אאא

ח"כ רועי פולקמן הודיע היום (ראשון) על פרישה מהחיים הפוליטיים וכי לא יתמודד לכנסת הבאה, אך תוך כדי הצהרה כי ישוב בעתיד לפעילות.

בהודעה בעמוד הפייסבוק שלו כתב פולקמן, "מיד לאחר פיזור הכנסת והסיכום הראשוני בין "הליכוד" ו"כולנו" על ריצה משותפת, שקלתי להודיע שאין בכוונתי להשתלב ברשימת הליכוד לכנסת ה-22. זאת למרות המקום שהוצע לי ברשימה".

"התבקשתי מצד חברי למפלגה לא למהר לקבל החלטות, וכך עשיתי. המתנתי לראות שאכן הדבר מנוי וגמור ומה יהיו המשמעויות".

"היום לאחר החלטת בית המשפט העליון העניין סופי. לפיכך הודעתי ליו"ר מפלגתי שאני מוותר על מקומי ברשימה לכנסת ה-22. את שאיפתי לעשות ולתרום לא מיציתי ואני משוכנע שאמצא את דרכי לעשייה למען הציבור גם בעתיד".

"במהלך קדנציה עמוסה בת ארבע שנים בכנסת ה-20 זכיתי לעבוד עם שותפים בקואליציה ולקדם עשייה משמעותית עבור הציבור. פעלתי עם כל המפלגות מתוך הערכה וכבוד. כולל כמובן עם חברי מתנועת הליכוד, יש בינינו הסכמות וערכים משותפים. יחד עם זאת, מקומי בעת הזו איננו שם".

פולקמן הוסיף, "זכיתי כיו"ר סיעת כולנו להוביל בכנסת סיעה שבראש וראשונה הינה סיעה חברתית. סיעה שבפעם הראשונה מאז המחאה החברתית בשנת 2011 הביאה בשורה אמיתית למעמד הביניים ולשכבות החלשות בישראל. צמצום פערים ושוויון ולא רק שוק חופשי וצמצום רגולציה. זאת לצד שמירה על ממלכתיות ודוגמא אישית. אפשר וצריך לעשות רפורמות בתחומים רבים, אבל בלא דה לגיטמציה לתקשורת, לעובדי המדינה, ולרשויות אכיפת החוק".