לדירת "סלח לי"

די לצפיפות: פתרונות אחסון חכמים לחללים קטנים

מגורים בדירה קטנה דורשים גישה אסטרטגית לאחסון, כדי להפיק את המרב מהשטח הפנוי. הציצו לכמה פתרונות אחסון חכמים שונים ורעיונות לחיסכון במקום, כדי לייעל את סביבות המגורים שלהם (בית, עיצוב פנים).

טובה אור | כיכר השבת |
די לצפיפות- פתרונות אחסון (צילום: שאטרסטוק)

ריהוט רב תכליתי:

השקעה ברהיטים רב תכליתיים היא שם משחק לחללים קטנים. פריטים כמו ספות מיטה, עם אחסון נסתר ושולחנות קפה, שיכולים להפוך לשולחנות מספקים פונקציונליות כפולה, וחוסכים גם מקום וגם כסף. חלקים אלה לא רק משרתים את המטרה העיקרית שלהם, אלא גם מציעים אחסון סמוי, ועוזרים לשמור על העומס.

מיטת ספה (צילום: שאטרסטוק)

אחסון אנכי:

ניצול שטח אנכי, חיוני למתגוררים בדירות קטנות. מדפים צמודי קיר, ארונות צפים ומדפי ספרים גבוהים יכולים לעשות שימוש בממד האנכי שלעתים קרובות מתעלמים ממנו. זה לא רק שומר על החפצים מאורגנים, אלא גם מושך את העין כלפי מעלה, ויוצר אשליה של חלל גדול יותר.

מדפים אנכיים (צילום: שאטרסטוק)

אחסון מתחת למיטה:

החלל מתחת למיטה הוא מכרה זהב לאחסון. שקלו להשקיע במסגרות מיטה עם מגירות מובנות או השתמשו בפחי אחסון ובקופסאות המיועדות להשתלב בצורה חלקה מתחת למיטה. אזור זה אידיאלי לאחסון בגדים עונתיים, מצעים נוספים או פריטים שאינם בשימוש תכוף.

ארגזי מיטה (צילום: שאטרסטוק)
ארגזי מיטה (צילום: שאטרסטוק)
ארגזי מיטה (צילום: שאטרסטוק)

ריהוט מתכוונן ומתקפל:

ריהוט מתכוונן ומתקפל הוא פתרון פנטסטי לחללים קטנים. פריטים כמו שולחנות מתקפלים, כיסאות וכלי מטבח יכולים להיות מוחבאים בצורה יפה כאשר אינם בשימוש, ולפנות שטח רצפה יקר. גישה זו מאפשרת לכם לקבל את הפונקציונליות שאתה צריכים מבלי להקריב מטרים רבועים יקרים.

מיטה מתקפלת (צילום: שאטרסטוק)
שולחן מתקפל (צילום: שאטרסטוק)
שולחן מתקפל (צילום: שאטרסטוק)
כסאות מתקפלים לתוך שולחן (צילום: שאטרסטוק)
כסאות ושולחן מתקפל לאחסון מינימלי (צילום: שאטרסטוק)

אחסון תלוי:

מקסמו את שטח הקיר עם פתרונות אחסון תלויים. ווים, יתדות ומתלים צמודים לקיר. אלו יכולים לשמש לפריטים כמו כובעים, תיקים, מפתחות או כלי מטבח. בנוסף, תליית ארגוניות בתוך ארונות או על דלתות יכולה לשמור פריטים קטנים יותר, כמו נעליים או אביזרים, נגישים בקלות מבלי להעמיס מדפים או רצפות.

ארון תלייה (צילום: שאטרסטוק)

פינוי דיגיטלי:

בעידן הדיגיטלי, שקלו להפחית את העומס הפיזי על ידי דיגיטציה של מסמכים, תמונות וחומרים אחרים. השקיעו בכוננים קשיחים חיצוניים או בפתרונות אחסון בענן לאחסון קבצים, צמצמו הצורך בארונות תיוק מגושמים או ערמות נייר.

בהצלחה בארגון הבית!

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות