אאא

הבנין החדש נחנך ברוב פאר והדר בהשתתפות גדולי תורה ואישי ציבור, במעמד רב של 'חנוכת הבית' למרכז היידן לקרדיולוגיה. בשלב ראשון הועתקו למשכנם החדיש מחלקות: טיפול נמרץ כללי, טיפול נמרץ לב ויחידת צנתורים, ששוכנו בקומת הכניסה של הבנין. בשלב הנוכחי הועתקו מחלקות 'כירורגיה' ו'אורטופדיה' למשכנם המרווח בקומה א' בבנין החדש. כן הועתקו יחידות אורולוגיה, בריאטריה ופרוקטולוגיה, הפועלים ע"י המחלקה הכירורגית. 

את המבצע הרפואי המורכב להעתקת המחלקות יחד עם המאושפזים והציוד הרפואי ניהל המנהל האדמיניסטרטיבי יהושע יוסקוביץ כשלצידו צוותים מתורגלים של כלל מחלקות האדמיניסטרציה, התפעול והאחזקה של המרכז הרפואי. לדבריו, "המאושפזים במחלקות החדשות האמורים ובני משפחותיהם והנלווים אליהם, נהנים מתנאי אשפוז משודרגים ומשופרים, חדרים מרווחים, מיטות מתקדמות ותנאי שהייה מותאמים בדומה למרכזים המתקדמים בעולם".

את המחלקה הכירורגית מנהל הד"ר משה קולר, מבכירי הכירורגיים בישראל ולצידו שורה של רופאים מומחים ובכירים בעלי שם. את היחידה לניתוחים ביראטריים (קיצורי קיבה) מנהלים פרופ' משה רובין ופרופ' אנדריי קידר, מומחים בעלי מוניטין רב וניסיון עשיר בניתוחים לבעלי השמנת יתר. 

את המחלקה האורטופדית מנהל הד"ר איתי הולצר, מומחה לאורתופדיה כללית, מפרקים וטראומה ומגדולי בעלי הניסיון בישראל בתחום. לצידו מומחים רבים מנהלי תתי יחידות ברפואת האורטופדיה, כתף ומרפק, ברך ארתרוסקופיה, כף יד, כף רגל, עמוד שדרה ועוד. כמו כן קיימת יחידה לאורטופדיה ילדים בניהולו של ד"ר לינול קופיליוביץ. 

כמו כן נפתחה באחרונה, יחידה מיוחדת לכף רגל סוכרתית בניהולו של ד"ר מתי נוף, מגדולי המומחים בעולם בתחום, ובימים אלו נפתחת יחידה חדשה נוספת לפודיאטריה (כף רגל) בניהולו של ד"ר איתן סביר. את היחידה לאורולוגיה מנהלים פרופ' עמי סידי וד"ר בנימין שלווה.