אאא

אתם צופים בתכנית האקטואליה המרכזית מבית 'כיכר השבת' - "ישי ורבינא בכיכר" - אותה מגישים מדי שבוע ביום חמישי, ישי כהן ואבי רבינא. 

אורחים באולפן

ח"כ מאיר פרוש, סגן שר החינוך ויו"ר 'שלומי אמונים', מדבר על היחסים עם אריה דרעי ו'דגל התורה', החיבור עם אלי ישי, הטענות ש'יהדות התורה' גולשת לפריפריה והסכנה מיאיר לפיד ובני גנץ.

יו"ר 'זהות' משה פייגלין מדבר על החרדים המצביעים עבורו, הדרישה לבטל את גיוס חובה, מספר 2 שלו חיים אמסלם, המועמד שמתנגד לברית מילה והחשש של סגן השר יעקב ליצמן.

ח"כ מיכאל מלכיאלי במתקפה חריפה נגד 'יהדות התורה', שלדבריו במקום לעסוק במצביעים האשכנזיים שלא יצביעו ל'יהדות התורה' היא מנסה למשוך קולות מש"ס ומדבר על סרטון הבחירות שהציג תועבה בכותל המערבי.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

כתבת מגזין

בסיומה של קדנציה ובפתחה של קדנציה חדשה, יוחנן בלייך יצא לאסוף את הרגעים הגדולים של חברי הכנסת החרדים בכנסת ה-20.העימותים עם 'יש עתיד', הפרגונים, וגם המבוכות. עשרים הרגעים החרדיים הגדולים של הכנסת העשרים, הנה:

פאנל הפרשנים

העיתונאים שמעון ברייטקופף, אריה ארליך ומני גירא שוורץ מסכמים את מערכת הבחירות, המחלוקת בין 'דגל' לש"ס, סרטון הבחירות בכותל ומהמרים את תוצאות הבחירות.

סיכום שבוע

בסיום התוכנית, מגישים ישי כהן ואבי רבינא את חמש הכתבות הנצפות ביותר השבוע ב"כיכר השבת". 

'ישי ורבינא בכיכר', מדי יום חמישי בשעה 19:00 ב"כיכר השבת".