אאא

"אנחנו רוצים לראות את עזה והגדה תחת הנהגה מאוחדת" הכריז הערב (שני) ג'ארד קושנר, חתנו היהודי של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, והצליח לעורר סערה בימין הישראלי.

השר נפתלי בנט מיהר לתקוף : "דברי קושנר מוכיחים את מה שכבר ידענו - ביום שלאחר הבחירות ידחפו האמריקאים לממשלת נתניהו-לפיד-גנץ שתאפשר הקמת מדינה פלסטינית על כביש 6 ולחלוקת ירושלים, ונתניהו ייאלץ להתיישר. 

"נתניהו וטראמפ מתואמים ביניהם על עיתוי התכנית, מיד לאחר הבחירות. גם הזחילה של מפלגת השמאל לפיד-גנץ פנימה לקואליציה ידועה מראש".

ב'ליכוד' השיבו במתקפה נגד נפתלי בנט ואמרו: "כשבנט ושקד הקימו את הימין החדש הם אמרו שעשו זאת כדי למשוך קולות מלפיד וגנץ בכדי להגדיל את גוש הימין, ושהם לא ירו בתוך הנגמ״ש. עכשיו הם באים בהאשמות שווא נגד הליכוד במטרה למשוך קולות מהליכוד, דבר שיביא לעליית ממשלת השמאל של לפיד-גנץ, שמפלגתם תהיה גדולה יותר מהליכוד.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

"בשעה שנציגים מהימין החדש קיימו מגעים עם לפיד-גנץ כדי להצטרף אליהם אחרי הבחירות, ראש הממשלה נתניהו הבהיר כבר חד משמעית שיקים ממשלת ימין.

"ראש הממשלה נתניהו שמר על ארץ ישראל ועל מדינת ישראל מול הממשל העוין של אובמה והוא ימשיך לעשות זאת מול הממשל האוהד של טראמפ", הוסיפו בליכוד.

בנט לא נשאר חייב, והגיב: "הודעת הליכוד היא פייק ניוז טהור וקשקוש מוחלט. הלחץ ברור. קושנר דיבר בקולו. זה ימין או פלסטין.  ורק 'הימין החדש' תמנע את הקמת פלסטין בארץ ישראל.