אאא

מ"מ מנכ"ל משרד האוצר ומנהל רשות המיסים מר ערן יעקב התקשר היום (חמישי) ליו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני ובישר לו שנפתחה היום האפשרות להגשת בקשה לקבלת מענק סיוע לבעלי המשפחתונים.

בהודעה רשמית מטעם רשות המיסים נמסר כי נפתחה האפשרות להגשת בקשה לקבלת מענק סיוע לתקופת הזכאות ספטמבר-אוקטובר 2020 למשפחתונים המפוקחים על ידי משרד העבודה והרווחה, להם אין תיק מתנהל ברשות המסים.

סכום המענק יכול להגיע במקרה של משפחתון המונה 5 ילדים ל- 8,800 ש"ח.

את הבקשה למענק יש להגיש תחת מענקי קורונה באזור האישי של רשות המסים, שם הודיעו כי המענק ישולם ישירות לחשבון הבנק תוך ימים ספורים ממועד הגשת הבקשה.

יו"ר ועדת הכספים גפני קורא לאלפי בעלי המשפחתונים לא להתמהמה, ולהגיש כבר היום את הבקשה למענק קורונה.

בכך הגיע לסיומו המאבק של חברי הכנסת משה גפני וינון אזולאי לזכאות בעלי המשפחתונים שקרסו בעקבות הסגרים וזכאים כעת לקבלת מענק קורונה.

חבר ועדת הכספים ח"כ ינון אזולאי מסר אף הוא: "לאחר מאבק ממושך, התבשרתי על פתיחת ההרשמה לבקשות מענק סיוע לבעלות המשפחתונים, אני רוצה להודות ליו"ר הוועדה ח"כ הרב גפני שבשיתוף פעולה הצלחנו להביא בשורה לאלפי משפחות. אני רוצה להודות  למ"מ מנכ"ל האוצר ורשות המסים ערן יעקב, על המהלך המבורך והצודק הזה. נמשיך להאבק להחזרת הצהרונים ונקווה להביא בימים הקרובים בשורות  גם בעניין הזה".