אאא

200 הראשונים התורמים שירשמו יזכו שהגה"צ רבי שמעון גלאי יחייג אליהם באופן אישי היישר משונם ויברך אותם בכל אשר יחפצו, הזדרזו ומסרו את שמותיכם 》》》

היכנסו ללינק>>> https://www.kupat.org.il/Project/316?source=9019

 הסיפור קורע הלב

היא עמדה שם, בפינה, כשנהרות של דמעות זולגות מעיניה, גולשות לאיטם על מורד לחייה, דמעות של צער, של ייאוש, והאמת, גם דמעות של בושה.

כבר שש שנים, שהיא יחד עם בעלה, ממתינים בעינים כלות, ליום בשורה, ליום בו מזוג צעיר הם ייהפכו להורים טריים, לאבא ואמא, כן, מה יותר טבעי מזה, אבל מה שטבעי אצל אחרים, במקרה שלהם היה נראה כלקוח ממחוזות אחרים, דמיוניים משהו.

יום רדף יום, חודש רדף חודש, ושנה רדפה שנה, אך הבשורה טרם הגיעה, היא כבר חשה מבויישת שעה שאחיה ואחיותיה הצעירים ממנה כבר חבקו יחד שניים, ואצלה עדיין כלום, חברותיה כבר חגגו את החלאק'ה לבנם הקטן, אך היא עדיין מתגוררת יחד עם בעלה בין ארבע קירות, בודדים.

מה היא לא עשתה, מה היא לא ניסתה, למען השם, מידי יום היא הפרישה צדקה, מידי יום חמישי היא הפרישה חלה, קבלה שבת מוקדם, והוציאה שבת מאוחר, היא פקדה את מעונם של כל מחלקי הברכות ומושיעי הישועות, אך ללא הועיל, כמו נגזר עליה למות ללא זרע של קיימא, ללא המשך.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

אבל אז, ביום קיצי אחד, היא שמעה על הסגולה הפלאית הזו, 'בית האשה השונמית', היא שמעה על מקום מסוגל, על מאות אם לא אלפי זוגות שנפקדו, שנושעו, ששנה לאחר תפילתם במקום המקודש הזה הם חבקו בן. הסגולה הרעידה את נימי נפשה, ימים לאחר מכן היא נסעה למקום, יחד עם שלוחי 'קופת העיר', היא עמדה שם בפינה וביכתה את מר גורלה, היא זעקה לישועה, קרעה שערי שמים, וחזרה לביתה מעודדת יותר עם תקווה חדשה, תקווה לחיים מאושרים יותר.

הימים חלפו, והבשורה אכן הגיעה, הימים רצו במהירות, עשרה חודשים לאחר מכן היא כבר חבקה בן. לא היה מאושר ממנה באותו היום, לא היה אדם שמח ממנה באותה שעה. והיא כאן היום, חודש תמוז תש''פ, לספר את הסיפור הזה, לספר את הישועה הפלאית הזו, לספר לכולם, בכדי שכל אותם חשוכי הילדים ידעו היכן להתפלל, ידעו היכן לפעול ישועה.

גם השנה זה קורה, בט' תמוז תש''פ יעלה מרן הגה''צ רבי שמעון גלאי שליט''א למקום הפלאי ויעתיר בעדכם, להחיש את ישועתכם. בכל שנה מאות היו מצטרפים למסע התפילה הנוראי הזה, אך השנה בשל נגיף הקורונה הגר''ש גלאי שליט''א יעלה למקום עם מניין מצומצם, הגר''ש גלאי יהיה השליח שלך לקרוע שערי שמים.

הצטרפו עוד היום, למעמד הנוראי, למעמד שיביא את האור לביתכם, 200 הראשונים שיירשמו יזכו שהגה''צ רבי שמעון גלאי שליט''א יחייג אליהם באופן אישי היישר משונם, ויברך אותם בכל אשר יחפוצו. הצטרפו עוד היום, אסור לכם לפספס את זה.