אאא

אחרי ביטול כתב האישום נגדו ושחרורו ממעצר, טוען היום (שלישי) מחמוד קטוסה, מי שהיה המואשם בתקיפת הילדה החרדית בת ה-7, כי "עשו את הפוליגרף בצורה מוטעית".

בראיון לרפי רשף בחדשות 12 אמר קטוסה כי ביצעו את הבדיקה, בה יצא דובר שקר, בעברית בלבד, למרות ששפת האם שלו היא ערבית.

לדבריו, כלל לא הראו לו את תמונת הילדה ואין לו במי מדובר. "לא יודע מי זאת ועל מה מדובר בכלל, אני חף מפשע", אמר קטוסה.

הוא הוסיף, "אני מזדהה עם המשפחה ואין לי שום דבר נגדם אבל הם הגיעו לאדם הלא נכון וצריך למצוא את מי שעשה את זה".

"מהדקה הראשונה שלקחו אותי לחקירה שאלו אם אני רוצה עורך דין ולא רציתי כי חשבתי שלא צריך. הלחיצו אותי בחקירה, הייתי קרוב לחודשיים במצב שאני לא מכיר את עצמי".

בראיון ליעקב אילון בחדשות 13 הוסיף, "התקרית הזאת הרסה לי את החיים, את המשפחה ואת הלב. אני עד עכשיו לא מאמין. הכול שקרים - אין מילה אחת שנאמרה עלי שהיא נכונה".

מנגד, עו"ד יהודה פריד, המייצג את משפחת הילדה אמר לחדשות 13: "אנחנו בהלם - לא מצליחים להבין את ההחלטה הזאת. אתמול בערב הועברו ממצאים למשטרה, המשטרה חקרה עד חצות ויותר מזה את ההורים והילדה, ובסיום החקירות נאמר לי מפי גורם משטרה בכיר כי הם מאמינים לילדה. הראיות לא רק שלא נחלשו - הן התחזקו. אז למה משחררים אותו?".

פריד הוסיף כי "מי שקיבל את ההחלטה להגיש כתב אישום הוא הפצ"ר עצמו. מה קרה מאז? הנחת העבודה שלנו היא שהילדה זיהתה אותו בוודאות, כזה שמתקן ומנקה בבית ספר, ויש רק אחד כזה - קטוסה. מי ערב שלפחות מבחינה תיאורטית הוא לא יוכל לפגוע במישהו אחר? מי ערב שבזמן הזה שהוא בחוץ הוא לא יעשה ככל שלאל ידו לשבש את החקירה?".

הפרקליט הדגיש: "למשפחה אין שום רצון שמישהו חף מפשע יישב בכלא. אנחנו רוצים שהפוגע הוא זה שיישב במעצר, אבל נקודת המוצא שלנו היא שהוא לא חף מפשע. גם הפצ"ר עצמו אומר שהוא עדיין חשוד ויש ראיות שקשורות אותו עדיין לפשע".