אאא

טרגדיה בעיר תל אביב: בחור כבן 13 נהרג היום (רביעי) בתאונת דרכים לאחר שנפגע ממשאית בעת שרכב על קורקינט חשמלי.

כוננים ופראמדיקים שהגיעו לזירת התאונה ראו אותו במצב אנוש, והחלו בביצוע פעולות החייאה מתקדמות, תוך כדי פינוי לבית החולים - אך הרופאים נאלצו לקבוע את מותו.

אריה גולדברג ועמית סיני חובשים באיחוד הצלה סיפרו: "כשהגענו למקום נתקלנו בילד שסובל מפגיעה רב מערכתית לאחר שלדברי עוברי אורח נסע על קורקינט חשמלי ונפגע ממשאית. ביצענו בו פעולות החייאה ולאחר מכן הוא הועלה לניידת טיפול נמרץ תוך המשך פעולות החייאה במצב אנוש".

חובש בכיר רכוב על אופנוע הצלה, אלחנן מאמן סיפר: "איתרתי זירה קשה. על פסי מעבר החצייה שכב נער כבן 14 מחוסר הכרה לאחר שככה"נ נפגע ממשאית בעת שרכב על קורקינט חשמלי".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

 זק"א תל אביב

חובשי רפואת חירום על אופנועי מד"א שלמה לוי ויוסף נהון הוסיפו: "ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו לבצע בו פעולות החייאה תוך כדי שאנחנו נלחמים על חייו, העברנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו במהירות לבית החולים, כשמצבו אנוש".

מזק"א תל אביב נמסר: "נער כבן 13 נהרג אחר הצהריים בתאונת דרכים בדרך משה דיין בתל אביב לאחר שנפגע ממשאית בטון בעת שרכב על קורקינט חשמלי".

"המתנדבים מטפלים בכבוד המת ומסייעים למשפחה בעריכת הלווייה והקבורה ועומדים לצד המשפחה בשעות הקשות. אך כאמור, למרות מאמצי ההחייאה, נאלצו הרופאים לקבוע את מותו של הבחור, שרק לאחרונה חגג את בר המצווה שלו".