אאא

הממשלה החליטה (הוראת שעה) תקנות סמכויות מיוחדות להתמודדות עם נגיף הקורונה החדש, מתאריך כ"ד באלול, תש"פ. הסגר הצפוי החל מיום שישי הקרוב ערב חג ראש השנה, צפויים מאות אלפי אדם למצוא את עצמם ללא מניין ובית תפילה עקב ההחלטה.

בעקבות הסגר, החלו יהודים רבים לקבוע מניינים של 10 איש ולהתפלל במקום ארעי ופתוח על מנת לקבוע תפילה כראוי במועד ראש השנה.

מתפללים רבים מתארגנים על סידורי תפילה לראש השנה, ספרי תורה ושופרות לתקיעה. כיום ברחוב הישראלי, קיים מחסור רב של שופרות כשרים לבעלי תקיעה.

מנהל מפעל 'שופרות ירושלים' שיתף אותנו שהוא וצוות העובדים במפעל עובדים לילות כימים עם תחילת פרסום החלטה זאת ע"מ ליצור ולספק כמה שיותר שופרות כשרים לקהל המתפללים בכל עיר וישוב בארץ.

כיום מתגבשים להם מאות מניינים לתפילה בראש השנה, עקב זאת חסרים מאות שופרות לבעלי תקיעה, רבים התקשו למצוא ולרכוש שופרות בחנויות השונות

במפעל השופרות 'שופרות ירושלים' נערכו במיוחד למצב הקיים, כיום כל מי שחושק בשופר איכותי ומהודר יכול לרכוש בקלות בשופרות ירושלים. במלאי תוכלו למצוא עשרות דוגמאות של שופרות איל, שופרות תימנים ושופרות קודו.

"אנו נכנסים למרתון של 48 שעות אחרונות למכירת שופרות מיוחדים וכשרים לראש השנה", סיפר מנהל המפעל "שופרות ירושלים". לדבריו: "כל מי שיגיע למפעל יוכל לרכוש במקום שופר מהודר מהמלאי שנשאר לנו, כרגע ניתן לקנות שופרות מיוחדים, מה שלא קיים בשוק השופרות, כל מה שהיה נגמר במהירות בשבוע האחרון".

מנהל המפעל הוסיף: "הגברנו את צוות המוכרים והגדלנו את שעות הפעילות על מנת לסייע במשך היומיים הקרובים לספק לכל מניין שופר איכותי".

אם טרם השגתם שופר לראש השנה ויום כיפור תוכלו למצוא ולקנות כעת לרכוש במהלך ה-48 שעות הקרובות. לפרטים 025377870.