השלושה בבני-ברק. ליל הושענא רבה משנה תורה בשעה 8:30 לאחר מכן אמירת כל ספר תהילים, טיש נעילת החג במוצאי שמחת תורה בשילוב זריקת תפוחים על ידי האדמו"ר כמנהג אבותיו. הקפות שניות בליווי תזמורות בשעה 9:00.

זוועהיל: שמחת בית השואבה בליל אושפיזא דמשה רבינו בסוכה שבחצר בנין המוסדות ברחוב שמואל הנביא 26 בירושלים בליווי תזמורת. ובמוצאי שמחת תורה הקפות שניות בשעה 9:00 בליווי תזמורת בבית המדרש הגדול בשכונת בית ישראל.

זוועהיל: בליל אושפיזין דמשה בסוכה ברחבת בית המדרש ברחוב שמואל הנביא בירושלים הסמוכה לבית המדרש, שמחת בית השואבה בשעה 9:15.

זוטשקא: שמחת בית השאובה במוצאי יו"ט ראשון לכבוד אושפיזא דיצחק בשעה 8:30 בערב בסוכה שבסמוך לבית מדרש ברחוב באר מים חיים בב"ב.

זידיטשוב‏: שמחת בית השואבה באושפיזין דמשה בשילוב טיש שיערוך האדמו"ר לרגל האירצייט של הגר"י שנייבלג זצ"ל אב"ד בני ראם, בסוכת בית המדרש זידיטשוב ברחוב רבינא בב"ב.

זידיטשוב: במוצאי יו"ט ראשון יתקיים שמחב"ה לכבוד ליל אושפיזא דיצחק בבית האדמו"ר ברחוב הרב שך 56 בב"ב.

חוג חתם סופר: שמחת בית השואבה המרכזית אצל הגאב"ד הרה"צ רבי יוסף מאיר אלטמן יתקיים במוצאי החג הראשון ליל אושפיזין דיצחק ויארצייט הגה"צ רבי יצחק שלמה אונגר זצ"ל גאב"ד ומייסד הקהילה בשעה 22:00 בערב, וכן באושפיזין דמשה בסוכה בחצר ביהמ"ד ברחוב אדמו"רי אלכסנדר בב"ב.‏

טמשוואר: האדמו"ר יערוך טיש באושפיזין דאהרן ובמוצ"ש ליל הושענא רבה בשילוב סעודת דוד מלכתא משיחא בסוכת בית המדרש, במוצאי שמחת תורה תתקיים טיש נעילת החג בשילוב טיש יארצייט של האדמו"ר זצ"ל בשעה 6 בערב, לאחמ"כ מעמד הקפות שניות בבית המדרש 'ברכת אהרן' טעמשוואר ברחוב סוקולוב פינת רחוב הרב קוטלר בבני ברק.

טשרנוביל אשדוד: כל ערב בחוה"מ יתקיים טיש, וביום ראשון בערב אושפיזין דאהרן הכהן תתקיים שמחת בית השאובה בשעה 9 בערב בסוכת בית המדרש ברחוב רבי ינאי 34 באשדוד.

טשרנוביל: האדמו"ר יערוך מידי ערב בשעה 8 את שולחנו בסוכת בית המדרש הגדול ברחוב חבקוק, והטיש המרכזי ייערך ביום ראשון ליל אושפיזין של אהרן הכהן.

מאקאווא: שמחת בית השואבה באושפיזין דמשה בבית המדרש מאקאווא בקרית אתא.

מודז'יץ: הקפות שניות - במוצאי שמחת תורה בשעה 11:00 בביהמ"ד עד השעות הקטנות של הלילה בהשתתפות אלפים, בליווי תזמורת ומקהלת חסידי מודז'יץ.

מכנובקא בעלזא: האדמו"ר יערוך בכל ערב טיש בבית המדרש החדש ברחוב האדמו"ר מגור 45.

נדבורנה: ביו"ט ראשון של סוכות לאחר‏ תפילת המוסף קידושא רבא לרגל הילולת של האדמו"ר רבי מרדכי מנדבורנה זיע"א הטמון בבישטנא. במוצאי יו"ט הראשון שמחת בית השואבה לכלל הבחורים בראשות האדמו"ר שישא מדברותיו בשעה 10 בערב. 

סאסוב: בקרית ישמח משה, הקפות שניות במוצאי שמחת תורה בבית המדרש הגדול בשעה 8:00. 

סטראפקוב: בליל יו"ט ראשון דסוכות ובמוצ"ש ליל הושענא רבא יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכת בית מדרשו "שערי ירושלים" ברחוב ניסנבוים. במוצאי שמחת תורה יערוך האדמו"ר הקפות שניות בשעה 8:00 בערב ובשעה 12 יתקיים טיש נעילת החג ומנהג זריקת התפוחים בית מדרשו ברחוב מאה שערים.

