אאא

•  הקבלת פני רבו למרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, בשכונות גבעת שאול ונווה יעקב.

• הקבלת פני רבו לנשיא המועצת ראש הישיבה חכם שלום כהן באולם 'ויאמר יצחק' בירושלים, עם משה דוויק, נמואל הרוש בליוויי תזמורתו של  ישראל סוסנה.

• שמחת בית השואבה ליתומים בבניני האומה בירושלים בשעה 12:00 בצהריים, עם מרדכי בן דוד, מוטי שטיינמץ וליפא שמלצר, בליווי תזמורת המנגנים.

• באשדוד באולמי 'בלהוידה' עם הזמר חיים ישראל ותזמורת המנגנים.

• ישיבת 'נתיב הדעת' (קפלן) ברמות ירושלים, עם הקלידן אושי לנדסמן והזמר יוסלה קרישבסקי.

• 'ישיבת 'דעת אהרון' (קפלן החדשה) בשכונת הר נוף בירושלים, עם הקלידן שמוליק לוטרמן והזמר יוסי לייפער.

• ישיבת מיר ברכפלד, מקהלת נרננה, הזמר שלמה כהן ועמי כהן ותזמורתו.

• ישיבת תושיה בתפרח, עם הזמר מוטי לייכטר והקלידן יהושע ברים.

• ישיבת 'תורה בתפארתה' באלעד, עם הקלידן מוישי מנדלסון והזמר שמוליק גפנר.

• באולם הספורט נחל שורק רמת בית שמש א', עם הזמרים ברי וובר, גלעד פוטולסקי ובנו חגי עם תזמורתו של מוישי וינדיש.

• ישיבת 'תורת משה' (לייזרוק) בבית וגן ירושלים, עם הקלידן מנחם בליז'ינסקי והזמר יואלי שטיינברג.

• ישיבת 'באר מרדכי' בירושלים, עם הקלידן והמעבד ארי פרקש והזמר מוישי ניילנדר.

• בביהמ"ד חניכי הישיבות בני תורה בשכונת נווה יעקב ברח' מעגלות הרב פרדס עם הקלידן ברי הירשמן והזמר דודי הרשקופ.

• בביהמ"ד חניכי הישיבות בני תורה בשכונת רמות א' בליווי תזמורת.

• ישיבת 'נחלת הלווים' לצעירים בחיפה עם תזמורת פייער והזמר מנדי וייס.

• ישיבת "צעירים" ברחוב שלמה המלך בב"ב, עם הזמר שרוליק רוזנטל והקלידן חזקי שוורץ.

• ישיבת 'משכן חיים' בבית וגן ירושלים, עם הזמר בנימין שפירא והקלידן מאיר בס.

• ישיבת 'בית מאיר' בבני ברק, עם הזמר אברהם משה ברדוגו.

• בית הכנסת המרכזי 'זכרון שלמה', ברח' אבא אחימאיר בנוה יעקב י-ם, עם מוישי סלושץ ותזמורתו.

• בני החבורות דחסידי ברסלב באולמי 'בנות ירושלים', עם הקלידן שרוליק דייטל ומקהלת החסידות.

• בחניכי הישיבות נר ברוך נחלת יוסף בשכונת גבעת שאול בירושלים, עם הזמר נחמן גולדברג בליווי הקלידן עדי נתנאלי.

• ישיבת 'צעירים' בגני הדר פתח תקווה, עם הזמר אלי פרידמן.

• ישיבת בינת דניאלי- מש"י בשעה 16:00 רחוב בצלאל ז'ולטי 24 ירושלים, עם הזמר שמואל בלוך בליווי הקלידן נח שקולניק.

• בית כנסת 'בית יצחק' בנתיבות, עם הזמר יוני ברגר ותזמורתו של שאול כהן.

• ישיבת 'גבעת שאול' בגוש 80 בירושלים, בשילוב כנס בוגרים עם הזמר מאיר גפני ותזמורתו של שמשון דניאל.

• בישיבת נהרדעא בשכונת ישמח משה גני תקווה, עם הזמר יחיאל ליכטיגר בליווי תזמורת.

• בית הכנסת 'משמעות' ברמת אביב בתל אביב  בשעה 16:30, עם הקלידן יאיר אביצור ונגן הקלרינט בני אביצור.

• בבית המדרש ספינקא ברחוב דונולו בבני ברק, עם הזמר שלמה גובי והקלידן שיעה רוזנר.

