אאא

אלי קליין ואיצי ברי ניצבים בחלק גדול מרשימות הקרדיטים של המוזיקה החסידית בשנים האחרונות. השניים שהחלו את דרכם כבר כבחורי ישיבה ב'קול תורה' שם עיבדו אלבום לזמר אוהד מושקוביץ הפכו בשנים האחרונות לאימפריה של ממש.

הם פועלים באופן משותף כשבחלק גדול מהמקרים אחד מהם מלחין את השירים, שרבים מהם הפכו ללהיטים. קליין & ברי היו המעבדים העיקריים באלבומו האחרון של מרדכי בן דוד, עיבדו את אלבומו המצליח במיוחד של נפתלי קמפה וגם אחראים ללהיט של אברהם פריד "אבא". זאת לצד אלבום לשלמה כהן ועוד עשרות סינגלים שיצאו בשנה האחרונה.

על פי אקו"ם, השניים ניצבים במקום ה-15 וה+-16 ברשימת המעבדים המושמעים ביותר בשנה האחרונה בתחנות הרדיו.

 צפו בראיון עם השניים ב'כיכר השבת'

נציגים נוספים למוזיקה היהודית בסיכום השנה הם חנן בן ארי שניצב במקום ה-13 ברשימת השירים המושמעים בשנה האחרונה עם שירו "אלוף העולם" וישי ריבו שסוגר את המקום ה-20 עם הלהיט "הלב שלי". 

הנתונים מתחנות הרדיו המדווחות לאקו"ם: כאן תרבות, כאן ב, כאן ג, כאן 88, כאן מורשת,גל"צ, גלגל"צ, אמצע הדרך, אקו 99, גלי ישראל, דרום, קול הים האדום, חיפה, חם אש, ירושלים, לב המדינה, ללא הפסקה, צפון ללא הפסקה, קול ברמה, קול חי, קול רגע, רדיוס, תל אביב.

אלי קליין ואיצי ברי מסרו בתגובה ל'כיכר': "משמח ומרגש עבורנו לעמוד בשורה אחת עם היוצרים הכי גדולים בארץ. תחושת הסיפוק על ההישג האישי מתגמדת ביחס לשמחה הגדולה על קידוש השם שגרמנו ועל כך שאנו זוכים מידי יום לקדש שם שמים בשפה הגבוהה ביותר שהיא שפת הלב והניגון".