אאא

יום שלישי, א' דחול המועד סוכות:

בתוכנית חידודון ברדיו קול ברמה- שמחת בית השואבה בהשתתפות גדולי הזמר החסידי והמזרחי, בכל יום בימי חול המועד בין השעות 14:00-16:00.

באולמי 'אחוזת דניאל' בנתיבות, עם הזמר יעקב שוואקי ותזמורתו. הכניסה בתשלום.

ישיבת 'פורת יוסף' גאולה בירושלים, עם יוני אליאב ותזמורתו עם הזמר אבי לרנר.

בבמה המרכזית באשדוד, תזמורתו המורחבת של המעבד ישראל סוסנה עם גדולי הזמר חיים ישראל ויוסי ברגר.

במוסדות 'נר יוסף' ברחוב רבי חייא 16 באלעד, העם זמר שלמה אשר ותזמורתו.

בטיש אצל האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק בשכונת מאה שערים, יופיע הקלידן אליעזר ברנדמרק בליווי כלי נגינה ומקהלת החסידות.

בטיש אצל האדמו"ר מדז'יקוב ויז'ניץ ברחובות כמידי ערב הקלידן יהושע ברים (בלגיה) עם הזמר מוטי בוקסבוים והמקהלה.

ישיבת 'בית שמואל' בשכונת מטרסדורף בירושלים, עם תזמורתו של המאסטרו יהודה גלילי והזמר קובי גרינבוים

שמחת בית השואבה המרכזית שע"י מועצת רכסים, עם ארי פרקש והאחים לוק.

ישיבת 'כנסת יצחק' מודיעין עילית בליווי תזמורתו של ישראל וייס.

ישיבת 'שערי דעה' במודיעין עילית, עם הקלידן אליחי רחמני עם הזמר יהושע קאזין.

ישיבת מיר ברכפלד, עם תזמורתו של עמי כהן והזמר שלמה כהן.

בנתניה בבמה המרכזית, עם הזמר יוני ברגר ושאול כהן.

ישיבת 'תורת זאב' ברמת שלמה ירושלים, עם אברומי וינברג, ותזמורתו של אהרל'ה נחשוני.

ישיבת 'כנסת ישראל' באשדוד, עם אבי מילר ותזמורתו.

ישיבת 'אהל יוסף' לצעירים במודיעין עילית עם הקלידן בני ורדי ותזמורתו.

שכונת אתרוג ביתר עלית מטעם מוסדות הרב זמיר כהן עם הזמר אבי אילסון עם תזמורת מורחבת בניצוחו של דביר כהן.

בבית ספר "אוולינה דה רוטשילד" בשכונת רחביה בירושלים, עם גלעד פוטולסקי ותזמורתו.

ישיבת 'תנא דבי אליהו' בשכונת בית וגן בירושלים, עם הזמר אביגדור רוט והקלידן שמחה שלזינגר.

ישיבת 'תורה בתפארתה' באלעד עם הקלידן מאיר קליין.

ישיבת 'אור אליעזר' בבית שמש, עם הזמר יואלי שטיינברג והקלידן נפתלי גלובסקי.

בית הכנסת 'מאור שרגא' באלעד, עם הקלידן משה לוין, בשעה 18:00.

בבית מדרש לתורה ברחוב הרב סורוצקין בירושלים יופיע הזמר קובי מירסקי ותזמורתו עם הזמר מיילך קאהן.

ישיבת תושיה תפרח, עם הזמר מוטי לייכטר והזמר נחמן גולדמן.

ישיבת 'כנסת יצחק' חדרה עם נפתלי דויד ותזמורתו.

ישיבת אהל אברהם באלעד, עם הקלידן והזמר משה לוין, בשעה 21:00.

ישיבת 'תורה ודעת' בבני ברק, עם שלמה ברונר ותזמורתו בשעות הערב המוקדמות.

ישיבת 'רינת התורה' לצעירים בירושלים, עם הזמר פיני שחר.בית הכנסת חניכי הישיבות פרדס כץ רח' בני אברהם בב"ב, עם דודי ביטרמן זמר וקלידן.

ישיבת הגר"ח מן ההר בביתר, עם הזמר שמוליק גפנר, והקלידן איציק אייזנשטט.

בית הכנסת המרכזי "זיו יהודה" רח' צבי הרלינג בשכונת קרית הרצוג, עם הזמר הרשי אייזנבך והקלידן חיים פולק ותזמורתו.

ישיבת דעת אהרון (קפלן החדשה) בשכונת הר נוף בירושלים, הזמר יוסל לייפער עם שמוליק לוטרמן ותזמורתו.

בבית כנסת 'בית אל' בקרית חיים בחיפה, עם תזמורתו של יוני לוגסי והזמר יניב מדר.

בביהכנ"ס המרכזי 'משכן באב"ד' בגבעת שאול בירושלים, עם הזמר אושי פרוש והקלידן שימי יאקאב.

בביתר בחסות העירייה, עם מוטי גולדמן ותזמורתו של פייער.

ישיבת 'שערי תורה' לצעירים בהיכל ישיבת רבינו חיים עוזר ברח' שלמה המלך בב"ב, בליווי תזמורת.

ישיבת 'קדוש יעקב' גרודנא לצעירים באשדוד, בליווי תזמורתו של מנחם בליז'ינסקי.

ישיבה לצעירים פתח תקווה עם הזמר אלי פרידמן

ישיבת הכותל ברובע היהודי, עם אמן הכינור דניאל אהביאל.

ישיבת 'קול אריה' לצעירים ברחוב מירסקי 7 במשכנם החדש בירושלים בליווי תזמורת.

ארגון 'בלב אחד' באולמי גן הדסים במודיעין עילית בצהריים עם תזמורתו המורחבת של אהרל'ה נחשוני.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

בנייני האומה מופע נפרד מיוחד עם הזמר ישי ריבו ולהקתו. מופע פותח להקת 'זושא'.

בכפר סבא בשעה 17:00 ברחבת קניון כפר סבא עם ישי לפידות.

בצפת ברחבת השוק העירוני ברחוב ז'בוטינסקי עם שלומי גרטנר, יידל ורדיגר, נמואל הרוש ואלי הרצליך בליווי תזמורת המנגנים המורחבת.

רמלה ברחבת המגדל הלבן עם אברהם פריד ומידד טסה (כרטיסים מוזלים, הזמנה מראש).

לרשימה המלאה של כל ימי החג וחצרות חסידים, כנסו כאן

תודה למפיק האירועים ואיש היח"צ יוסי פרנקל ממשרד ההפקות פרנקל & בינדר על הבאת הנתונים.