סטריקוב: באושפיזא דמשה יתקיים טיש ושמחת בית השואבה בסוכת בית המדרש, במוצאי שמחת תורה מעמד הקפת שניות.

סטריקוב: שמחת בית השואבה ועריכת הטיש באושפיזין של אהרן הכהן בשעה 8.30 בסוכת ביהמ"ד של האדמו"ר ברחוב צפניה 24 ירושלים. עריכת השולחן בליל הושענא רבה בשעה 11 במוצאי החג ייערכו הקפות שניות בליווי תזמורת.

סלאנים: בכל ערב שמחת בית השואבה בשילוב טיש בסוכת בית המדרש ברחוב דורש טוב בירושלים, ללא תזמורת, רק בהקפות שניות הריקודים בליווי תזמורת.

סלונים: ביום הושענא רבה יערוך האדמו"ר טיש בשעה 10:30 בבוקר בבית המדרש הגדול ברחוב סלנט בירושלים.

סערט ויז'ניץ: ברמת ויז'ניץ בחיפה, תתקיים שמחת בית השואבה מדי ערב בשעה 9:30 בערב בסוכה הגדולה ב'היכל הטישים' החדש. במקום מבצעת מקהלת סערט ויז'ניץ את הניגונים הייחודיים של החצר בניצוחו של ר' חיים בנט.

ספינקא: מידי ערב בימי חול המועד בבית המדרש ברחוב דונולו בבני ברק,  ובליל הושענא רבה תתקיים טיש בשעה 9:30 בערב.

ספינקא בני ברק: תתקיים שמחת בית השואבה בשילוב טיש יארצייט הארבעים ואחת של האדמו"ר רבי נחמן כהנא מספינקא זצ"ל, בראשות בנו מ"מ האדמו"ר, במוצאי יו"ט ראשון דסוכות בשעה 8:45 בערב, בליל אושפיזא דמשה רבינו יערוך האדמו"ר מלווה מלכה טיש בסוכת בית המדרש 'אהל נחמן' ספינקא ברחוב יהושע 9 בבני ברק.

ספינקא גני-גד: במוצאי יו"ט ראשון טיש אושפיזין דיצחק, במוצ"ש אושפיזא דאהרן הכהן בשעה 9:30 בערב, ובליל הושע"ר לאחר משנה תורה, בסוכה שעל ידי בית המדרש ברחוב גני גד 2 בבני ברק.

ערלוי: האדמו"ר מערלוי יערוך טיש באושפיזין דמשה לרגל האושפיזין של האדמו"ר בסוכה הגדולה, במוצאי שמחת תורה יערוך האדמו"ר טיש נעילת החג בבית מדרש הגדול ברחוב יותם בשכונת קטמון בירושלים.‏

פיטסבורג: עריכת הטיש בליל יו"ט ראשון של החג לרגל יומא דהילולא של הרה"ק רבי מרדכי מנדבורנא זיע"א בשעה 22:00, עריכת טיש לכבוד האושפיזין בכל לילות חוה"מ בשעה 21:30.

פינסק קרלין: בכל ערב תתקיים שמחת בית השואבה בשילוב טיש בשעה 8:30, בסוכה ברחבת הת"ת בשכונת בית ישראל בירושלים, באושפיזין דאהרן - שמחת בית השואבה המרכזית.

פרמישלאן: בבית המדרש המרכזי בקריית הרצוג בבני ברק, ביו"ט הראשון של סוכות לאחר תפילת שחרית יתקיים קידושא רבא לרגל ההילולא של האדמו"ר רבי מרדכי מנדבורנה זיע"א, בליל הושע"ר יערוך האדמו"ר טיש בשעה 10 בלילה לרגל אישופיזא דוד המלך בשילוב מלוה מלכה לאחר משנה תורה. מעמד הקפות שניות מרכזי בשעה 9 בערב עד לשעות הקטנות של הלילה, כשעשרות ספרי תורה מוצאים מארון הקודש ומונחים על הבימה כמסורת של שנים.

צאנז: האדמו"ר עורך את שולחנו כל ערב בשעה 8:00 לכבוד האושפיזין של אותו יום בסוכה הגדולה הסמוכה לביהמ"ד הגדול. הטיש בלווי תזמורת של החסידות. במוצאי שמחת תורה מתקיים טיש נעילת החג הנקרא 'טיש התפוחים', בו זורק האדמו"ר תפוחים לעבר החסידים, הרואים בכך ישועות. בסיומו מתחיל מעמד ההקפות השניות הנמשך עד הבוקר בהשתתפות אישי ציבור מכל החוגים. 

