אאא

ח"כ גדעון סער הגיע הערב (שני) לסניף מפלגת הליכוד בהוד השרון, שם התקבל במחיאות כפיים על ידי תומכיו. במקביל כמה תומכי נתניהו שהשתתפו במפגש, זרקו קריאות ביניים לאורך נאומו.

סער שמתכוון להתמודד בפריימריז של הליכוד ראש בראש מול ראש הממשלה בנימין נתניהו חזר שוב אל המסרים אותם הוא מעביר בימים האחרונים: "הליכים דמוקרטיים מחזקים את התנועה. נקיים בחירות מוקדמות באופן מופתי ונעמוד מאחורי מי שייבחר".

סער החריף את הטון: "אני מכבד את ראש הממשלה, אבל מותר לי להתמודד. חובתי להציב אלטרנטיבה. לא משנה מה ראש הממשלה ובנו אמרו עליי וכמה, רעל נזרק, תמיד גיביתי את ראש הממשלה".

"הליכוד היא תנועה לאומית שיש לה דרך משותפת של שמירה על ארץ ישראל, של הגנה על האינטרסים הלאומיים של העם היהודי במדינת ישראל. הדבר הזה הוא יותר גדול מכל אחד מאיתנו", אמר סער נאומו.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

סער המשיך לדבר בפני הפעילים על מפלגת הליכוד: "הליכוד היא משפחה, ובמשפחה יודעים שגם כשעוברים ימים קשים, עוברים אותם ביחד. המפלגה הוציאה מתוכה מנהיגים גדולים בעבר וגם תוציא מנהיגים גדולים בעתיד",.

במהלך הכינוס נשמעו קריאות ביניים מפעילים המזוהים עם ראש הממשלה שקראו לעברו, "במשפחה לא בוגדים, ביבי מלך ישראל".

באשר למצב המשפטי בו שרוי ראש הממשלה אמר סער: "כל אחד מוקיר לנתניהו תודה עמוקה על שחילץ אותנו מאוסלו. לא בכדי הוא עומד מזה 20 בראשות הליכוד. עומדת לו הזכות לניהול הליך הוגן. בבחירות האלה אציג את מועמדותי לראשות המפלגה, כמו שכל אחד רשאי. אם לא נעשה שינוי, נעביר במו ידינו את השלטון ליריבינו מהשמאל".