• בסינמה סיטי משכנות האומה בירושלים, עם הקלידן לייבלה ליפסקר והזמר דוד סיטבון.

• בית הכנסת 'בית אהרן' בפתח תקוה, עם הקלידן משה ישראלי ונגן הקלרינט בני אביצור.

• תלמוד תורה "פרי מגדים" בגני הדר פתח תקווה בשעה 11:00 בבוקר, עם מוטי לייכטרו ותזמורתו של אריה ברונר.

• בבית המדרש משכן רפאל ברחוב נחל שורק 27 בית שמש, עם הזמר יוני וקנין ותזמורתו.

• בקהילת 'לוית חן' במשכן החדש ברח' רבי מאיר באלעד, עם הקלידן משה אברהם (מושמוש).

• בסוכת 'דרשו' בירושלים, עם מקהלת נרננה והזמר מוטי גולדמן.

• בחצור הגלילית במעונו של רב העיר, עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו.

• בית הכנסת חניכי הישיבות בראשות הגר"ד הלל ברחוב בני אברהם שכונת פרדס כץ בני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרמן.

• ב"קהילת נאוה" חשמונאים, עם הזמר איציק דדיה בליווי הקלידן יאיר בודנר.

• היכל ישיבת ברכת שמואל ברח' נחל שורק 19 בית שמש, עם הזמר אביגדור רוט ותזמורתו של אלי דולינסקי.

• ישיבת הרב כהנא ברחוב הפלמ"ח 22 בפתח תקווה, עם הקלידן והזמר מוטי גלזר.

• ישיבת 'אהל אברהם' באלעד, עם הזמר והקלידן מוישי לוין.

• ישיבה לצעירים 'וילקומיר' באשדוד עם הזמר קובי וינר ותזמורתו.

• ישיבת 'דעת תורה' בירושלים, עם יוסי מייזליש ותזמורתו.

• ישיבת 'שערי תורה' בבני ברק, בהיכל ישיבת רבינו חיים עוזר עם הזמר אברמי מארוקו.

• ישיבת 'אוהל יוסף' במודיעין עילית, עם הקלידן בני ורדי.

• ישיבת 'תורה ודעת' רח' חבקוק 21 בבני ברק, עם הזמר שלמה ברונר.

• ישיבת 'תפארת שמואל' ברמות א' ברחוב תרומה בירושלים, בליווי תזמורת.

• רחוב אז"ר 51 כפר סבא, עם הזמר ישי לפידות והרכב אורח - 'צמד ילד'.

• בבית הכנסת 'שבת אחים' - נתניה עם להקת הילדים 'פרחי ירושלים'.

בחצרות הקודש

בעלזא: בחצר הקודש בעלזא יערוך האדמו"ר את שולחנו מידי ערב בשעה 21:00 בהשתתפות אלפי החסידים בסוכת החסידות בקריית בעלזא בירושלים.

דושינסקיא: בחצר הקודש דושינסקיא תתקיים שמחת בית השואבה מידי ערב בסוכת החסידות ברח' שמואל הנביא בירושלים.

דז'יקוב ויז'ניץ: בחצר הקודש דז'יקוב ויז'ניץ תתקיים מידי ערב 'טיש' ושמחת בית השואבה בשעה 20:30 בבית המדרש של החסידות בעיר בית שמש. ביום שלישי בערב תתקיים שמחת בית השואבה המרכזית כשהריקודים יתקיימו בהיכל בית המדרש.

ויז'ניץ: אלפי חסידי ויז'ניץ צפויים להשתתף מידי ערב בשעה 20:00 בשמחת בית השואבה אותה יערוך האדמו"ר בשיכון ויז'ניץ בבני ברק.

מרכז חסידי ויז'ניץ: במרכז חסידי ויז'ניץ ברח' שלמה המלך בבני ברק תתקיים שמחת בית השואבה מידי ערב בשעה 21:30, בהשתתפות האדמו"ר והחסידים.

טאלנא: האדמו"ר מטאלנא יערוך את שולחנו בשילוב שמחת בית השואבה ביום שלישי בערב, א' דחול המועד בבית מדרשו ברח' פישל בירושלים.

טשארנוביל אשדוד: האדמו"ר יערוך 'טיש' מידי ערב בסוכת החסידות ברח' רבי ינאי בעיר אשדוד.

נדבורנה: האדמו"ר מנדבורנה יערוך שמחת בית השואבה מרכזית ביון שלישי בערב, א' דחול המועד בבית מדרשו בקרית נדבורנה בבני ברק.

