אאא

במעמד המרטיט שיערך בהיכל ציונו של רבי יונתן בן עוזיאל בעמוקה, מקום שישועות מקיפות בו, ביום ההילולא, יתחננו השליחים שלכם, עליכם, על הזיווג האישי שלכם, שיגיע כבר, שיגמר תקופת הקושי הזו, שהאור כבר יפציע, יפציע ויזרח.

רשכבה''ג מרן שר התורה הגר''ח קנייבסקי שליט''א אשר מאז פרוץ נגיף הקורונה שוהה במעונו ולא מקבל קהל זימן אליו לחדרו שברחוב רשב''ם 23 את גבאי 'קופת העיר', בדבריו ביקש מהם למסור לעם ישראל כי "הגיע עת הישועה".

כן, כן, שמעתם נכון, 'הגיע עת הישועה'. מחר בערב, שעה שהעולם כולו יתעטף בחושכה של לילה, דוקא אז אור גדול יזרח אצלכם במובן האישי, דוקא אז השמחה תפרוץ, כי הזיווג שלכם כבר בדרך, אוטוטו ואתם מאורסים.

בקרב מצפי הזיווגים שוררת התרגשות שיא בעקבות גזירתו הפלאית של מרן שר התורה הגר''ח קנייבסקי שליט''א שבירך בברכה מפורשת כי כל התורם ל'קופת העיר' סך של 513 ש''ח כמניין 'חתן וכלה' יזכה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ''א.

נכון, שמעתם היטב, עד ראש השנה תשפ''א ואתם מאורסים, במעמד שיערך בהיכלו של רבי יונתן בן עוזיאל זיע''א יקרעו עבורכם שערי שמים, שער ועוד שער, עד שהתפילה תגיע עד לכסא הכבוד, רבים השנה יאלצו להישאר בביתם בעקבות נגיף הקורונה מה גם הגישה למקום המקודש תהיה קשה מעט בעקבות ההגבלות, אז לפחות תדאגו לכך שהשליח שלכם יהיה שם, יעתיר עבורכם, יקרע שערי שמים עבורכם, ויפעל ישועה עבורכם.

לא נותר עוד שעות רבות, מאות כבר הצטרפו לתפילה שתביא את הישועה האישית שלכם, אך מספר השמות יהיה מוגבל,

חבל שתפספסו, אתם חייבים להיות חלק מזה, הצטרפו כעת - כנסו לכאן>>