אאא

חברת נתיבי ישראל מפרסמת את תיעוד התאונה שאירעה היום (שלישי) בכביש 60, בין נצרת לעפולה, במהלכו התהפך נהג רכב אל תוך הוואדי הסמוך.

לפי התיעוד, נראה הנהג חוצה נתיבים במהירות, עובר בין שתי מכוניות ברמזור, מדלג מעל לצומת, סוטה לשוליים במהירות גבוהה מאוד - ומתהפך.

בתאונה, נפצעו באורח קשה אישה כבת 60 ובתה כבת 34, שנתקעו בתוך הרכב ונזקקו לחילוץ של כוחות כיבוי האש. אבי המשפחה, כבן 60, שלא נלכד ברכב נפצע באורח קל.

פרמדיק מד"א מאור אטדגי סיפר: "כשהגענו למקום ראינו תאונה קשה. הרכב היה במרחק של כ-40 מטרים מהכביש, בתוך הוואדי. הנהג היה שכוב ליד הרכב ושתי נשים היו לכודות בתוכו. חילצנו אותן והענקנו טיפול רפואי מציל חיים, אחת הפצועות הורדמה והונשמה בשל מצבה. חסמנו את הכביש כדי לאפשר את נחיתת מסוק מד"א כמה שיותר קרוב לזירת האירוע, ושתי הנשים פונו בו במצב קשה לבית החולים רמב"ם בחיפה. הגבר פונה במצב קל לבית החולים העמק".

זאב שרוני, ראש מטה בחברת נתיבי ישראל, אמר עם פרסום התיעוד: "ניטרנו רכב שאיבד שליטה, עף מעל למכוניות בצומת והתהפך אל תהום עמוקה. התאונה הזו למזלנו הסתיימה עם שלושה פצועים בלבד שפונו על ידי מסוק של מד"א לבית החולים. אנחנו בונים את מערכת התשתיות הטובה והמתקדמת בעולם, אולם רגע אחד של היסח דעת יכול להביא לאובדן שלנו ושל יקירינו".