נדבורנה-ביתר: שמחת בית השואבה המרכזית תתקיים ביום שלישי בערב בבית המדרש החדש של חסידי נדבורנא בביתר עילית ברח' צדקה בגבעה א'

סלונים: שמחת בית השואבה בחסידות סלונים תתקיים בימים שלישי וחמישי, א' וג' דחול המועד בסוכת החסידות ברח' סלנט בירושלים.

סערט ויז'ניץ: בחצר הקודש סערט ויז'ניץ בחיפה תתקיים מידי ערב שמחת בית השואבה בליווי תזמורת החסידות ובהשתתפות האדמו"ר בשעה 21:30.

ספינקא: בחצר הקודש ספינקא ברח' דונולו בבני ברק תתקיים מידי ערב שמחת בית השואבה, וביום שלישי, א' דחול המועד תתקיים שמחת בית השואבה המרכזית.

סלאנים: מידי ערב תתקיים שמחת בית השואבה ברחבת בית המדרש ברח' דורש טוב בירושלים.

סאסוב: האדמו"ר מסאסוב יערוך את שולחנו מידי ערב בשעה 20:30 בסוכת החסידות בבית המדרש בשכונת גני תקווה

פינסק קרלין: בחצר הקודש פינסק קרלין תתקיים מידי ערב שמחת בית השואבה בשילוב טיש אותו יערוך האדמו"ר בסוכת החסידות בבית המדרש פינסק קרלין בשכונת בית ישראל בירושלים.

צאנז: האדמו"ר מצאנז יערוך את שולחנו מידי ערב בשעה 21:00 בסוכת בית המדרש המרכזי בעיר נתניה בהשתתפות חסידיו.

קאליב: האדמו"ר מקאליב יערוך 'טיש' בשילוב שמחת בית השואבה ביום שלישי, א' דחול המועד בשעה 20:30 בבית מדרשו ברח' חנה בירושלים.

פינסק קרלין: בחצר הקודש פינסק קרלין תתקיים מידי ערב שמחת בית השואבה בשילוב טיש אותו יערוך האדמו"ר בסוכת החסידות בבית המדרש פינסק קרלין בשכונת בית ישראל בירושלים.

צאנז: האדמו"ר מצאנז יערוך את שולחנו מידי ערב בשעה 21:00 בסוכת בית המדרש המרכזי בעיר נתניה בהשתתפות חסידיו.

קאליב: האדמו"ר מקאליב יערוך 'טיש' בשילוב שמחת בית השואבה ביום שלישי, א' דחול המועד בשעה 20:30 בבית מדרשו ברח' חנה בירושלים.

קרלין סטולין: כמידי שנה ינהרו אלפים רבים לארועי שמחת בית השואבה בחצר חסידות קרלין סטולין ברח' אבינועם ילין בירושלים, החל מהשעה 20:00, בהשתתפות האדמו"ר ותזמורת החסידות המורחבת.

קרעטשניף: בחצר הקודש קרעטשניף ברחובות האדמו"ר יערוך את שולחנו מידי ערב לרגל האושפיזין היומי בהשתתפות חסידיו.

קרעטשניף-י"ם: בחצר הקודש קרעטשניף ירושלים יערוך האדמו"ר את שמחת בית השואבה המרכזית ביום שלישי בערב בשילוב שמחת בר מצווה לנכדו.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

רחמסטריווקא: האדמו"ר מרחמסטריווקא יערוך טיש ושמחת בית השואבה מידי ערב בסוכת החסידות ברח' גבעת משה בירושלים בהשתתפות חסידיו.

שאץ: בחצר הקודש שאץ בבני ברק יערוך האדמו"ר את שמחת בית השואבה המרכזית ביום שלישי בערב, א' דחול המועד בשעה 21:00

תולדות אהרן: בחצר חסידות תולדות אהרן תתקיים מידי ערב החל מהשעה 21:00 שמחת בית השואבה בליווי תזמורת החסידות ובהשתתפות אלפי חסידים ומבקרים.

תולדות אברהם יצחק: המונים נוהרים מידי שנה לארועי שמחת בית השואבה בחצר חסידות תולדות אברהם יצחק. השנה האירועים יתקיימו מידי ערב בשעה 21:30 בסוכה הגדולה של החסידות ברח' סלנט בהשתתפות המקהלה המורחבת ותזמורת החסידות.