אאא

ראש הממשלה בנימין נתניהו וצוותו הקרוב ייכנסו לבידוד, מהיום (שני) עד לסיום החקירה האפידמיולוגית של יועצת ראש הממשלה למגזר החרדי ולכנסת, רבקה פאלוך.

לאחר שהתגלה כי פאלוך חולה בנגיף הקורונה, החליט ראש הממשלה להיכנס לבידוד, למען הסר ספק. לאחר סיום החקירה, בהתאם לממצאים, משרד הבריאות ורופאו האישי של רה"מ ייקבעו יום לסיום הבידוד.

כזכור, רבקה פאלוך נכנס כבר אתמול לבידוד, לאחר שבעלה שמחה חש מעט ברע, נבדק ונמצא כחולה קורונה. בשעות הלילה הגיעו גם תוצאות בדיקתה של רבקה פאלוך, ואלו כאמור היו חיוביות.

בעקבות כך, ראש הממשלה נתניהו יעבור היום בדיקת קורונה נוספת, ובלשכתו הדגישו: "נפעל על פי הנחיות משרד הבריאות".

 בני הזוג נתניהו. נזהרים מלחיצת יד (צילום ארכיון: מיכאל שמש, תאגיד השידור כאן)

במקביל, כאמור, מצלמות האבטחה ייסרקו באופן יסודי, כדי לדעת בבירור כמה נתניהו היה קרוב לפאלוך, וכן כדי להורות למי שהיה בסביבתה - כולל ככל הנראה חברי כנסת ובכירים נוספים - להיכנס לבידוד.

אחד מבני משפחתה סיפר אתמול, בשיחה ל'כיכר השבת': "ביום חמישי בערב בעלה של רבקה חש ברע, למחרת הלך לעשות בדיקה קורונה ובליל שבת הודיעו לו שהוא חולה ועליו להיכנס לבידוד. בעקבות כך גם רבקה נכנסה לבידוד ביתי".

"עוד לפני שנודע לרבקה שבעלה נדבק, היא שמרה על מרחק מראש הממשלה וסביבתו, בהתאם להוראות משרד הבריאות, וגם כשהסתובבה במשכן הכנסת, היא עשתה זאת עם מסכה וכפפות. שניהם שומרים על ההנחיות בזהירות רבה בחודש האחרון, ואף לא השתתפו במספר אירועים משפחתיים".