אאא

ילד בגן ילדים בבני ברק נמצא היום (שלישי) חיובי בבדיקת קורונה שערכו לו הוריו. בעקבות כך, חבריו ייכנסו לבידוד והלמידה בגנים אלו תושבת עד סוף השבוע.

מדובר בגן שמפעיל תלמוד תורה קרלין בעיר, ולאחר בירור - כך נמסר מהעירייה - עולה כי התלמיד החולה שהה בו יומיים בלבד, וחלפו כבר מספר ימים בהם לא שהה במסגרת הגן. 

עם זאת, ההנהלה החליטה לנקוט בכל כללי הבטיחות ובמשנה זהירות כפול, ובהתאם לכך תלמידי כיתת הגן ייכנסו כאמור לבידוד מקוצר - עד ליום הלימודים האחרון בו למדו יחדיו. 

כמקדם זהירות נוסף, ובתיאום עם אגף החינוך העירוני, משביתה ההנהלה את הלמידה בגנים עד לשבוע הבא, אך הת"ת כולו ממשיך בלמידה כרגיל.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

מוקדם יותר הבהירה העירייה, כי בניגוד למידע שהופץ אודות תלמוד תורה בעיר, "אין מדובר במורה שחלה ולא בוטלו לימודים בתלמוד התורה. הנכון הוא, כי בן משפחה של אחד המלמדים זוהה כחולה מאומת, בהתאם לכך הוא נדרש להיכנס לבידוד".

"נכון לרגע זה ובהתאם להנחיות הרופאה המחוזית, למעט המורה, אין כל הנחיות לתלמידי הת"ת, והם ממשיכים בלימודים כרגיל", הפריכה עיריית בני ברק את השמועות בעיר החרדית.

כזכור, בתחילת השבוע היתה זו גננת, אף היא בבני ברק, המועסקת בשני גנים בשכונת רמת אלחנן, שנחשפה כחולת קורונה, ואף נזקקה לאשפוז.