אילוסטרציה
אילוסטרציה (צילום: יח"צ)
אאא

בין שלל אוזני ההמן של מאפה נאמן תמצאו את המילויים הוותיקים של שוקולד, אגוזים, פרג ותמרים – אבל לצידם תוכלו למצוא מגוון טעמים מפתיעים נוספים. כמידי שנה ליין הטעמים מוסיף ומשתבח וטעמים חדשים מצטרפים לקולקצייה, מאפים כאלה שטרם הכרתם וטעמתם.

לצד אוזני ההמן תוכלו למצוא במאפה נאמן תוכלו למצוא גם מבחר משקאות חורף, עוגות, עוגיות ומאפים טריים בהם בהם רוגלך, קרואסונים, שטרודל תפוחים, ומבחר מאפי שמרים במגוון מילויים. לבחירתכם בכל סניפי מאפה נאמן ישמחו לחמם לכם גם את המאפים הטריים, כדי שתוכלו לפתוח בוקר מוצלח ונעים גם ביום  חורפי וסגריר.

ברשת נאמן מזמינים אתכם להנות מהמבחר המגוון: "הרשת מרעננת את ליין אוזני המן, ומשקיעה בעיצוב ובטעם. בואו לגלות הפתעות חדשות וישנות. הצלחת הטעמים והמילויים מעידה שוב שיצירתיות וחדשנות על בסיס האלמנטים המסורתיים מובילים לתוצאות טובות מהנות וטעימות לכל אניני הטעם".

רשת "מאפה נאמן" התחילה את דרכה בירושלים של פעם בשנת 1944 כאשר סב המשפחה, הרב ברוך נאמן ז"ל, היה מייצר מוצרי מאפה ומוכר אותם על גבי עגלת תינוק בשכונת הבוכרים וברחובות ירושלים. כיום מונה הרשת כ-400 סניפים בכל רחבי הארץ, כשרים למהדרין בהשגחת בד"ץ אגודת ישראל.