אאא

עורך דין פנה בימים האחרונים למחלקה לחקירות שוטרים בדרישה לקבל פרטים של שוטרים שהיכו חרדי בעיר בני ברק, על מנת להגיש נגדם תביעת נזיקין.

בתקופה האחרונה, בשל פעילות המשטרה לאכיפת הגבלות הקורונה, חלה עליה במספר האירועים בהם היו שוטרים שנקטו באלימות כלפי חרדים, וכעת יש מי שמבקש לעשות לזה סוף.

הסיפור מתחיל ביום הראשון של חול המועד סוכות. ד', אברך חרדי מבני ברק, נקלע לזירת הפגנות ברחוב חזון אי"ש בבני ברק, בעת שהיה בדרכו לביתו.

ללא התרעה מוקדמת, מצא את עצמו האברך מוכה באכזריות על ידי שוטרים שהתנפלו עליו והיכו אותו בעוצמה רבה.

בשיחה עם 'כיכר השבת', טוען ד': "אני רואה שני שוטרים, המגיעים אלי בחמת זעם ומתנפלים עלי ללא עוול בכפי; הם הטיחו אותי בעוצמה לרצפה".

"כתוצאה מהתקיפה האלימה, נפגעתי בכל גופי, בדגש על עמוד השדרה המותני, רגל ימין ובראשו. כמו כן, נגרמו נזקי רכוש. בנוסף, אני סובל מהתקף חרדה, הליך דכאוני ותסמינים פוסט טראומטיים".

הוא שכר את עורך דין איתן אדלשטיין מומחה לדיני נזיקין ורפואה משפטית, שהחליט לפעול. "פניתי למחלקה לחקירת שוטרים בבקשה לקבל את פרטי השוטרים הפוגעים ובעבור נזקי רכוש", הוא מספר.

עורך דינו איתן אדלשטיין
עורך דינו איתן אדלשטיין

בשיחה עם 'כיכר השבת' מוסיף עורך הדין, "אני מתעתד להגיש תביעה נזיקית על ההיבטים הפיזיים והנפשיים, מח"ש פנו אלי היום וביקשו לזמן את הלקוח שלי למסירת עדות, הם לוקחים את התיק הזה מאוד ברצינות".

יצוין, כי ממשטרת ישראל טרם נמסר, "מרחב דן החליט שאם הוא רוצה לפנות למח"ש עומדת בפניו האופציה הזו".