אאא

רצפה קרסה הערב (שלישי) בבניין ברחוב חנה סנש בראשון לציון הנמצא בשיפוצים, שלוש נשים נפצעו וחולצו מתוך המבנה.

כוחות החירום הוזעקו לבניין הנמצא בתהליך התרחבות של תמ"א 38, כאשר מסיבה שעדיין איננה ברורה רצפת המבנה קרסה.

כוחות נצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים אסף הרופא 3 פצועות, בהם אישה כבת 30 במצב בינוני עם חבלות בגפיים ו- 2 נשים כבנות 40 במצב קל.

יעקב קליין חובש באיחוד הצלה תיאר את זירת האירוע: "כשהגענו למקום נמסר לנו כי הרצפה קרסה תוך כדי עבודות שיפוצים בקומה שמתחתם. האזרחים שהיו במבנה נפצעו בינוני וקל. בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה הענקנו להם סיוע ראשוני".

חובש רפואת חירום במד"א יששכר וייס סיפר: "הגענו למקום בכוחות גדולים לאחר שהתקבל במוקד 101 של מד"א דיווח על רצפת בניין בשיפוצים שקרסה וקיים חשש ללכודים ופצועים. ראינו פתח גדול בצידו של הבניין לאחר שריצפת הקומה הראשונה קרסה.

"2 נשים התהלכו בזירה כשהן במצב קל ואישה כבת 30 שנפצעה באורח בינוני שכבה בתוך ההריסות. בעזרת ציוד מיוחד ויחד עם כוחות הכיבוי חילצנו אותה. הכנסנו את הפצועות לאמבולנסים ופינינו אותן במצב בינוני וקל לבית החולים כשהן סובלות מחבלות בגפיים".

מדוברות כב"ה תחנה אזורית ראשון לציון נמסר כי "5 צוותים פועלים בקריסת מבנה, כאשר הרצפה בקומה הראשונה מתוך 3 קרסה ברח' חנה סנש 11. לוחמי האש מבצעים סריקות במקום לאיתור לכודים מתחת להריסות".

 

מהמשטרה נמסר כי "במשטרת ישראל התקבל דיווח על קריסת חלק מבניין שנמצא בשיפוצים, ברחוב חנה סנש בראשל"צ. בשלב זה מטופלים במקום שלושה פצועים באורח קל עד בינוני. כוחות משטרה וההצלה במקום. הנסיבות בבדיקה".

 (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)
 (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)
 (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)