אאא

בבית העלמין סגולה בפתח תקווה, סמוך למקום בו נרצח, נטמן אמש (רביעי) הרב שי אוחיון הי"ד, אב לארבעה שנרצח בפיגוע דקירה.

בני משפחה, חברים לספסל הלימודים וחבריו מהעיר הגיעו למסע ההלוויה קורע הלב וליוו את הרב אוחיון בדרכו האחרונה.

 המשפיע רבי מנחם ביטון מספיד דרך הטלפון מארה"ב (באדיבות המצלם)

רבה של פתח תקווה, הגאון רבי מיכה הלוי, ספד: "כאן בצומת סגולה בפתח תקוה ניסו לגדוע את מפעל חייך. ענוותן הרב שי שהיה כאן עד לפני כמה שעות הוא היה אישיות נעלמה, נחבא אל הכלים. היום עם ישראל ידע מי היה הרב שי. ידע עם ישראל כולו, שלא נכון לקרוא לזה פיגוע. זהו רצח שהרשע רצח את האמת. זה לא מקרי, אנחנו מבקשים מהרב שי שיתפלל על כולנו בישיבה של מעלה ויהיה מליץ יושר בעבורנו".

"הוא היה בן אדם צנוע, נעים הלכות ושקט. מסתבר שהיה בינינו גאון ולא ידענו כמה הוא היה עילוי. רק עכשיו לאחר הירצחו נודע לי שהוא עבר מבחני כושר בכדי שיוכל להיות רב עיר", ספד לו אביתר שכנו וחברו הקרוב.

 ח"כ אוריאל בוסו סופד בהלוויה

ח"כ אוריאל בוסו, תושב פתח תקווה, ספד: "יש קונה עולמו בשעה אחת. כל העולם הזדעזע סביב הטרגדיה הנוראית הזו. בשבועות האחרונים עסקנו בעניין הריסת בתי מחבלים. אבל אני יודע שאתה בטוח היית מניף את ידך בביטול ואומר שזה לא יעזור".

 ראש הכולל הגאון הרב יאיר אלמשעל בדברי הספד (באדיבות המצלם)

הרב שי אוחיון, נרצח בפיגוע הדקירה בפתח תקווה. הרב, בן ה-39, עשה את דרכו חזרה מסדר לימודיו בכולל האברכים כאשר המחבל הנתעב התנפל עליו ודקר אותו.

כתוצאה מהדקירות, פונה הרב אוחיון במצב קשה לבית החולים בילינסון, שם, כעבור מאמצים רבים, נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

הרב אוחיון, עבר לגור בעיר פתח תקווה לפני כשנתיים, מהיישוב שער אפרים שם כיהן כרב בית כנסת. הרב עבר לפתח תקווה בשל רצונו בחינוך חרדי לילדיו.

תנצב"ה