אאא

יו"ר 'ישראל ביתנו', ח"כ אביגדור ליברמן, תוקף הבוקר את יו"ר 'כחול לבן', ח"כ בני גנץ, שיצא בימים האחרונים לקמפיין על מצבה של מערכת הבריאות:"שמח שנזכרת שקיימת מערכת בריאות בישראל", וכדרכו שלו, לא שוכח לצאת, שוב, נגד החרדים.

ליברמן פתח בעקיצה לגנץ וכתב: "בוקר טוב אליהו! בוקר טוב בני גנץ! אני שמח שנזכרת שקיימת מערכת בריאות במדינת ישראל. מה שכנראה שכחת הוא שבחודש יולי 2019 "ישראל ביתנו" הכריזה מעל לכל במה אפשרית שהיא תדרוש את משרד הבריאות ולשם כך הציגה מועמד לתפקיד, שאינו עסקן פוליטי, אלא איש מקצוע, פרופ' ליאוניד אידלמן".

ליברמן, כדרכו, תקף את גנץ על שת"פ עם החרדים: "ההצהרות שלכם על תקציבים ורפורמות במערכת הבריאות, הן זלזול באינטליגנציה של ציבור הבוחרים, בדיוק כפי שעשיתם בבחירות הקודמות כשהצהרתם בריש גלי שתפעלו להקמת ממשלה חילונית, כשבפועל מאז ועד היום אתם רק מחזרים אחרי המפלגות החרדיות".

"אז לידיעתכם", סיים איווט את דבריו נגד גנץ: "בשביל 'ישראל ביתנו' נושא הבריאות אינו חלק מהמשחק הפוליטי, מדובר בסוגיה חשובה במעלה שנוגעת לכלל אזרחי מדינת ישראל ובכוונתנו לפעול להבראתה לאחר שנים רבות בהן שימש משרד הבריאות כאתנן פוליטי".