אאא

מעט לאחר חצות לילה (רביעי) הוזעקו כוחות הצלה לזירת תאונה בסמוך לשעבר יפו במזרח ירושלים. כוחות ההצלה העניקו טיפול רפואי לשני צעירים חרדים שנפצעו כתוצאה מרכב שפגע בהם.

לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירה, השניים פונו במצב קל לבית החולים 'שערי צדק' בעיר. מבית החולים נמסר הבוקר: "שני פצועים בני 19 ו-28 מארוע הדריסה אתמול בלילה פונו למרכז הטראומה. שניהם עם פציעות גרמיות.  בן ה19 טופל ושוחרר והפצוע השני מתוכנן לנתוח".

הרכב הפוגע נמלט מהזירה ולאחר חקירה ומרדף של המשטרה הנהג אותר ונעצר, בשעות אלו הוא נחקר והמשטרה בודקת את הרקע לאירוע והאם מדובר בפיגוע על רקע לאומני אם כי ההערכות כעת כי מדובר בנהיגה פרועה גרידא, ללא רישיון נהיגה.

מהמשטרה נמסר: "בהמשך לדווח על פגיעה ב 2 הולכי רגל באזור שער יפו בירושלים, במהלך הלילה איתרה המשטרה את זהות הנהג ונוסע שהיו ברכב, ובעקבות פעילות משטרתית החשודים נעצרו  והועברו לחקירת משטרה".

נחמן כהן, חובש באיחוד הצלה, סיכם: "כשהגעתי למקום יחד עם צוות אמבולנס של איחוד הצלה וחובשים נוספים הענקנו סיוע ראשוני לשני צעירים שנפצעו באורח קל. לאחר מכן הם פונו לחדר הטראומה בבית החולים שערי צדק".