קוז'מיר: במוצאי שמחת תורה יערך מעמד ההקפות שניות בשעה 9:30 בערב בליווי תזמורת כאשר במרכזה ההקפה השישית שהוקדשה על ידי האדמו"ר בעל ה'אמרי אש' ממודז'יץ זצ"ל לקדושי השואה. 

קוז'ניץ: יתקיים טיש לרגל האושפיזין של האדמו"ר בג' דחול המועד בשעה 19:00 בערב בהשתתפות רבים מתושבי תל אביב והסביבה, בסוכה שע"י בית המדרש קוז'ניץ ברחוב שרת פינת ויצמן, בכל הימים סעודת אושפיזין בשעה 11:00 בבוקר בסוכת בית המדרש.

קוסוב ויז'ניץ: בבית המדרש ברחוב בעלזא ברמת בית שמש, תתקיים שמחת בית השאובה במוצ"ש בשילוב טיש לרגל הושענא רבא בשעה 10 בערב.

קרלין סטולין: תזמורת החסידות תשמח את האלפים בכל ערב מימי חול המועד בהיכל בית המדרש הגדול ברחוב אבינועם ילין בירושלים.

קרעטשניף: בבית המדרש בקריה ברחובות, האדמו"ר יערוך כל ערב בשעה 9:00 בסוכה הגדולה את שולחנו, ובמוצאי שמחת תורה מעמד הקפות שניות.

קרעטשניף סיגעט: האדמו"ר מקרעטשניף סיגעט יערוך מידי ערב את שולחנו בסוכה ברחבת ביהמ"ד קרעטשניף ברחוב רפפורט בי-ם. בליל יום ב' אושפיזיא דיוסף תתקיים שמחת בית השואבה המרכזית בשעה 9:30 בערב בסוכה ברחבת ביהמ"ד קרעטשניף בראשות האדמו"ר כנהוג בקרעטשניף האדמו"ר יחלק לחם כסגולה לפרנסה. נעילת החג אחרי מנחה בשמחת תורה בשעה 6:30 והקפות שניות בשעה 10:30.

ראחוב: ביום-טוב ראשון אחרי התפילה יתקיים 'קידושא רבא' לכבוד יומא דהילולא של האדמו"ר רבי מרדכי מנדבורנה זצ"ל. בליל הושענא רבא - קריאת "משנה תורה" על ידי האדמו"ר בשעה 9:30, לאחר מכן יתקיים "טיש". הקפות שניות: בביהמ"ד ראחוב ברחוב ברקאי 20 רמת גן בשעה 8:30.

רחמסטריווקא‏: כל ערב בסוכה הגדולה ברחבת הבית מדרש ברח' גבעת משה 10 בשכונת גוש 80 בירושלים.

שומרי אמונים אשדוד: באושפיזין דמשה – יום האושפיזין של האדמו"ר - בסוכת בית המדרש ברחוב בעל הנס ברובע ז' באשדוד, באושפיזין דוד טיש מלווה מלכה, נעילת החג הקפות שניות בליווי תזמורת.

שומרי אמונים בני ברק: בג' דחוה"מ יתקיים הטיש המרכזי לכבוד האושפיזין דאהרן בסוכה של ביהמ"ד ומיד לאחמ"כ שמחת חג בכלי שיר בביהמ"ד ברחוב שפת אמת 3 בב"ב.

שומרי אמונים ירושלים: מעמד הקפות שניות בהיכל בית המדרש בשכונת מאה שערים בירושלים.

תולדות אברהם יצחק: בשכונת מאה שערים בירושלים, כל ערב שמחת בית השואבה עם תזמורת ומקהלה מורחבת, בשעה 9:30 בערב ובמוצאי החג המשך טיש נעילת החג בכלי שיר וזמר מזמן ר"ת עד כשעתיים לאחמ"כ. הטישים בסוכה הגדולה שהוקמה ברחבה של החסידות בצומת הרחובות סלנט – חנן.

תולדות אהרן: בשכונת מאה שערים כמסורת רב השנים גם השנה תתקיים חגיגת שמחת בית השואבה הגדולה עם תזמורות מורחבת ומקהלת החסידות 'האחים סטאריק', בכל ערב מימי חול המועד הרגילים בשעה 9:00 ובמוצאי יו"ט הראשון בשעה 9:45 בערב. המעמד המרכזי בליל חוה"מ, אושפיזין דאהרן הכהן בהשתתפות אלפים בראשות האדמו"ר מתולדות אהרן. בליל אושפיזין דיוסף עורך האדמו"ר טיש מיוחד שבו הוא מחלק פרנסה ברויט לחם כסגולה לפרנסה.‏ מעמד ההקפות שניות במוצאי שמחת תורה בחצות הלילה.

תודה למפיק האירועים ואיש היח"צ יוסי פרנקל ממשרד ההפקות פרנקל & בינדר על הבאת הנתונים.